A speedtv.com értesülései szerint azzal, hogy a Stefan GP nem tudott indulási jogot szerezni a 2010-es Formula–1-es szezonra, véget ért a szerb istálló és a Toyota megállapodása.
A Stefan a Toyota 2010-re tervezett motorját és karosszériáját használhatta volna. A portál úgy tudja, a Stefan GP központját is bezárták, a hivatalos honlap „átépítés alatt" feliratot mutat.
Legfrissebb hírek

A Mercedest aggasztja a McLaren tempója az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.26. 22:45
Ezek is érdekelhetik






