Formula-1: az FIA-t nem érte váratlanul a BMW kivonulása

Vágólapra másolva!
2009.07.29. 16:49
Címkék
Rövid hivatalos közleményben reagált a Nemzetközi Automobil-szövetség (FIA) a BMW Formula–1-es csapatának kivonulására. A bajor gyár 2009 után nem folytatja Formula–1-es projektjét.
A szövetség szerint a BMW kivonulása egyértelműen jelzi, hogy a jelenlegi kiadásokkal nem tartható fenn a versenysorozat, főleg mert a gazdasági válság súlyosan érinti az autógyártókat is.A FOTA érdekvédelmi szervezet felajánlotta segítségét az istállónak, míg a Mercedes és a Toyota bejelentette: továbbra is folytatják Formula–1-es projektjüket.
Legfrissebb hírek

Vasárnapi sportműsor: folytatódik a wimbledoni tenisztorna, Brit Nagydíj Silverstone-ban

Minden más foci
4 órája

Eseménydús ráadást és spanyol sikert hozott a Real Madrid és a Dortmund mérkőzése

Klub-vb
4 órája

Méh, kutya, drón, pánik – félbeszakadt futballmeccsek nyomában; Szabó László: Humort és derűt tanultam a parasportolóktól

Egyéb egyéni
4 órája

Ökölvívó ob: soha rosszabbat, irány Liverpool!

Ökölvívás
4 órája

Gyémánt Liga: Chebet történelmi világcsúcsot futott női 5000 méteren

Atlétika
5 órája

Későn ébredt a címvédő, a franciák nyerték a halálcsoport rangadóját a női Eb-n

Minden más foci
5 órája

NB II-es felkészülés: négy gólt szerzett a Honvéd, a Vasas is simán győzött, a Videoton a BVSC-t verte meg

Labdarúgó NB II
5 órája

Kifürkészhetetlenül – Ballai Attila publicisztikája

Minden más foci
5 órája
Ezek is érdekelhetik