H. D. 2021.05.14 00:13 Frissítve: 2021.05.14 23:09

Pénteki sportműsor: Valter rózsaszín trikóban teker a Girón

Szenzációs csütörtöki teljesítménye után Valter Attila pénteken rózsaszín trikóban tekerhet Giro d’Italia országúti kerékpáros-körverseny 7. szakaszán, amelynek televíziós közvetítése 12.45 órakor kezdődik. Az angol Premier League-ben a Newcastle United otthonában lép pályára a már bajnok Manchester City. Folytatódik a budapesti vizes Európa-bajnokság. A pénteki programban többek között szerepel még asztalitenisz, kajak-kenu, öttusa, röplabda és kézilabda is. A magyarországi sportesemények – a vizes Eb kivételével – már látogathatók, ismert részletek itt!

 

MÁJUS 14., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
36. FORDULÓ
21.00: 
Newcastle United–Manchester City (Tv: Spíler1)

SZERB SZUPERLIGA
37. FORDULÓ
16.00:
Radnik–Topolya – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Férfi Európa-kupa, döntő torna, Varasd
C-csoport, 3. forduló

10.00: PTE-PEAC Kalo-Méh–SPG Walter Wels (osztrák)

KAJAK-KENU
Világkupaverseny, Szeged
  9.00 és 16.10: 
előfutamok
15.00 és 16.50: középfutamok
10.00: paraverseny, döntők

KERÉKPÁR
12.45: Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny, 7. szakasz, Notaresco–Termoli, 181 km (Tv: Eurosport1)
16.05: Tour de Hongrie országúti kerékpáros-körverseny, 3. szakasz, Veszprém–Tata, 142 km (Tv: M4 Sport)

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00: 
Motherson Mosonmagyaróvári KC–Dunaújvárosi Kohász KA
FRANCIA BAJNOKSÁG, FÉRFIAK
20.00:
Nimes–Toulouse (Tv: Arena4)

MOTORSPORT
GYORSASÁGIMOTOROS-VB, SPANYOL NAGYDÍJ
  9.00:
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
  9.45: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
13.15:
Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.00: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)

ÖTTUSA
Világkupadöntő, Székesfehérvár
13.30:
Női döntő (Csitáry G. Emil Uszoda, Bregyó-közi Atlétikai Központ)
19.00: kombinált szám

RÖPLABDA
EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
FÉRFIAK, G-CSOPORT
4. FORDULÓ, MATOSINHOS
17.00:
 Norvégia–Magyarország
20.00: Portugália–Fehéroroszország
NŐK, E-CSOPORT
4. FORDULÓ, LUDOVIKA ARÉNA
16.00: 
Dánia–Franciaország
19.00: Magyarország–Izrael (Tv: M4 Sport)

SPORTLÖVÉSZET
Koronglövő-világkupa, Lonato, férfi trap

TENISZ
10.00: ATP-torna, Róma (Tv: Eurosport2)
10.00 és 18.00: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport1, Digi Sport2)

ÚSZÁS
VIZES EB (DUNA ARÉNA)
SZINKRONÚSZÁS
  9.00: 
páros szabadprogram és vegyespáros szabadprogram döntő (Tv: M4 Sport)
16.30: csapat szabadprogram döntő (Magyarország)
MŰUGRÁS
12.00: 
férfi 3 m selejtező (Bóta Botond) (Tv: M4 Sport)
19.30: női szinkrontoronyugrás és férfi 3 m döntő

2021.06.15 08:12:10

Egyéb egyéni BOBORY BALÁZS

„Egyszer Dvéri Zsolt edzés után szólt, hogy »„Gyere, kicsi, rúgjunk egy-két szabadot!«”

2021.06.09 11:27:49

Egyéb egyéni B. D. K.

A 28 éves Paige Spiranac fotóitól felrobban az internet!

2021.06.07 21:52:07

Egyéb egyéni nemzetisport.hu

Június 11-én három helyszínen, Győrben, Budapesten és Debrecenben rendezik meg a DigitalTesiLIVE programot. (x)

2021.06.06 06:51:47

Egyéb egyéni SZÖLLŐSI GYÖRGY

„A kamera jelenléte volt a legfontosabb garancia Öcsinek arra, hogy nem eshet bántódása.”

2021.06.05 08:39:00

Egyéb egyéni HOLMÁR ZOLTÁN

Párizsban a kard egyéni verseny döntőjében francia bírók előtt győzte le francia ellenfelét.