PL: a technológia hibája döntött, döntetlen a Villa–Sheffield Utd.

D. Á.D. Á.
2020.06.17. 21:05
Nem bírt egymással az Aston Villa és a Sheffield United (Fotó: AFP)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 28. fordulójából elhalasztott mérkőzésén az Aston Villa és a Sheffield United 0–0-s döntetlent játszott egymással.

Mint arról beszámoltunk, a Sheffield Unitednek az első félidőben nem adtak meg egy szabályos gólt, miután a gólvonal-technológia csődöt mondott. A mérkőzésen egyénként az Aston Villa több lehetőséget alakított ki, mint ellenfele – a Sheffieldnek csak egy kaput találó lövése volt –, de így is a vendégeknek lehet keserűbb ez a döntetlen.

A második játékrészben egyik csapat sem tudta bevenni a másik kapuját, így a koronavírus-járvány miatti szünet után 0–0-s döntetlennel tért vissza a Premier League – azonban még így is lesz miről beszélni az angol sajtóban, főleg a technológia hibája okán.

ANGOL PREMIER LEAGUE
28. FORDULÓ
Aston Villa–Sheffield United 0–0

Manchester City–Arsenal 3–0(Sterling 45+2., De Bruyne 51. – 11-esből, Foden 91.)