D. Á. 2019.11.04 14:20 Frissítve: 2019.11.10 00:02

Heti program: BL-, El-csoportkör, rangadók a topligákban

Az előttünk álló héten megkezdődik a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének második fele. A Salzburg Szoboszlai Dominikkal utazik Olaszországba, ahol a Napoli ellen küzd meg. A Dortmund hazai pályán vághat vissza a két héttel ezelőtti vereségért az Internek. Csütörtökön nagy lépést tehet a továbbjutás felé az FTC az Európa-ligában: a csoport sereghajtóját, a CSZKA Moszkvát fogadja a Groupama Arénában! Hétvégén óriási rangadók a topligákban: a német Bundesligában Bayern München–Borussia Dortmund, az angol Premier League-ben Liverpool–Manchester City, az olasz Serie A-ban pedig Juventus–Milan. A magyar kézilabdacsapatok tovább harcolhatnak a BL-ben, s ugyanez elmondható vízilabdásainkról is. Az amerikai sportok kedvelői szintén örülhetnek, NBA- és NFL-meccseket is élőben tekinthetnek meg!

 

NOVEMBER 4., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

FUTSAL NB I
8. FORDULÓ
18.30:
Berettyóújfalu–Rubeola FC
18.30: Haladás–Aramis SE
19.00: Kecskemét–Debreceni EAC

NÉMET 2. BUNDESLIGA
12. FORDULÓ
20.30:
Bochum–Nürnberg (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
11. FORDULÓ
20.45:
SPAL–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
9. FORDULÓ
Kedd, 2.15:
New York Giants–Dallas Cowboys (Tv: Sport2)

LÓVERSENY
13.30:
Kincsem+Tuti 1126 (Tv: Sport2)

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
12.00: világkupa, Salt Lake City (Tv: M4 Sport)

 

NOVEMBER 5., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ

E-CSOPORT
21.00:
Napoli (olasz)–Salzburg (osztrák) (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
21.00: Liverpool (angol)–Genk (belga) – élőben az NSO-n!
F-CSOPORT
18.55:
Barcelona (spanyol)–Slavia Praha (cseh) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
21.00: Borussia Dortmund (német)–Internazionale (olasz) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
G-CSOPORT
18.55:
Zenit (orosz)–RB Leipzig (német) (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
21.00: Olympique Lyon (francia)–Benfica (portugál)
H-CSOPORT
21.00: Chelsea (angol)–Ajax (holland) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Valencia (spanyol)–Lille (francia)

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, BRAZÍLIA
NYOLCADDÖNTŐ

20.30:
Angola–Dél-Korea
szerda 0.00:
Nigéria–Hollandia

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.30:
Mol-Pick Szeged–HE-DO B. Braun Gyöngyös (Tv: M4 Sport)
20.15: Telekom Veszprém–Csurgói KK
FÉRFI SEHA-LIGA, ALAPSZAKASZ
17.15:
Telekom Veszprém–CSZKA Moszkva (orosz) (Tv: Spíler1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
4. FORDULÓ
D-CSOPORT
18.00:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–TB Bonn (német)
FÉRFI EURÓPA-KUPA
3. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00:
PVSK-Veolia–Leiden (holland) (Tv: Digi Sport1)
H-CSOPORT
18.00:
Egis Körmend–Kataja (finn)

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1127 (Tv: Sport2)

 

NOVEMBER 6., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NB II – élő eredménykövetés az NSO-n!
16. FORDULÓ
13.30:
Soroksár SC–WKW ETO FC Győr
13.30: Dorogi FC–Békéscsaba 1912 Előre
13.30: Budaörs–FC Ajka
13.30: Szolnoki MÁV FC–Kazincbarcika
13.30: BFC Siófok–Nyíregyháza Spartacus FC
18.00: Gyirmót FC–MTK Budapest (Tv: M4 Sport)
19.00: Aqvital FC Csákvár–Duna Aszfalt TLC
19.00: Szeged-Csanád Grosics–Vasas FC
19.00: Szombathelyi Haladás–Vác FC

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
21.00:
Paris Saint-Germain (francia)–FC Bruges (belga) (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid (spanyol)–Galatasaray (török) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
18.55:
Bayern München (német)–Olympiakosz Pireusz (görög) (Tv: Spíler1)
21.00: Crvena zvezda (szerb)–Tottenham Hotspur (angol)
C-CSOPORT
21.00:
Dinamo Zagreb (horvát)–Sahtar Doneck (ukrán)
21.00: Atalanta (olasz)–Manchester City (angol) (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
D-CSOPORT
18.55:
Lokomotiv Moszkva (orosz)–Juventus (olasz) (Tv: Spíler2)
21.00: Bayer Leverkusen (német)–Atlético Madrid (spanyol)

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
F-CSOPORT
16.50:
Vitória Guimaraes (portugál)–Arsenal (angol) (Tv: Digi Sport1)

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, BRAZÍLIA
NYOLCADDÖNTŐ

20.30: Spanyolország–Szenegál
20.30: Japán–Mexikó
csütörtök 0.00: Brazília–Chile
csütörtök 0.00: Franciaország–Ausztrália

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
A-CSOPORT
19.00:
Flensburg (német)–PSG (francia) (Tv: Sport1)
D-CSOPORT
17.15:
Dinamo Bucuresti (román)–Kadetten Schaffhausen (svájci) (Tv: Sport1)
NŐI NB I
18.00:
Váci NKSE–Alba Fehérvár KC
18.30: Motherson-Mosonmagyaróvár–Győri Audi ETO KC

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
4. FORDULÓ
B-CSOPORT
20.00:
Lyon (francia)–Sopron Basket
NŐI NB I
19.30:
PINKK-Pécsi 424–NKE-FCSM Csata 

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1128 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
NŐI CHALLENGE-KUPA, SELEJTEZŐ
1. MÉRKŐZÉS
18.00:
1.MCM-Diamant Kaposvár–Türk Hava Yollari SK (török) (Tv: Digi Sport2)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
6. FORDULÓ
17.00:
Tatabánya–Szeged

 

NOVEMBER 7., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
H-CSOPORT

21.00: FERENCVÁROS–CSZKA Moszkva (orosz) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI MÉRKŐZÉSEK
A-CSOPORT
18.55:
APOEL (ciprusi)–Qarabag (azeri)
18.55: Dudelange (luxemburgi)–Sevilla (spanyol)
B-CSOPORT
18.55:
FC Köbenhavn (dán)–Dinamo Kijev (ukrán)
18.55: Lugano (svájci)–Malmö (svéd) (Tv: Digi Sport3)
C-CSOPORT
18.55:
Basel (svájci)–Getafe (spanyol)
18.55: Krasznodar (orosz)–Trabzonspor (török)
D-CSOPORT
18.55:
LASK Linz (osztrák)–PSV Eindhoven (holland)
18.55: Rosenborg (norvég)–Sporting CP (portugál)
E-CSOPORT
18.55:
CFR Cluj (román)–Rennes (francia)
18.55: Lazio (olasz)–Celtic (skót) (Tv: Digi Sport1)
F-CSOPORT
18.55:
Standard Liege (belga)–Eintracht Frankfurt (német) (Tv: Digi Sport2)
G-CSOPORT
21.00:
Rangers (skót)–FC Porto (portugál)
21.00: Feyenoord (holland)–Young Boys (svájci)
H-CSOPORT
21.00: Espanyol (spanyol)–Ludogorec (bolgár) (Tv: Digi Sport3) – élőben az NSO-n!
I-CSOPORT
21.00:
 Wolfsburg (német)–Gent (belga)
21.00: Olekszandrija (ukrán)–St.-Étienne (francia)
J-CSOPORT
21.00:
Borussia Mönchengladbach (német)–Roma (olasz) (Tv: Digi Sport2)
21.00: Wolfsberg (osztrák)–Istanbul Basaksehir (török)
K-CSOPORT
21.00:
Wolverhampton Wanderers (angol)–Slovan Bratislava (szlovák)
21.00: Braga (portugál)–Besiktas (török)
L-CSOPORT
16.50:
Asztana (kazah)–AZ Alkmaar (holland) (Tv: Digi Sport1)
21.00: Manchester United (angol)–Partizan Beograd (szerb) (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, BRAZÍLIA
NYOLCADDÖNTŐ

20.30:
Ecuador–Olaszország
péntek 0.00:
Paraguay–Argentína

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
10. FORDULÓ
Péntek 2.15:
Oakland Raiders–Los Angeles Chargers (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
NÉMET FÉRFIBAJNOKSÁG
12. FORDULÓ
19.00:
RN Löwen–THW Kiel (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 4.30:
Los Angeles Clippers–Portland Trail Blazers (Tv: Sport2)
NŐI EURÓPA-KUPA
4. FORDULÓ
H-CSOPORT
18.00:
PEAC-Pécs–Aluinvent DVTK
G-CSOPORT
20.30:
Valencia (spanyol)–VBW CEKK Cegléd
I-CSOPORT
20.30:
Basket Hema (belga)–Atomerőmű KSC Szekszárd
F-CSOPORT
21.30:
Olivais (portugál)–Uni Győr Mély-Út

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1129 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
19.00:
Jászberény VT–Fatum Nyíregyháza

ÚSZÁS
Világkupa, Doha

 

NOVEMBER 8., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

FUTSAL NB I
9. FORDULÓ
18.45:
Rubeola FC–Dunaferr

NŐI EB-SELEJTEZŐ
F-CSOPORT
17.00:
Szlovákia–MAGYARORSZÁG

ANGOL PREMIER LEAGUE
12. FORDULÓ
21.00:
Norwich–Watford (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
20.45:
Nice–Bordeaux (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
11. FORDULÓ
20.30:
Köln–Hoffenheim (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
12. FORDULÓ
20.45:
Sassuolo–Bologna (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
13. FORDULÓ
21.00:
Real Sociedad–Leganés

TÖRÖK SÜPER LIG
11. FORDULÓ
18.15:
Fenerbahce–Kasimpasa (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
10.00:
Szambó-világbajnokság, 1. nap (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
NÉGY NEMZET TORNÁJA, GDANSK
15.00: MAGYARORSZÁG
–Olaszország

KERÉKPÁR
PÁLYAVILÁGKUPA
19.25:
Glasgow, 1. nap (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
FTC-HungaroControl–Dabasi KC VSE
18.30: Váci KSE–Balatonfüredi KSE
NŐI NB I
18.00:
Dunaújvárosi Kohász KA–Kisvárda Master Good SE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
OSE Lions–Szolnoki Olajbányász
18.00: KTE-Duna Aszfalt–Egis Körmend
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–DEAC

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
A-CSOPORT
20.00:
Vidux-Szegedi RSE–PTE-PEAC
B-CSOPORT
19.00:
Szolnoki RK–Pénzügyőr SE
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Békéscsabai RSE–1. MCM-Diamant Kaposvár
19.00: Vasas Óbuda–UTE
NŐI NB I
19.30:
DVTK–SZBBRA

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világkupa, Montreal, selejtezők

ÚSZÁS
Világkupa, Doha

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00: Jadran Split (horvát)–Dubrovnik (horvát)
19.00: Spandau (német)–Jadran Carine (montenegrói)
19.00:
Szolnoki Dózsa–Olympiakosz Pireusz (görög) (Tv: Sport2)
20.00: Szintyez Kazany (orosz)–Barceloneta (spanyol)

 

NOVEMBER 9., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
12. FORDULÓ
17.00:
ZTE FC–Mezőkövesd Zsóry FC – élőben az NSO-n!
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Mol Fehérvár FC – élőben az NSO-n!
17.00: Puskás Akadémia FC–Újpest FC – élőben az NSO-n!
17.00: Paksi FC–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Budapest Honvéd–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
12. FORDULÓ
13.30:
Chelsea–Crystal Palace (Tv: Digi Sport1)
16.00: Burnley–West Ham
16.00: Newcastle–Bournemouth
16.00: Southampton–Everton
16.00: Tottenham–Sheffield United (Tv: Spíler1)
18.30: Leicester–Arsenal (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
17.30:
Brest–PSG (Tv: Digi Sport2)
20.00: Lille–Metz (Tv: Digi Sport3)
20.00: Monaco–Dijon
20.00: Reims–Angers
20.00: Strasbourg–Nimes

NÉMET BUNDESLIGA
11. FORDULÓ
15.30:
Hertha–RB Leipzig (Tv: Sport2)
15.30: Mainz–Union Berlin
15.30: Paderborn–Augsburg
15.30: Schalke–Düsseldorf
18.30: Bayern München–Borussia Dortmund (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
12. FORDULÓ
15.00:
Brescia–Torino (Tv: Digi Sport2)
18.00: Inter–Verona (Tv: Digi Sport1)
20.45: Napoli–Genoa (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
13. FORDULÓ
13.00:
Alavés–Valladolid (Tv: Spíler2)
16.00: Valencia–Granada (Tv: Spíler2)
18.30: Eibar–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
21.00: Barcelona–Celta Vigo (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

COPA SUDAMERICANA
DÖNTŐ
22.30:
Colón (argentin)–Independiente (argentin) (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓVERSENY
Vasárnap, 4.55:
World Endurance, Sanghaj (Tv: Eurosport1)

BIRKÓZÁS
10.00:
Szambó-világbajnokság, 2. nap (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
NÉGY NEMZET TORNÁJA, GDANSK 
18.00: MAGYARORSZÁG–
Japán

KERÉKPÁR
PÁLYAVILÁGKUPA
19.25:
Glasgow, 2. nap (Tv: Eurosport1) 

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
7. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.30:
Meskov Breszt (fehérorosz)–Telekom Veszprém – élőben az NSO-n!
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.30:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Vipers Kristiansand (norvég) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
D-CSOPORT
13.30: IK Sävehof (svéd)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI EHF-KUPA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, 1. MÉRKŐZÉSEK
13.00:
Kastamonu Belediyesi GSK (török)–Váci NKSE
15.30: DVSC Schaeffler–ZORK Jagodina (szerb) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
Sport36-Komló–Budakalász
18.00: Csurgói KK–Mezőkövesdi KC
NŐI NB I
18.00:
EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–Szent István SE
18.00: MTK Budapest–Szombathelyi KKA

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Alba Fehérvár–Jászberényi KSE
19.00: Zalakerámia ZTE KK–PVSK-Veolia     

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1131 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
B-CSOPORT
16.00:
DEAC–Dunaferr SE
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
MTK Budapest–Hungast Haladás
NŐI NB I
15.00:
DSZC-Eötvös–Penta-Gödöllői RC
17.00: Palota RSC–Budaörsi DSE
18.00: TFSE–MÁV Előre SC

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
22.30: Világkupa, Montreal (Tv: M4 Sport)

TENISZ
FED-KUPA-DÖNTŐ, PERTH
Ausztrália–Franciaország

UFC
FIGHT NIGHT, MOSZKVA
20.45:
Junior dos Santos–Alekszandr Volkov (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.30:
Dinamo Tbiliszi (grúz)–FTC-Telekom Waterpolo
19.00: Hannover (német)–Pro Recco (olasz)
19.00: Terrassa (spanyol)–Mladost Zagreb (horvát)
20.30: A-Híd OSC-Újbuda–CN Marseille (francia) (Tv: Digi Sport2)
FÉRFI EUROKUPA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓK
17.00:
Strasbourg (francia)–ZF-Eger
19.00:
PannErgy-Miskolci VLC–Brescia (olasz)
NŐI OB I
6. FORDULÓ
16.00:
Szentes–Szeged
16.00: Tatabánya–Dunaújváros
17.30: Racionet–III. Kerületi TVE
18.00: Eger–Ferencváros
18.30: UVSE Margitsziget–BVSC-Zugló

 

NOVEMBER 10., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
12. FORDULÓ
17.15:
Debreceni VSC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II – élő eredménykövetés az NSO-n!
17. FORDULÓ
13.30:
Békéscsaba 1912 Előre–Soroksár SC
13.30: Vác FC–Gyirmót FC Győr
13.30: Nyíregyháza Spartacus FC–Szeged-Csanád Grosics
13.30: Kazincbarcika–Aqvital FC Csákvár
13.30: Duna Aszfalt TLC–Budaörs
17.00: FC Ajka–Dorogi FC
17.00: Budafoki MTE–Szombathelyi Haladás
17.00: MTK Budapest–BFC Siófok
17.00: Vasas FC–Szolnoki MÁV FC  

NB III
14. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
13.30:
Cegléd–FC Hatvan
13.30: Jászberény–ESMTK
13.30: Tiszaújváros–Eger
13.30: Balassagyarmat–Füzesgyarmat
13.30: Sényő–Gyöngyös
13.30: DEAC–DVTK II
13.30: Ózd–DVSC II
13.30: Tállya–Putnok FC
KÖZÉP-CSOPORT
13.30: Dabas–Iváncsa
13.30: Dunaharaszti MTK–Dunaújváros
13.30: PMFC–Kelen SC
13.30: THSE-Szabadkikötő–Szentlőrinc
13.30: Bp. Honvéd II–Szekszárd
13.30: Kecskeméti TE–Kozármisleny
13.30: Monor–Taksony
13.30: Rákosmente–Dabas-Gyón FC
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Puskás Akadémia II–Komárom VSE
13.30: Veszprém–Hévíz SK
13.30: Balatonlelle–Érd
13.30: BKV Előre–Sárvár FC
13.30: Mosonmagyaróvár–Pápai FC
13.30: FC Nagykanizsa–Mol Fehérvár FC II
13.30: III. Kerületi TVE–Ménfőcsanak
13.30: Bicskei TC–Lipót SK

ANGOL PREMIER LEAGUE
12. FORDULÓ
15.00:
Manchester United–Brighton (Tv: Spíler1)
15.00: Wolverhampton–Aston Villa
17.30: Liverpool–Manchester City (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
15.00:
Rennes–Amiens
17.00: Montpellier–Toulouse
17.00: Nantes–St.-Étienne (Tv: Digi Sport3)
21.00: Marseille–Lyon (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
11. FORDULÓ
13.30:
Mönchengladbach–Werder Bremen (Tv: Sport2)
15.30: Wolfsburg–Leverkusen (Tv: Sport2)
18.00: Freiburg–Frankfurt

OLASZ SERIE A
12. FORDULÓ
12.30:
Cagliari–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
15.00: Lazio–Lecce (Tv: Digi Sport3)
15.00: Sampdoria–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
15.00: Udinese–SPAL
18.00: Parma–Roma (Tv: Digi Sport2)
20.45: Juventus–Milan (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
13. FORDULÓ
12.00:
Mallorca–Villarreal (Tv: Spíler2)
14.00: Athletic Bilbao–Levante (Tv: Spíler2)
16.00: Atlético Madrid–Espanyol (Tv: Spíler2)
18.30: Getafe–Osasuna (Tv: Spíler2)
21.00: Betis–Sevilla (Tv: Spíler2)

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, BRAZÍLIA
NEGYEDDÖNTŐ

20.30:
Hollandia–Paraguay
hétfő 0.00:
Dél-Korea–Mexikó

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
10. FORDULÓ
19.00:
Chicago Bears–Detroit Lions
19.00: Cincinnati Bengals–Baltimore Ravens
19.00: Cleveland Browns–Buffalo Bills
19.00: Green Bay Packers–Carolina Panthers
19.00: New Orleans Saints–Atlanta Falcons
19.00: New York Jets–New York Giants
19.00: Tampa Bay Buccaneers–Arizona Cardinals
19.00: Tennessee Titans–Kansas City Chiefs (Tv: Sport2)
22.05: Indianapolis Colts–Miami Dolphins
22.25: Pittsburgh Steelers–Los Angeles Rams (Tv: Sport2)
Hétfő, 2.20: Dallas Cowboys–Minnesota Vikings (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
NÉGY NEMZET TORNÁJA, GDANSK
15.00:
Lengyelország–MAGYARORSZÁG

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
7. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.00:
Mol-Pick Szeged–Elverum (norvég) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
19.00: THW Kiel (német)–Porto (portugál) (Tv: Sport1)
NŐI EHF-KUPA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, 1. MÉRKŐZÉSEK
15.00:
Érd HC–Kubany Krasznodar (orosz) (Tv: Sport1)
18.00: Nantes Atlantique (francia)–Siófok KC
FÉRFI NB I
18.00:
Grundfos Tatabánya KC–Orosházi FKSE-Linamar

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Kaposvári KK–Atomerőmű SE

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
A-CSOPORT
16.30:
Sümegi RE–MAFC-BME
17.00: Vegyész RC Kazincbarcika–Kecskeméti RC
B-CSOPORT
16.00:
MÁV Előre-BERICAP–Fino Kaposvár

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
20.15: Világkupa, Montreal (Tv: M4 Sport)

TENISZ
ATP-VILÁGBAJNOKSÁG
15.00:
London (Tv: Digi Sport2)
21.00:
London (Tv: Digi Sport3)
FED-KUPA-DÖNTŐ, PERTH

Ausztrália–Franciaország

TRIATLON
Világkupa, Santo Domingo

ÚSZÁS
Világkupa, Doha

 

NOVEMBER 11., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

FUTSAL NB I
9. FORDULÓ
18.00:
Nyírgyulaj–FTC
18.30: Veszprém–Kecskemét
18.30: DEAC–Haladás
19.20: Aramis SE–Berettyóújfalu

NÉMET 2. BUNDESLIGA
13. FORDULÓ
20.30:
Karlsruhe–Aue (Tv: Sport1)

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, BRAZÍLIA
NEGYEDDÖNTŐ

20.30:
Spanyolország–Franciaország
kedd 0.00:
Olaszország–Brazília

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
10. FORDULÓ
Kedd, 2.15:
San Fransisco 49ers–Seattle Seahawks (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Komló–Telekom Veszprém
MAGYAR KUPA
18.30:
Dabas–Orosháza

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1132 (Tv: Sport2)