nemzetisport.hu 2019.09.26 16:10 Frissítve: 2019.10.20 21:17

NŐI KOSÁRLABDA NB I, 2019–2020

A női kosárlabda NB I 2019–2020-as idényének menetrendje.

 


A BAJNOKSÁG ÁLLÁSA
1. Sopron Basket 5 5 399–272 1.000 
2. Atomerőmű KSC Szekszárd 5 4 1 407–314 0.900 
3. Aluinvent DVTK Miskolc 5 4 1 401–323 0.900 
4. NKE-FCSM Csata 4 3 1 313–299 0.875 
5. Uni Győr Mély-Út 5 3 2 378–368 0.800 
6. TFSE-MTK 5 3 2 390–389 0.800 
7. VBW CEKK Cegléd 5 2 3 347–371 0.700 
8. ZTE Női KK 5 2 3 364–398 0.700 
9. PEAC-Pécs 5 1 4 366–378 0.600 
10. Vasas Akadémia 5 1 4 373–414 0.600 
11. ELTE BEAC Újbuda 5 1 4 303–405 0.600 
12. PINKK-Pécsi 424 4 4 248–358 0.500 

A bajnokság alapszakaszában a csapatok körmérkőzéses rendszerben egyenként 22 mérkőzést játszanak oda-visszavágós rendszerben. A rájátszásban az első nyolc helyezett három győzelemig tartó párharcok sikeres megvívásával szerezheti meg a bajnoki címet, az első nyolc rájátszásában kiesők két nyert meccsig tartó párharcokban döntik el a további helyezések sorsát. A 9-12. helyezettek viszik tovább alapszakaszban elért eredményeiket a play-outba, ahol oda-visszavágós rendszerben dől el a végső sorrend – az utolsó helyezett kiesik.

A teljes versenykiírás IDE KATTINTVA olvasható.

AZ ALAPSZAKASZ MENETRENDJE
1. FORDULÓ (szeptember 26-28.)
PEAC-Pécs–ELTE BEAC Újbuda
84–48
Uni Győr MÉLY-ÚT–Vasas Akadémia
105–97
TFSE-MTK–Aluinvent DVTK 66–83
Atomerőmű KSC Szekszárd–ZTE Női KK 89–62
VBW CEKK Cegléd–PINKK Pécsi 424
92–53
NKE-FCSM Csata–Sopron Basket 63–81
   
2. FORDULÓ (október 5., november 6.)  
Aluinvent DVTK–ELTE BEAC Újbuda 101–55
ZTE Női KK–Uni Győr MÉLY-ÚT 80–71 – h. u.
PEAC-PÉCS–TFSE-MTK
84–94
Sopron Basket–VBW CEKK Cegléd
90–45
Vasas Akadémia–Atomerőmű KSC Szekszárd
59–75
PINKK Pécsi 424–NKE-FCSM Csata
   
3. FORDULÓ (október 9., október 16.)  
Atomerőmű KSC Szekszárd–PEAC-Pécs 85–63
TFSE-MTK–Sopron Basket
65–87
VBW CEKK Cegléd–ZTE Női KK
65–77
PINKK Pécsi 424–ELTE BEAC Újbuda
59–82
Uni Győr MÉLY-ÚT–Aluinvent DVTK 67–64
NKE-FCSM Csata–Vasas Akadémia
82–73
   
4. FORDULÓ (október 12-13.)  
PINKK Pécsi 424–TFSE-MTK
75–89
Sopron Basket–ELTE BEAC Újbuda
82–46
Uni Győr MÉLY-ÚT–PEAC-Pécs
82–68
ZTE Női KK–NKE-FCSM Csata
73–89
Aluinvent DVTK–Atomerőmű KSC Szekszárd
69–63
VBW CEKK Cegléd–Vasas Akadémia 85–75
   
5. FORDULÓ (október 19-20.)  
ZTE Női KK–Aluinvent DVTK 72–84
Atomerőmű KSC Szekszárd–PINKK Pécsi 424
95–61
Vasas Akadémia–PEAC-Pécs 69–67
NKE-FCSM Csata–ELTE BEAC Újbuda
79–72
Uni Győr MÉLY-ÚT–Sopron Basket
53–59
VBW CEKK Cegléd–TFSE-MTK
60–76
   
6. FORDULÓ (október 26-27.)  
PINKK Pécsi 424–Uni Győr MÉLY-ÚT
TFSE-MTK–NKE-FCSM Csata
Vasas Akadémia–Aluinvent DVTK
ELTE BEAC Újbuda–VBW CEKK Cegléd
PEAC-Pécs–ZTE Női KK
Sopron Basket–Atomerőmű KSC Szekszárd
   
7. FORDULÓ (november 2-3.)  
PEAC-Pécs–NKE-FCSM Csata
Atomerőmű KSC Szekszárd–TFSE-MTK
Uni Győr MÉLY-ÚT–ELTE BEAC Újbuda
Vasas Akadémia–PINKK Pécsi 424
ZTE Női KK–Sopron Basket
VBW CEKK Cegléd–Aluinvent DVTK
   
8. FORDULÓ (november 22-23.)  
PEAC-Pécs–VBW CEKK Cegléd
PINKK Pécsi 424–ZTE Női KK
ELTE BEAC Újbuda–Atomerőmű KSC Szekszárd
Sopron Basket–Vasas Akadémia
Aluinvent DVTK–NKE-FCSM Csata
TFSE-MTK–Uni Győr MÉLY-ÚT
   
9. FORDULÓ (november 27., november 30., december 1.)  
ZTE Női KK–TFSE-MTK
Aluinvent DVTK–PINKK Pécsi 424
Vasas Akadémia–ELTE BEAC Újbuda
NKE-FCSM Csata–Atomerőmű KSC Szekszárd
PEAC-Pécs–Sopron Basket
VBW CEKK Cegléd–Uni Győr MÉLY-ÚT
   
10. FORDULÓ (december 7-8.)  
ELTE BEAC Újbuda–ZTE Női KK
PINKK Pécsi 424–PEAC-Pécs
TFSE-MTK–Vasas Akadémia
Uni Győr MÉLY-ÚT–NKE-FCSM Csata
Atomerőmű KSC Szekszárd–VBW CEKK Cegléd
Sopron Basket–Aluinvent DVTK
   
11. FORDULÓ (december 14-15., december 18.)  
Atomerőmű KSC Szekszárd–Uni Győr MÉLY-ÚT
PINKK Pécsi 424–Sopron Basket
TFSE-MTK–ELTE BEAC Újbuda
ZTE Női KK–Vasas Akadémia
PEAC-Pécs–Aluinvent DVTK
VBW CEKK Cegléd–NKE-FCSM Csata
   
12. FORDULÓ (december 21., január 2.)  
ELTE BEAC Újbuda–PEAC-Pécs
Aluinvent DVTK–TFSE-MTK
ZTE Női KK–Atomerőmű KSC Szekszárd
PINKK Pécsi 424–VBW CEKK Cegléd
Vasas Akadémia–Uni Győr MÉLY-ÚT
Sopron Basket–NKE-FCSM Csata
   
13. FORDULÓ (december 28-29-30., február 1.)  
NKE-FCSM Csata–PINKK Pécsi 424
TFSE-MTK–PEAC-Pécs
Uni Győr MÉLY-ÚT–ZTE Női KK
VBW CEKK Cegléd–Sopron Basket
Atomerőmű KSC Szekszárd–Vasas Akadémia
ELTE BEAC Újbuda–Aluinvent DVTK
   
14. FORDULÓ (január 4-5.)  
ELTE BEAC Újbuda–PINKK Pécsi 424
Sopron Basket–TFSE-MTK
Aluinvent DVTK–Uni Győr MÉLY-ÚT
PEAC-Pécs–Atomerőmű KSC Szekszárd
ZTE Női KK–VBW CEKK Cegléd
Vasas Akadémia–NKE-FCSM Csata
   
15. FORDULÓ (január 11-12., február 8.)  
ELTE BEAC Újbuda–Sopron Basket
Atomerőmű KSC Szekszárd–Aluinvent DVTK
Vasas Akadémia–VBW CEKK Cegléd
NKE-FCSM Csata–ZTE Női KK
PEAC-Pécs–Uni Győr MÉLY-ÚT
TFSE-MTK–PINKK Pécsi 424
   
16. FORDULÓ (január 18–19.)  
ELTE BEAC Újbuda–NKE-FCSM Csata
Aluinvent DVTK–ZTE Női KK
PEAC-Pécs–Vasas Akadémia
TFSE-MTK–VBW CEKK Cegléd
PINKK Pécsi 424–Atomerőmű KSC Szekszárd
Sopron Basket–Uni Győr MÉLY-ÚT
   
17. FORDULÓ (január 25.)  
Aluinvent DVTK–Vasas Akadémia
ZTE Női KK–PEAC-Pécs
Atomerőmű KSC Szekszárd–Sopron Basket
Uni Győr MÉLY-ÚT–PINKK Pécsi 424
VBW CEKK Cegléd–ELTE BEAC Újbuda
NKE-FCSM Csata–TFSE-MTK
   
18. FORDULÓ (február 12.)  
NKE-FCSM Csata–PEAC-Pécs
Sopron Basket–ZTE Női KK
TFSE-MTK–Atomerőmű KSC Szekszárd
Aluinvent DVTK–VBW CEKK Cegléd
ELTE BEAC Újbuda-Uni Győr MÉLY-ÚT
PINKK Pécsi 424–Vasas Akadémia
   
19. FORDULÓ (február 15-16.)  
ZTE Női KK-PINKK Pécsi 424
Atomerőmű KSC Szekszárd–ELTE BEAC Újbuda
Uni Győr MÉLY-ÚT–TFSE-MTK
Vasas Akadémia–Sopron Basket
VBW CEKK Cegléd–PEAC-Pécs
NKE-FCSM Csata–Aluinvent DVTK
   
20. FORDULÓ (február 22-23.)  
ELTE BEAC Újbuda–Vasas Akadémia
Atomerőmű KSC Szekszár–NKE-FCSM Csata
PINKK Pécsi 424–Aluinvent DVTK
TFSE-MTK–ZTE Női KK
Uni Győr MÉLY-ÚT–VBW CEKK Cegléd
Sopron Basket–PEAC-Pécs
   
21. FORDULÓ (február 29., március 1.)  
NKE-FCSM Csata–Uni Győr MÉLY-ÚT
ZTE Női KK–ELTE BEAC Újbuda
PEAC-Pécs–PINKK Pécsi 424
Vasas Akadémia–TFSE-MTK
VBW CEKK Cegléd–Atomerőmű KSC Szekszárd
Aluinvent DVTK–Sopron Basket
   
22. FORDULÓ (március 14.)  
Aluinvent DVTK–PEAC-Pécs
ELTE BEAC Újbuda–TFSE-MTK
NKE-FCSM Csata–VBW CEKK Cegléd
Sopron Basket–PINKK Pécsi 424
Uni Győr MÉLY-ÚT–Atomerőmű KSC Szekszárd
Vasas Akadémia–ZTE Női KK

 

2019.10.16 15:34:20

Kosárlabda THURY GÁBOR

Európa-bajnoki nyolcadik volt, az Eb előtti selejtező legjobbjaként rádiós magnót kapott.

2019.10.08 11:00:09

Kosárlabda BOBORY BALÁZS

„Itt tényleg nem sírhatok, dolgozni kellett tovább, nem turistának érkeztem.” Először nyert bajnokit a Reggio Emilia.

2019.10.04 09:46:35

Kosárlabda nemzetisport.hu

Kosárlabda 2019–2020 – a sportágat szeretők számára kihagyhatatlan.

2019.09.25 11:40:26

Kosárlabda nemzetisport.hu

A női kosárlabda NB I 2019–2020-as idényének menetrendje.

2019.09.26 13:56:08

Kosárlabda nemzetisport.hu

A férfi kosárlabda NB I 2019–2020-as menetrendje.