D. Á. 2019.10.18 22:50 Frissítve: 2019.11.09 21:55

FÉRFI VÍZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA, 2019–2020

A BL-főtáblán minden csapat 14 mérkőzést vív 2019. október 7. és 2020. május 20. között. A két csoportból az első négy jut a nyolcas döntőbe.

 

AZ A-CSOPORT ÁLLÁSA 
1. Olympiakosz (görög) 4 4 43–30 +13 12
2. Zodiac CNAB (spanyol) 4 3 1 58–45 +13 9
3. Jug Adratic (horvát) 4 3 1 50–39 +11 9
4. SZOLNOKI DÓZSA 4 2 2 44–44 0 6
5. Jadran Split (horvát) 4 1 1 2 43–56 –13 4
6. Szintyez Kazany (orosz) 4 1 3 46–54 –8 3
7. Spandau 04 Berlin (német) 4 2 2 36–44 –8 2
8. Jadran Carine (montenegrói) 4 1 3 35–43 –8 1

 A B-CSOPORT ÁLLÁSA
1. FTC-TELEKOM 4 4 60–40 +20 12
2. Pro Recco (olasz) 4 3 1 60–38 +22 10
3. A-HÍD OSC ÚJBUDA 4 3 1 56–41 +15 9
4. Mladost Zagreb (horvát) 4 2 1 1 56–46 +10 7
5. CN Marseille (francia) 4 2 2 37–43 –6 6
6. CN Terrassa (spanyol) 4 1 3 36–51 –15 3
7. Waspo Hannover (német) 4 4 42–63 –21 0
8. Dinamo Tbiliszi (grúz) 4 4 34–59 –25 0
1. FORDULÓ (október 7–9., hétfő–szerda)
A-CSOPORT
 
Jadran Split–Olympiakosz  8–17
 Spandau 04 Berlin–Zodiac CNAB
8–11
Szolnoki Dózsa–Szintyez Kazany 
 13–10
Jadran Carine–Jug Adriatic 
7–12
B-CSOPORT
 
FTC-Telekom–Waspo Hannover
 15–12
 CN Terrassa–Dinamo Tbiliszi9–5
A–HÍD OSC ÚJBUDA–Havk Mladost Zagreb
 13–10
 CN Marseille–Pro Recco
 9–13
2. FORDULÓ (október 18–19., péntek–szombat)
A-CSOPORT
 
Jadran Split–Spandau 04 Berlin
12–12
Jadran Carine–Szolnoki Dózsa12–14
Jug Adriatic–Zodiac CNAB
15–13
Olympiakosz–Szintyez Kazany 
10–8
B-CSOPORT
 
A–HÍD OSC ÚJBUDA–Waspo Hannover
19–10
 Pro Recco–CN Terrassa15–5
FTC-Telekom–CN Marseille
13–7
Havk Mladost Zagreb–Dinamo Tbiliszi
21–11
3. FORDULÓ (október 29–30., kedd–szerda)
A-CSOPORT  
Jug Adriatic–Spandau 04 Berlin12–7
Olympiakosz–Jadran Carine8–7
Szintyez Kazany–Jadran Split16–11
Zodiac CNAB–Szolnoki Dózsa14–10
B-CSOPORT  
CN Marseille–Waspo Hannover 8–7
Havk Mladost Zagreb–Pro Recco11–11
Dinamo Tbiliszi–A-Híd OSC Újbuda8–14
FTC-Telekom–CN Terrassa 17–11
4. FORDULÓ (november 8–9., péntek–szombat)
A-CSOPORT  
Spandau 04 Berlin–Jadran Carine9–9
Jadran Split–Jug Adriatic12–11
Szolnoki Dózsa–Olympiakosz 7–8
Szintyez Kazany–Zodiac CNAB 
 12–20
B-CSOPORT
 
Waspo Hannover–Pro Recco
13–21
CN Terrassa–Havk Mladost Zagreb11–14
A–HÍD OSC ÚJBUDA–CN Marseille
10–13
Dinamo Tbiliszi–FTC-Telekom
10–15
5. FORDULÓ (november 19–20., kedd–szerda)
A-CSOPORT
 
Olympiakosz–Spandau 04 Berlin 
Jug Adriatic–Szintyez Kazany 
Jadran Carine–Zodiac CNAB 
Szolnoki Dózsa–Jadran Split
 
B-CSOPORT
 
Havk Mladost Zagreb–Waspo Hannover
 
CN Marseille–Dinamo Tbiliszi 
Pro Recco–FTC-Telekom 
CN Terrassa–A–HÍD OSC ÚJBUDA 
6. FORDULÓ (december 3–4., kedd–szerda)
A-CSOPORT
 
Szintyez Kazany–Spandau 04 Berlin 
Zodiac CNAB–Olympiakosz 
Jadran Split–Jadran Carine 
Jug Adriatic–Szolnoki Dózsa
 
B-CSOPORT
 
Dinamo Tbiliszi–Waspo Hannover
 
FTC-Telekom–Havk Mladost Zagreb
 
CN Marseille–CN Terrassa
 
A–HÍD OSC ÚJBUDA–Pro Recco
 
7. FORDULÓ (december 9–14., hétfő–szombat)
A-CSOPORT
 
Olympiakosz–Jug Adriatic 
Spandau 04 Berlin–Szolnoki Dózsa
 
Jadran Split–Zodiac CNAB 
Jadran Carine–Szintyez Kazany
 
B-CSOPORT
 
Havk Mladost Zagreb–CN Marseille
 
Pro Recco–Dinamo Tbiliszi
 
Waspo Hannover–CN Terrassa
 
A–HÍD OSC ÚJBUDA–FTC-Telekom
 
8. FORDULÓ (február 4–5., kedd–szerda)
A-CSOPORT
 
Szolnoki Dózsa–Spandau 04 Berlin 
Zodiac CNAB–Jadran Split 
Szintyez Kazany–Jadran Carine 
Jug Adriatic–Olympiakosz
 
B-CSOPORT
 
CN Terrassa–Waspo Hannover 
FTC-Telekom–A–HÍD OSC ÚJBUDA 
Dinamo Tbiliszi–Pro Recco
 
CN Marseille–Havk Mladost Zagreb
 
9. FORDULÓ (február 21–22., péntek–szombat)
A-CSOPORT
 
Spandau 04 Berlin–Szintyez Kazany 
Olympiakosz–Zodiac CNAB
 
Jadran Carine–Jadran Split
 
Szolnoki Dózsa–Jug Adriatic
 
B-CSOPORT
 
Waspo Hannover–Dinamo Tbiliszi 
Havk Mladost Zagreb–FTC-Telekom 
Pro Recco–A–HÍD OSC ÚJBUDA 
CN Terrassa–CN Marseille
 
10. FORDULÓ (március 3–4., kedd–szerda)
A-CSOPORT
 
Spandau 04 Berlin–Olympiakosz 
Szintyez Kazany–Jug Adriatic 
Zodiac CNAB–Jadran Carine 
Jadran Split–Szolnoki Dózsa
 
B-CSOPORT
 
Waspo Hannover–Havk Mladost Zagreb 
Dinamo Tbiliszi–CN Marseille 
FTC-Telekom–Pro Recco 
A–HÍD OSC ÚJBUDA–CN Terrassa 
11. FORDULÓ (április 10–11., péntek–szombat)
A-CSOPORT
 
Jadran Carine–Spandau 04 Berlin 
Jug Adriatic–Jadran Split 
Olympiakosz–Szolnoki Dózsa 
Zodiac CNAB–Szintyez Kazany
 
B-CSOPORT
 
Pro Recco–Waspo Hannover 
Havk Mladost Zagreb–CN Terrassa 
CNN Marseille–A–HÍD OSC ÚJBUDA 
FTC Telekom–Dinamo Tbiliszi
12. FORDULÓ (április 21–22., kedd–szerda)
A-CSOPORT
 
Spandau 04 Berlin–Jug Adriatic 
Jadran Carine–Olympiakosz 
Jadran Split–Szintyez Kazany
 
Szolnoki Dózsa–Zodiac CNAB
 
B-CSOPORT
 
Waspo Hannover–CN Marseille
 
Pro Recco–Havk Mladost Zagreb
 
A–HÍD OSC ÚJBUDA–Dinamo Tbiliszi
 
CN Terrassa–FTC-Telekom 
13. FORDULÓ (május 8–9., péntek–szombat)
A-CSOPORT
 
Spandau 04 Berlin–Jadran Split 
Szolnoki Dózsa–Jadran Carine 
Zodiac CNAB–Jug Adriatic 
Szintyez Kazany–Olympiakosz
 
B-CSOPORT
 
Waspo Hannover–A–HÍD OSC ÚJBUDA 
CN Terrassa–Pro Recco 
CN Marseille–FTC-Telekom
 
Dinamo Tbiliszi–Havk Mladost Zagreb
 
14. FORDULÓ (május 19–20., kedd–szerda)
A-CSOPORT
 
Zodiac CNAB–Spandau 04 Berlin 
Szintyez Kazany–Szolnoki Dózsa 
Olympiakosz–Jadran Split
 
Jug Adriatic–Jadran Carine
 
B-CSOPORT
 
Waspo Hannover–FTC-Telekom 
Dinamo Tbiliszi–CN Terrassa 
Havk Mladost Zagreb–A–HÍD OSC ÚJBUDA 
Pro Recco–CN Marseille
 

 

2019.11.11 08:11:31

Vízilabda MALONYAI PÉTER

Soha nem játszotta meg magát. Persze, nem volt nehéz dolga, ahogy az uszodába mondták, volt mire szerénynek lennie.

2019.10.08 10:07:06

Vízilabda LAKNER GÁBOR

„Mivel címvédők vagyunk, nagyobb nyomás lesz rajtunk, mert mindenki minket akar megverni.”

2019.09.03 22:10:48

Vízilabda LAKNER GÁBOR, ROSKA EMESE BOGLÁRKA

Az ob I-ben játszó olimpiai bajnokok száma az új idényben tíz alá csökkent.

2019.09.01 23:29:43

Vízilabda CSURKA GERGELY

ALAPVONAL. Ez mégsem nyomta rá a bélyegét a teljesítményükre, ők ugyanis még abba nőttek bele, hogy a magyar vízilabdázó mindig, mindenütt a legjobbját nyújtja, megalkuvás nélkül. Ez van erőst megkopóban.