Női vízi ob I: a brit légióst felvillanyozta a döntő
Ahogy arról a hét közepén beszámoltunk, a Szentes nyerte meg a női vízilabda-bajnokságot, miután a döntőben legyőzte a Dunaújvári Főiskola együttesét.
A győzelemnek három légiós is részese volt, a 18 éves görög kapus, Sztefania Terefu, a holland Catharina Hendrica van der Sloot és a brit válogatott Peggy Etiebet.
Utóbbi hazája egyik honlapjának így értékelt.
„Felvillanyozott minket a döntő légköre, hangulata. Tele volt a lelátó, a fanatikus drukkerek hatalmas zajt csaptak. A város egy emberként állt a csapat mögé, és sikerült aranyéremmel zárnunk a bajnoki szezont” – mondta Etiebet.
Legfrissebb hírek

Először jutott be a női vízilabda BL-döntőbe a Ferencváros!
Vízilabda
2026.06.10. 20:26

Megvédte címét a Fradi a női vízilabda ob I-ben
Vízilabda
2026.05.31. 18:17

Faragó Kamilla: Nem lehetünk elégedetlenek
Vízilabda
2026.05.30. 11:24

Az UVSE lett a bronzérmes a női vízilabda ob I-ben
Vízilabda
2026.05.27. 21:27
Ezek is érdekelhetik




