
Második trófeáját is bezsebelte párosban Bondár Anna (Fotó: AFP)
Bondár Anna – a francia Diane Parry oldalán – párosban megnyerte a 260 ezer dollár (90 millió forint) összdíjazású lausanne-i salakpályás női tenisztornát.
A harmadik helyen kiemelt magyar, francia kettős az első játszmában háromszor is elvette az orosz Amina Ansba és a cseh Anastasia Detiuc páros adogatását, miközben csak egyszer veszítette el a sajátját, így 35 perc alatt szettelőnybe került.
A folytatásban is nagyon magabiztosan játszottak Bondárék, csak egy játékot vesztettek ellenfelükkel szemben, ennek köszönhetően 62 perc alatt lezárták a mérkőzést.
A 26 éves magyar játékos a tavaly Palermóban – a belga Kimberley Zimmermann-nal oldalán – elért tornagyőzelme után második trófeáját nyerte párosban.
TENISZ
WTA LAUSANNE (260 ezer dollár, salak)
PÁROS, DÖNTŐ
Bondár Anna, Diane Parry (magyar, francia, 3.)–Amina Ansba, Anastasia Detiuc (orosz, cseh) 6:2, 6:1
Legfrissebb hírek

Bondár Anna nyolcaddöntőbe jutott a madridi tenisztornán
Tenisz
2026.04.25. 13:28

Bondár meggyőző játékkal nyert Madridban
Tenisz
2026.04.21. 16:21

Bondár a negyeddöntőben búcsúzott Rouenban
Tenisz
2026.04.17. 21:47
Ezek is érdekelhetik




