Tenisz: Bondár továbbjutott párosban Lausanne-ban

2023.07.27. 19:54
Bondár Annának párosban kijött a lépés (Fotó: Dömötör Csaba)
Bondár Anna – oldalán a francia Diane Parryval – továbbjutott a nyolcaddöntőből a 260 ezer dollár (90 millió forint) összdíjazású lausanne-i salakpályás női tenisztorna páros versenyének csütörtöki mérkőzésén.

A harmadik kiemelt magyar, francia duó a szerdáról elhalasztott első körös meccsén egy rövidítésben, valamint egy simán megnyert szettben verte meg az Anna Rogers, Prarthana Thombare amerikai, indiai kettőst. Az összecsapás 1 óra 16 percig tartott.

Bondárékra a nyolc között a Freya Christie, Ali Collins brit páros vár pénteken.

A magyar játékos szerdán egyesben is bejutott a negyeddöntőbe, ahol a szlovén Tamara Zidansekkel játszik.

TENISZ
WTA LAUSANNE (260 ezer dollár, salak)
NYOLCADDÖNTŐ

Bondár Anna, Diane Parry (magyar, francia, 3.)–Anna Rogers, Prarthana Thombare (amerikai, indiai) 7:6 (7–3), 6:0