Kagava és Kijotake meccse 55 gyerek ellen egy pályán. De ki nyert? - videó
Kagava Sindzsi a Manchester United, Kijotake Hirosi pedig a Nürnberg játékosa. Ketten vállalkoztak arra, hogy megküzdenek 55 gyerekkel, mégpedig nagypályán. A srácoknál 50 mezőnyjátékos és 5 kapus volt, Kagaváék vészkapusban nyomták. A zuhogó esőben megtartott meccsen a ludak nem tudtak „disznót győzni", nyertek a profik.
Legfrissebb hírek

Három nap alatt kell csodát tennie Hervé Renard-nak
Foci vb 2026
2026.06.20. 15:41
Ezek is érdekelhetik







