Röplabda: kikapott Svájctól a magyar férfiválogatott
A jövő hét végén rajtoló Európa-bajnoki selejtezőkre készülő magyar férfi röplabda-válogatott szombaton, első felkészülési mérkőzésén négy játszmában kikapott Svájctól – írja az MTI.
A magyar szövetség tájékoztatása szerint Koch Róbert szövetségi kapitány kísérletezésre használta a találkozót, hiszen minden játszmában más felállásban küldte pályára a csapatát. A két válogatott vasárnap is megmérkőzik egymással.
Az első selejtezőtornát jövő péntektől vasárnapig a Ludovika Arénában játssza a csapat, majd Portugáliába utazik. A további ellenfelek Norvégia és Fehéroroszország, az őszi kontinenstornára a csoportgyőztesek mellett a hét csoport öt legjobb másodikja jut ki.
FÉRFI RÖPLABDA VÁLOGATOTT-MÉRKŐZÉS
Magyarország–Svájc 1:3 (–20, 19, –21, –19)
(MTI)
Legfrissebb hírek

Bravúros győzelem a norvégok ellen a röplabda Európa-ligában
Röplabda
2026.06.07. 19:10

Férfi röpi: negyedikként zárták a magyarok a MEVZA-tornát
Röplabda
2026.05.24. 21:12

Ciprus ellen győzött férfi röplabda-válogatottunk Fonyódon
Röplabda
2026.05.21. 22:07
Ezek is érdekelhetik





