Orbán Viktor is gratulált Gulyás Michelle olimpiai bajnoki címéhez
Mint ismert, a párizsi olimpia utolsó napján Gulyás Michelle nagyszerű futással megnyerte a női öttusázók küzdelmét, s ezzel a magyar küldöttség hatodik aranyérmét szerezte a francia fővárosban. A verseny után Magyarország miniszterelnöke, Orbán Viktor közösségi oldalán gratulált az utolsó párizsi magyar éremszerzőnek.
„Az igazi öttusa utolsó olimpiai aranya a miénk. Köszönjük!” – írta a miniszterelnök a hivatalos Facebook-oldalán, s egy fotót is mellékelt a bejegyzéshez.
Legfrissebb hírek

Guzi Blanka megnyerte a hazai öttusavilágkupa-versenyt!
Egyéb egyéni
2026.06.12. 18:14

Öttusa-vk: öt magyar női továbbjutó a nyolc indulóból
Egyéb egyéni
2026.06.09. 20:32
Ezek is érdekelhetik








