Serie A: Immobile gyors duplája után simán nyert a Lazio

CS. M.CS. M.
2022.01.15. 20:05
Tíz perc sem telt el,Ciro Immobile máris két gólt szerzett (Fotó: Getty Images)
A Lazio 3–0-ra nyert idegenben a Salernitana ellen, míg a Torino 2–1-re legyőzte a Sampdoriát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 22. fordulójának szombati játéknapján.

SALERNITANA–LAZIO 0–3

Nem finomkodott, nekirontott a sereghajtónak a Lazio, aminek gyorsan meglett az eredménye. A vezetést a 7. percben szerezték meg a fővárosiak Ciro Immobile góljával, három perccel később pedig már 2–0 volt az állás: ezúttal is Immobile jegyezte a találatot.

Hiába a biztos előny, a játék képe a továbbiakban sem változott, a Lazio támadt, uralta a meccset. A második félidőben Manuel Lazzari révén növelte előnyét a Lazio, így alakult ki a végeredmény.

SAMPDORIA–TORINO 1–2

A Torino az előző fordulóban kiütéses, négygólos sikert aratott a Fiorentina ellen, ezúttal pedig a bajnokságban négy meccse nyeretlen Sampdoriához látogatott. A kedvezőtlen előjelek ellenére a hazaiak szerezték meg a vezetést a 18. percben Francesco Caputo góljával, de bő tíz perc múlva már egyenlített is a Torino: Wilfried Singo talált be közelről (1–1).

Ezt követően átvették az irányítást a vendégek, és a második félidőben Dennis Praet góljával már a vezetést is megszerezték. Ezután már nem változott az eredmény, egygólos sikert aratott a Torino.