K. Zs. 2021.03.04 22:45 Frissítve: 2021.03.04 22:54

Serie A: Alexis Sánchez duplázott, újra nyert az Inter

Sorozatban a hatodik mérkőzését is megnyerte az Internazionale az olasz labdarúgó-bajnokság élvonalában (Serie A): az éllovas 2–1-re győzött a Parma vendégeként a 25. forduló csütörtök késő esti mérkőzésén.

Alexis Sánchez két gólt szerzett, itt éppen a Parma venezuelai védőjét, Yordan Osoriót forgatja meg (Fotó: AFP)

A második félidőre fordulva Alexis Sánchez gyors egymásutánban két gólt is lőtt, és bár odaát Hernani is betalált, ez nem változtatott a pontok eloszlásán – újra nyert az Inter.

A parmaiak nem nevezték a mérkőzésre két fiatal magyar labdarúgójukat, Balogh Botondot és Kosznovszky Márkot.

Szerda
Milan–Udinese 1–1 (Kessié 97. – 11-esből, ill. Rodrigo Becao 68.)
Atalanta–Crotone 5–1
(Gosens 12., Palomino 48., Muriel 50., Ilicic 58., Al. Mirancsuk 84., ill. Simy 23.)
Benevento–Hellas Verona 0–3 (Faraoni 25., Foulon 34. – öngól, Lasagna 50.)
Cagliari–Bologna 1–0 (Rugani 19.)
Fiorentina–Roma 1–2 (Veretout 60., ill. Spinazzola 49., A. Diawara 90.)
Genoa–Sampdoria 1–1 (Zappacosta 52., ill. Tonelli 77.)
Sassuolo–Napoli 3–3 (Makszimovics 34. – öngól, Berardi 45+1. – 11-esből, Caputo 90+5. – 11-esből, ill. Zielinski 38., Di Lorenzo 73., Lo. Insigne 90. – 11-esből)
Kedd
Juventus–Spezia 3–0 (Morata 62., Chiesa 71., C. Ronaldo 89.)

Olasz labdarúgás H. D.

Malinovszkij gólja döntött, a sérült Cristiano Ronaldót nélkülöző torinóiak pont nélkül maradtak.

2021.02.28 20:35:43

Olasz labdarúgás H. Á.

Ibrahimovicék akár már a 10. percben 4–0-ra vezethettek volna a Roma ellen, végül „csak” 2–1-re nyertek.

2021.02.21 14:21:28

Az argentin csatár két gólja után Romelu Lukaku állította be a 3–0-s végeredményt.

2021.02.09 15:27:02

Olasz labdarúgás P. K.

Marco Rossi örülhet, továbbjutottak a torinóiak, és újabb fontos meccsen figyelheti Cristiano Ronaldót.