Találatok a WTA Sencsen címkére

Találatok száma: 10

Tenisz: Oszaka elődöntőbe jutott Brisbane-ben

2020-01-10 12:07:38

Az orosz Jekatyerina Alekszandrova, valamint a kazah Jelena Ribakina jutott be a döntőbe a sencseni kemény pályás női tenisztornán. Brisbane-ben a japán Oszaka Naomi bejutott az elődöntőbe, miután pénteken három szettben jobbnak bizonyult a holland Kiki Bertensnél.

tenisz WTA Sencsen WTA Brisbane Oszaka Naomi

Tenisz: Brisbane-ben búcsúzott Barty; Muguruza négy között Sencsenben

2020-01-09 13:47:03

A világelső Ashleigh Barty a nyolcaddöntőben kiesett a 652 ezer dollár (193 millió forint) összdíjazású brisbane-i kemény pályás női tenisztornán. A kétszeres Grand Slam-bajnok Garbine Muguruza bejutott az elődöntőbe a 652 ezer dollár (193 millió forint) összdíjazású sencseni kemény pályás női tenisztornán.

WTA Sencsen Garbine Muguruza

Tenisz: Stosur búcsúzott Brisbane-ben, Muguruza nyert Sencsenben

2020-01-08 11:39:09

A szerdai játéknap mindhárom egyes mérkőzésén amerikai siker született az 1.4 millió dollár (427 millió forint) összdíjazású brisbane-i kemény pályás női tenisztornán.

WTA Sencsen WTA Brisbane WTA Samantha Stosur Garbine Muguruza

Tenisz: simán győzött az olimpiai bajnok Aucklandben

2018-12-31 11:14:53

Monica Puig simán megverte amerikai ellenfelét a 250 ezer dollár (70 millió forint) összdíjazású aucklandi kemény pályás tenisztorna első fordulójában. A riói olimpia aranyérmese mindössze öt játékot veszített a Bethanie Mattek-Sands elleni hétfői mérkőzésén. Babos Tímea, aki a német Julia Görgesszel párosban bejutott a negyeddöntőbe, egyesben a kanadai Bianca Andreescuval játszik kedden.

Marija Sarapova Arina Szabalenka Monica Puig WTA Auckland WTA Sencsen

Tenisz: Babos szoros meccsen búcsúzott Sencsenben

2018-01-04 07:56:45

Babos Tímea két szoros szettben kikapott a negyedik helyen kiemelt Irina-Camelia Begutól a sencseni kemény pályás női tenisztorna negyeddöntőjében.

tenisz WTA Sencsen WTA Babos Tímea

Tenisz: Babos óriási meglepetésre búcsúzott Sencsenben

2017-01-02 11:20:55

Babos Tímea 1:6, 7:5, 6:2-re kikapott a szerb Nina Sztojanovicstól a sencseni WTA-torna első fordulójában, így búcsúzott a sorozattól.

Tenisz: sima győzelemmel kezdett Babos Sencsenben

2016-01-04 07:27:38

Babos Tímea győzelemmel kezdte Sencsenben az 500 ezer dollár összdíjazású WTA-tornát, miután az első fordulóban két sima szettben gyűrte le az orosz Jevgenyija Rogyinát.

Tenisz: Babos vereséget szenvedett Sencsenben

2015-01-06 08:34:53

Babos Tímea kiesett a sencseni női tenisztorna egyes versenyének második fordulójában. A 21 éves magyar játékos 6:3, 6:4-re kikapott a kazah Zarina Dijasztól.

tenisz WTA Sencsen Babos Tímea

Tenisz: Murray és Hewitt is simán vette az első akadályt

2013-12-31 14:36:39

Az 1.1 millió dollár (231 millió forint) összdíjazású dohai tenisztorna nyitó fordulójában a harmadik kiemelt Andy Murray könnyedén, két 6:0-s szettel búcsúztatta katari ellenfelét, míg a brisbane-i tornán Lleyton Hewitt szintén két szettben jutott a második körbe.

WTA Sencsen WTA Brisbane ATP Doha ATP Chennai ATP Brisbane

Tenisz: Babos feladta a Kicsenok elleni mérkőzést

2013-12-31 07:48:20

A világranglista 88. helyén álló Babos Tímea egyesben az első fordulóban búcsúzott az 500 ezer dollár összdíjazású sencseni WTA-versenyen: a második szett elején betegség miatt feladta a Nadija Kicsenok elleni mérkőzést.