Találatok a WTA Charleston címkére

Találatok száma: 11

Tenisz: Keys legyőzte a korábbi világelsőt a döntőben

2019-04-07 22:08:47

Madison Keys nyerte meg a charlestoni női tenisztornát: az amerikai játékos a vasárnapi döntőben a korábbi világelső dán Caroline Wozniackit győzte le. A mexikói Monterreyben Viktorija Azarenka feladta a Garbine Muguruza elleni finálét.

WTA Monterrey WTA Charleston Viktorija Azarenka Madison Keys Garbine Muguruza Caroline Wozniacki

Tenisz: Wozniacki bejutott a charlestoni döntőbe

2019-04-06 22:10:51

Elsőként a volt világelső Caroline Wozniacki jutott be a döntőbe a 758 ezer dollár (217 millió forint) összdíjazású charlestoni salakpályás női tenisztornán.

WTA Charleston Petra Martic Caroline Wozniacki

Tenisz: Stollár Fanny legyőzője kiejtette a volt világelsőt is

2017-04-08 07:22:45

Az egy körrel korábban Stollár Fanny (Diego SC) ellen továbbjutó Jelena Ostapenko 6:2, 6:4-re legyőzte a korábbi világelső Caroline Wozniackit a charlestoni salakpályás tenisztorna negyeddöntőjében.

tenisz WTA Charleston Jelena Ostapenko Caroline Wozniacki

Tenisz: megvan Stollár Fanny következő charlestoni ellenfele

2017-04-04 10:18:40

A korábbi világelső szerb Jelena Jankovics bejutott a második fordulóba a 710 ezer dollár összdíjazású charlestoni női salak pályás tenisztornán.

tenisz WTA Charleston Stollár Fanny Charleston

Tenisz: Stephens első tornagyőzelme salakon

2016-04-10 22:00:41

A hazai közönség előtt szereplő Sloane Stephens nyerte a 753 ezer dollár (207 millió forint) összdíjazású charlestoni salakpályás női tenisztornát. A 23 esztendős Stephens első tornagyőzelmét aratta salakon.

tenisz WTA torna WTA Charleston

Tenisz: szlovák-spanyol döntő lesz Casablancában

2015-04-11 20:05:44

Martin Klizan (szlovák, 2.) és Daniel Gimeno-Traver (spanyol) jutott be a Casablancában zajló ATP-torna vasárnapi döntőjébe.

tenisz WTA torna WTA Charleston ATP torna ATP Casablanca

Tenisz: felül papírforma, alul meglepetések

2015-04-10 22:42:17

A papírformának megfelelően Agnieszka Radwanska–Camila Giorgi elődöntőt rendeznek a katowicei női tenisztorna felső ágán, a lengyel és az olasz játékos egyaránt magabiztos győzelemmel jutott be a legjobb négy közé. Az alsó ágon meglepetés született mindkét negyeddöntős meccsen: a belga Alison Van Uytvanck honfitársát, Kirsten Flipkenst győzte le, míg a szlovák Anna Karolina Schmiedlová a címvédő Alizé Cornet-t.

tenisz WTA Charleston ATP Casablanca

Videó: S. Williams könnyen, Jankovics nehezen a döntőben

2013-04-07 11:11:06

Mint arról korábban beszámoltunk, Serena Williams könnyedén, két játszmában győzte le nővérét, Venust az egyesült államokbeli Charlestonban zajló, 796 ezer dollár összdíjazású salakpályás női tenisztorna szombati elődöntőjében. Az idősebb Williams testvér mindössze három játékot tudott nyerni világelső húgával szemben. Jelena Jankovics is megnyerte saját meccsét a Wozniackit elbúcsúztató svájci Stefanie Vögele ellen. Íme!

videó WTA Charleston Venus Williams Stefanie Vögele Serena Williams Jelena Jankovics

Tenisz: Serena nyerte a Williams nővérek párharcát

2013-04-07 00:40:11

tenisz WTA Charleston Venus Williams Serena Williams

Tenisz: Marosiéknak túl kemény volt a 2. kiemelt páros

2013-04-04 07:00:21

Marosi Katalin és társa, a horvát Darija Jurak az első fordulóban vereséget szenvedett a charlestoni női tenisztorna párosversenyében. A duó két sima szettben kapott ki a 2. helyen kiemelt amerikai Raquel Kops-Jones, Abigail Spears kettőstől.

tenisz WTA Charleston Marosi Katalin

Tenisz: Czink alulmaradt a hullámvasútozás végén

2013-04-01 18:39:39

Czink Melinda szettelőnyről indulva háromjátszmás vereséget szenvedett a francia Mathilde Johanssontól a charlestoni női tenisztorna első fordulójában.