Találatok a Viktor An címkére

Találatok száma: 10

Rp. gyorskorcsolya: ismét visszavonult a hatszoros olimpiai bajnok Viktor An

2020-04-27 19:47:59

Befejezte pályafutását Viktor An, aki hat olimpiai aranyérmével a rövid pályás gyorskorcsolyázás történetének legeredményesebb képviselője.

téli olimpia rövid pályás gyorskorcsolya Viktor An Oroszország Dél-Korea

Rp. gyorskorcsolya: visszatér az oroszok klasszisa

2019-02-13 15:40:11

Vissza kíván térni az orosz válogatottba és részt akar venni a 2022-es téli olimpián Viktor An, a rövid pályás gyorskorcsolyázás hatszoros olimpiai és 18-szoros világbajnoka.

rövid pályás gyorskorcsolya Viktor An

Rp. gyorskorcsolya: visszavonult a hatszoros olimpiai bajnok Viktor An

2018-09-05 14:55:28

Befejezte pályafutását Viktor An dél-koreai születésű orosz rövid pályás gyorskorcsolyázó, aki mindkét ország színeiben nyert olimpiai és világbajnoki aranyérmet.

NOB: a hatszoros olimpiai bajnok nyílt levélben tiltakozik

2018-01-26 11:41:06

Viktor An hatszoros olimpiai bajnok rövidpályás gyorskorcsolyázó nyílt levélben tiltakozik a Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) elnökénél, Thomas Bachnál amiatt, hogy a szervezet nem engedi indulni a pjongcsangi ötkarikás játékokon.

Viktor An Pjongcsang 2018 NOB

Pjongcsang 2018: 169 orosz indulhat a téli olimpián

2018-01-25 19:51:17

Az Orosz Olimpiai Bizottság (OKR) csütörtöki bejelentése szerint 169 orosz sportoló indulhat független színekben a február 5-én kezdődő pjongcsangi téli játékokon.

téli olimpia Viktor An Szergej Usztjugov Pjongcsang 2018 Anton Sipulin

Pjongcsang 2018: megvan az első semleges orosz induló

2017-12-06 14:40:54

Viktor An, a rövid pályás gyorskorcsolyázás hatszoros olimpiai bajnoka az orosz sportolók közül elsőként jelentette be szerdán, hogy semleges zászló alatt is indulni kíván a jövő évi téli olimpián.

téli olimpia 2018 orosz doppingbotrány Viktor An Pjongcsang 2018

Knoch Viktor a 12., Viktor An oroszként vált legendává

2014-02-21 19:37:38

Rövid pályás gyorskorcsolyában Knoch Viktor volt Szocsi utolsó magyar résztvevője. A férfiak 500 méteres számának negyeddöntőjéből nem jutott tovább, végül a 12. helyen végzett. Sporttörténelmet írt Viktor An, aki három arannyal és egy bronzzal zárt.

téli olimpia rövid pályás gyorskorcsolya Viktor An Szocsi 2014 Szocsi Knoch Viktor

Szocsi 2014: An hatodik aranya, minden idők legjobb gyorskorisa

2014-02-21 19:55:13

Oroszország nyerte meg a férfiak 5000 méteres váltóversenyét rövid pályás gyorskorcsolyában, a sportág utolsó versenyszámában a szocsi téli olimpián. A csapat tagja, Viktor An pályafutása hatodik aranyérmét szerezte meg.

rövid pályás gyorskorcsolya Viktor An Szocsi 2014 Szocsi

Szocsi 2014: An történelmi aranya 500 méteren, Knoch végül 12.

2014-02-21 19:03:39

Viktor An győzelmével ért véget a férfiak 500 méteres versenye rövid pályás gyorskorcsolyában a szocsi téli olimpián. Az orosz mögött a kínai Vu Ta-csing és a kanadai Charle Cournoyer végzett még a dobogón. An történelmet írt.

téli olimpia Viktor An Szocsi 2014 Szocsi Liu Shaolin Sándor Knoch Viktor

Mikaela Shiffrin 18 évesen felért az olimpiai csúcsra is - összefoglaló

2014-02-21 08:08:17

Knoch Viktor nem jutott be az elődöntőbe a rövid pályás gyorskorcsolyások 500 méteres számában. A számot végül a dél-koreaiból orosszá lett Viktor An nyerte meg, aki a váltó sikerével együtt már hatszoros olimpiai bajnok. A pénteki napon a férfiak curlingtornáját a címvédő Kanada, a sílövők női váltóversenyét Ukrajna nyerte meg. Női műlesiklásban Mikaela Shiffrin 18 évesen felért az olimpiai csúcsra is, míg a férfi jégkorongosoknál kialakult a döntő párosítása: vasárnap a finneket legyőző Svédország és az amerikaiakat felülmúló Kanada mérheti össze az erejét a fináléban.