Találatok a Vida Kristopher címkére

Találatok száma: 295

MK: Vida Kristopher megkapta Kisvárdán azt, ami Lengyelországban hiányzott

2022-09-17 19:28:45

Vida Kristopher számára nagyon fontos volt a BVSC elleni Magyar Kupa-mérkőzés, hiszen először kapott helyet a Kisvárda kezdőjében. Bizonyítani akart, mert ahogy arról az NSO Tv-nek is beszélt, Lengyelországból hazatérve nem volt olyan fizikai állapotban, mint a csapattársai. A 2–0-s győzelemből, és ezzel a továbbjutásból góllal vette ki a részét.

labdarúgó Magyar Kupa Vida Kristopher Mol Magyar Kupa Kisvárda BVSC-Zugló

Kisvárda: Lengyelországból távozó magyar támadó érkezett

2022-08-09 18:30:16

A labdarúgó NB I mögöttünk hagyott idényében ezüstérmes Kisvárda hivatalos oldalán jelentette be, hogy szerződtette a Lengyelországból távozó magyar támadót, Vida Kristophert.

labdarúgó NB I Vida Kristopher NB I Lengyelország Kisvárda

Légiósok: Kecskést kiállították, Vinícius megsérült

2022-03-05 19:01:52

Két magyar válogatott labdarúgónak is balszerencsés szombatja volt: Kecskés Ákost (Nyizsnyij Novgorod) kiállították az Ukrajna ellen indított háború árnyékában zavartalanul működő orosz bajnokságban, Vinícius Paulo (APOEL) pedig megsérült a ciprusi rájátszásban.

légiósok Vida Kristopher Paulo Vinícius Kecskés Ákos

Légiósok: nyárig biztosan Lengyelországban marad Vida Kristopher

2022-01-09 09:54:42

Az idény közben biztosan nem távozik lengyel csapatától Vida Kristopher, és igyekszik nemzetközi kupaszerepléshez segíteni csapatát.

légiósok Vida Kristopher Piast Gliwice

Honvéd: egyre több a beteg, még a török túra is veszélybe kerülhet

2022-01-06 08:15:10

A csapat szombat reggel kelne útra a beleki edzőtáborba, de ha a csütörtöki koronavírusteszten „fennakadnak” még néhányan, le is fújhatják a török utat.

téli felkészülés magyar átigazolás Vida Kristopher Budapest Honvéd

Honvéd: Vida a kiszemelt, négyen szinte biztosan távoznak

2021-12-23 07:58:36

Bár a csapat kilenc bajnoki vereséget szenvedett el az őszi idényben, a kispesti vezetők továbbra is bíznak Horváth Ferenc vezetőedzőben, ugyanakkor a keretben lesznek változások...

magyar átigazolás Vida Kristopher Horváth Ferenc Budapest Honvéd

Légiósok: Lovrencsics és Vida Kristopher végig a pályán volt

2021-11-26 17:40:10

Lovrencsics Gergő (Hajduk Split) végigjátszotta csapata győztes mérkőzését (4–0) a horvát labdarúgó-bajnokság pénteki játéknapján. Vida Kristopher szintén győzelmet ünnepelhetett (2–1) a lengyel ligában.

légiósok Vida Kristopher Lovrencsics Gergő

Légiósok: Kecskésék a CSZKA-tól, Prosserék az Aarhustól kaptak ki

2021-09-27 18:36:22

Nem a hétfő volt légiósaink nagy napja: három magyar lépett pályára, s mindhármuk csapata vereséget szenvedett.

légiósok Vinícius Paulo Vida Kristopher Varga Kevin Prosser Dániel Kecskés Ákos

FFT: Ez az idény meghozza az áttörést – Vida Kristopher

2021-09-25 19:35:48

A lengyel Piast Gliwice 26 éves középpályása most van a legjobb formában, amióta elszerződött Dunaszerdahelyről. Ahogy jönnek a gólok, úgy nő az önbizalma is, és még esze ágában sincs lemondani a válogatottságról.

Vida Kristopher Piast Gliwice FFT-ajánló FFT

Légióskörkép: Szoboszlai-dupla a Stuttgart, Sallai-gól a Dortmund ellen

2021-08-16 13:33:34

Ahogy olvasóink megszokhatták, a Nemzeti Sport Online-on összefoglaljuk légiós labdarúgóink előző heti teljesítményét. Tekintse át, mi történt a magyar futballistákkal a múlt héten!

légiósprogram légiósok légióskörkép Vida Kristopher Varga Roland Szoboszlai Dominik

Légiósok: Vida Kristopher remek formában, ismét betalált – videó

2021-08-22 16:37:19

A Piast Gliwice 1–1-es döntetlent játszott otthon a Slask Wroclaw ellen a lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 5. fordulójában, vasárnap. A hazaiak egyetlen gólját a 26 éves magyar támadó, Vida Kristopher szerezte a 66. percben, ezzel már három gólnál jár az idényben.

légiósok Vida Kristopher Tamás Márk Slask Wroclaw Piast Gliwice Pias

Légiósok: „Lassan elérem a DAC-nál mutatott játékom színvonalát”

2021-08-18 10:51:01

Ragyogóan kezdte az idényt Vida Kristopher a Piast Gliwicénél, két gól és egy gólpassz a mérlege.

Légiósok: Vida tökéletes fejes gólja és gólpassza – videó

2021-08-14 15:49:08

Vida Kristopher góljával szerezte meg a vezetést a Piast Gliwice a Wisla Plock ellen a lengyel labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójában. Góllal debütált Kecskés Ákos a Nyizsnyij Novgorodban az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság szombati játéknapján.

videó légiósok Vida Kristopher Piast Gliwice

Légiósok: Szoboszlai egy nap elteltével ismét pályán a Leipzigben

2021-08-08 20:55:01

Légiósaink közül vasárnap többen pályára léptek bajnoki, illetve felkészülési mérkőzéseken is. Szoboszlai Dominik a szombati kupamérkőzést követően, egy nap elteltével ismét játéklehetőséget kapott.

Vida Kristopher Szoboszlai Dominik RB Leipzig Parma Leuven Bese Barnabás

Légiósok: közbeszólt a VAR, Vida okos gólja érvényes – videó

2021-07-31 17:37:03

Vida Kristopher góljának is köszönhetően a Piast Gliwice 2–0-ra nyert a Stal Mielec vendégeként a lengyel labdarúgó-bajnokság (Ekstraklasa) 2. fordulójának szombati játéknapján.

videó légiósok Vida Kristopher Tiencsin Csinmen Tigers Piast Gliwice Kádár Tamás

Felkészülés: Vida Kristopher betalált, csapata magabiztosan nyert

2021-07-03 15:25:38

Vida Kristopher csapata, a lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Piast Gliwice felkészülési mérkőzésen 3–0-ra legyőzte a második vonalban szereplő Sandecja Nowy Saczot.

Vida Kristopher Sandecja Nowy Sacz Piast Gliwice

Válogatott: „Sima győzelemre számítanak” – Vidáék már ugratják egymást

2021-03-22 08:15:05

A Piast Gliwicében futballozó Vida Kristopher szerint Lengyelországban magabiztosan várják a magyar elleni budapesti világbajnoki selejtezőt.

vb-selejtező vb 2022 magyar válogatott légiósok Vida Kristopher Tamás Márk

Légiósok: kapusuk öngólja után kikaptak Nagy Ádámék

2021-03-03 23:44:51

Nem volt igazán jó napjuk a magyar légiósoknak szerdán: a pályára lépők közül csak Gulácsi Péter és Willi Orbán volt győztes csapat tagja.

légiósok Vida Kristopher Nagy Ádám Championship Bristol City

Légiósok: Kocsis Gergőre büntetőt fújtak, később ki is állították – videó

2021-02-13 18:06:02

Balszerencsés mérkőzése volt Kocsis Gergőnek a lengyel labdarúgó-bajnokság szombati játéknapján: a Podbeskidzie magyar védője ellen tizenegyest ítéltek, majd a második félidőben, a 63. percben ki is állították a Cracovia otthonában vívott meccsen.