Találatok a Vasek Pospisil címkére

Találatok száma: 21

Tenisz: Djokovics a négy közé jutott Tel-Avivban, elődöntős a címvédő Szófiában

2022-09-30 17:50:40

Az első helyen kiemelt Novak Djokovics bejutott a legjobb négy közé a tel-avivi kemény pályás férfi tenisztornán. A legutóbbi két szófiai tornát megnyerő olasz Jannik Sinner könnyed sikerrel jutott be az elődöntőbe a Szófiában zajló viadalon – írja az MTI.

Vasek Pospisil Novak Djokovics ATP Tel-Aviv

Tenisz: nehéz kanadai győzelem a Davis-kupában

2022-09-14 09:09:03

A kanadaiak nagy csatában, 2:1-re legyőzték a dél-koreaiakat a tenisz Davis Kupa-döntő csoportkörének keddi játéknapján – írja az MTI.

férfi tenisz Vasek Pospisil Felix Auger-Aliassime Davis-kupa

Tenisz: párosban GS-győztes játékos ellen jutott elődöntőbe Forliban Piros Zsombor

2022-01-14 21:05:23

Legyőzte az első kiemelt, kanadai Vasek Pospisilt, így bejutott a második Forli ATP Challenger-torna elődöntőjébe Piros Zsombor. A magyar teniszező, két szettben, 7:6 (7–3), 7:6 (7–3) arányban győzte le a párosban GS-győztes játékost.

tenisz Vasek Pospisil Piros Zsombor ATP

Tenisz: Fucsovics bravúros fordítással a legjobb 32 között Dubaiban

2021-03-15 19:03:33

Fucsovics Márton 6:2, 4:1-ről fordított, és döntő játszmában búcsúztatta Vasek Pospisilt a dubai kemény pályás férfi tenisztorna 1. fordulójában, ezzel bejutott a legjobb 32 közé az ATP 500-as tornán.

vasek Pospisil tenisz Fucsovics Márton ATP Dubai

Tenisz: 19 évesen először nyert ATP-versenyt Fucsovics kiejtője

2020-11-14 16:37:43

Jannik Sinner három játszmában, 6:4, 3:6, 7:6-ra megverte a kanadai Vasek Pospisilt a szófiai kemény pályás teniszverseny szombati döntőjében, így 19 évesen megszerezte pályafutása első ATP-tornagyőzelmét.

tenisz WTA Vasek Pospisil Jannik Sinner Fucsovics Márton Elise Mertens

Tenisz: száguld az olasz tinédzser, döntős Szófiában

2020-11-13 19:15:41

Az első fordulóban Fucsovics Mártont búcsúztató olasz Jannik Sinner bejutott a döntőbe a szófiai kemény pályás férfi tenisztornán – írja az MTI.

Vasek Pospisil Jannik Sinner

Tenisz: Fucsovics mélyről jött vissza, legyőzte Pospisilt

2020-11-01 15:58:17

Fucsovics Márton játszmahátrányból legyőzte a kanadai Vasek Pospisilt a párizsi ATP 1000-es tenisztorna selejtezőjének vasárnapi játéknapján, és a főtáblán folytatja a játékot.

Vasek Pospisil Fucsovics Márton ATP Párizs

Tenisz: ötször műtötték, most először elődöntős ATP-tornán

2020-02-07 22:42:24

Életében először jutott elődöntőbe ATP-tornán a pályafutása korábbi szakaszában öt műtéten áteső 28 éves James Duckworth, aki a púnai kemény pályás teniszverseny negyeddöntőjében két játszmában legyőzte az olasz Roberto Marcorát.

tenisz Vasek Pospisil James Duckworth Gaël Monfils

Fucsovics Márton számára a 2. forduló jelentette a végállomást

2018-05-31 10:12:57

Fucsovics Márton számára a 2. forduló jelentette a végállomást a Francia nemzetközi teniszbajnokságon (Roland Garros), mivel négy szettben kikapott a 16. helyen kiemelt brit Kyle Edmundtól.

tenisz közvetítés Vasek Pospisil Roland Garros Kyle Edmund Fucsovics Márton

Roland Garros: Fucsovics nem izgult, nem idegeskedett

2018-05-29 18:07:59

Fucsovics Márton nem izgult, nem idegeskedett és három szettben legyőzte Vasek Pospisilt a Roland Garros első fordulójában. A következő körben a világranglista 17. helyén álló Kyle Edmund lesz az ellenfele – a brit egy éve alaposan ellátta a baját, de azóta a magyar játékos is megérkezett a top 50-be.

tenisz Vasek Pospisil Roland Garros Kyle Edmund Fucsovics Márton

Roland Garros: Sávolt Attila csillagos ötöst ad Fucsovicsnak

2018-05-29 17:27:00

Sávolt Attila, Fucsovics Márton edzője dicsérte tanítványát a Vasek Pospisil felett aratott győzelmet követően, és reméli, felszabadultan játszik majd a Roland Garros második fordulójában a világranglista 17. helyén álló Kyle Edmund ellen.

tenisz Vasek Pospisil Sávolt Attila Roland Garros Kyle Edmund Fucsovics Márton

Roland Garros: Babos spanyol, Fucsovics kanadai ellen kezd

2018-05-24 19:33:59

Babos Tímea spanyol, Fucsovics Márton kanadai játékos ellen kezdheti meg szereplését a Francia nemzetközi teniszbajnokságon.

tenisz Vasek Pospisil Roland Garros Lara Arruabarrena Fucsovics Márton Babos Tímea

Tenisz: Pospisil nyerte a budapesti torna döntőjét

2018-02-11 19:00:49

A második kiemelt kanadai Vasek Pospisil sikerével zárult a 64 ezer euró (19.8 millió forint) összdíjazású budapesti challenger-tenisztorna.

tenisz Vasek Pospisil Mirza Basic

Hopman-kupa: Beckerék óta nem látott bravúr küszöbén a németek

2018-01-03 10:30:29

A német csapat Belgium után szerdán Kanadát is legyőzte a Hopman-kupán, a teniszezők Perthben zajló nem hivatalos vegyescsapat-világbajnokságán.

tenisz Vasek Pospisil Németország Kanada Hopman-kupa Eugenie Bouchard

Tenisz: a világelső Murray az első akadályban hasra esett

2017-03-12 12:34:32

A világranglistát vezető brit Andy Murray két szoros játszmában kikapott a kanadai Vasek Pospisiltől az Indian Wells-i ATP-torna második fordulójában.

tenisz Vasek Pospisil Indian Wells Andy Murray ATP Indian Wells ATP

Tenisz: Pospisil három hónap után nyert újra mérkőzést

2015-06-08 21:26:48

Március óta először nyert mérkőzést Vasek Pospisil: a kanadai játékos a hollandiai ’s–Hertogenboschban zajló füves pályás tenisztorna nyitófordulójában az ausztrál Marinko Matosevicet győzte le két játszmában.

Vasek Pospisil tenisz

Tenisz: Raonic nyerte a washingtoni kanadai házidöntőt

2014-08-03 22:44:24

A washingtoni férfi tenisztorna fináléjában a 2. helyen kiemelt Milos Raonic egy sima és egy szorosabb szettben legyőzte honfitársát, Vasek Pospisilt.

Milos Raonic Vasek Pospisil tenisz

Wimbledon: bombameglepetés a férfi párosok döntőjében

2014-07-05 23:13:19

Az angol nemzetközi teniszbajnokság férfi párosának fináléjában a Bryan fivérek döntő szettben kikaptak a Vasek Pospisil, Jack Sock duótól, így az amerikai kettős 16. Grand Slam-sikere tovább várat magára.

tenisz Wimbledon Vasek Pospisil Mike Bryan Jack Sock Bob Bryan

Tenisz: a Hewittot megverő Seppi vár Federerre Sanghajban

2013-10-08 11:20:45

Andreas Seppi 6:4, 6:2-re legyőzte Lleyton Hewittot a Sanghajban zajló kemény pályás tenisztorna első fordulójában, így a másodikban az olasz játékos lesz Roger Federer ellenfele. A svájci kiválóságnak az első körben erőnyerőként nem kellett pályára lépnie.

tenisz Vasek Pospisil Roger Federer Richard Gasquet Lleyton Hewitt Andreas Seppi

Tenisz: a címvédőt kiejtette, jöhet a tavalyi döntős

2013-08-10 00:33:43

A Torontóban zajló kemény pályás női tenisztorna negyeddöntőjében a címvédő Petra Kvitová már 6:4, 5:4-re is vezetett Sorana Cirstea ellen, ám a román versenyző fordított, és bejutott a legjobb négy közé, ahol a tavalyi döntős Li Na lesz az ellenfele. A kínai versenyző két játszmában bizonyult jobbnak a szlovák Dominika Cibulkovánál.