Találatok a Vélez Sarsfield címkére

Találatok száma: 28

Argentína: Godín a Vélez Sarsfield csapatába igazolt

2022-06-22 14:54:09

A 36 éves uruguayi válogatott védő, Diego Godín a brazil élvonalból az argentin első osztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Vélez Sarsfield csapatába igazolt – számolt be róla a klub honlapja.

uruguayi válogatott Vélez Sarsfield Diego Godín

Copa Sudamericana: elhalasztották az egyik elődöntőt

2021-01-08 09:21:16

Pozitív koronavírustesztek miatt elhalasztották a labdarúgó Copa Sudamericana egyik elődöntőjét.

labdarúgás koronavírus Vélez Sarsfield Lanus Defensa y Justicia Coquimbo

Argentína: Pellegrino edzőként tért vissza nevelőklubjához

2020-04-17 19:07:11

Több mint húsz év után vezetőedzőként tér vissza nevelőegyesületéhez, az argentin Vélez Sarsfieldhez Mauricio Pellegrino, az FC Barcelona, a Valencia és a Liverpool korábbi labdarúgója, aki edzőként a Valenciánál és a Southamptonnál is dolgozott.

edzőváltás argentin foci Vélez Sarsfield Mauricio Pellegrino

Edzősors: Gabriel Heinze ledobta a bombát – elhagyja a Vélezt

2020-03-06 16:53:06

Teljesen váratlanul bejelentette távozását az argentin élvonalban szereplő Vélez Sarsfield vezetőedzője, Gabriel Heinze, ám távozása okát nem nevezte meg, így csak találgat a helyi sajtó.

argentin foci Vélez Sarsfield Gabriel Heinze

Man. City: a CAS döntött az átigazolási kizárásról

2018-04-17 19:31:10

A nemzetközi Sportdöntőbíróság (CAS) a Manchester Citynek adott igazat az argentin Vélez Sarsfielddel szemben, így az angol bajnok megússza a kizárást az átigazolási piacról.

nemzetközi átigazolás angol átigazolás Vélez Sarsfield Manchester City FIFA CAS

FIFA: az argentin klub „feljelentette” a Man. Cityt

2016-09-22 22:46:40

Az argentin Vélez Sarsfield hivatalos tiltakozást nyújtott be a Nemzetközi Labdarúgó-szövetséghez (FIFA) Benjamín Garré Manchester Cityhez szerződése ügyében.

nemzetközi átigazolás angol foci Vélez Sarsfield Manchester City Benjamin Garré

Videó: Citrom-díjért kiáltó – „kicselezte” a labda az argentint

2016-03-28 21:26:34

Daniel Imperiale látványosan labdát szerzett, majd még annál is feltűnőbben hatalmas luftot rúgott a Vélez Sarsfield–Quilmes (1–2) argentin élvonalbeli labdarúgó-mérkőzésen. A vendégek huszonhét éves argentin középpályása üres kapura hibázott, szerencséjére baklövése ellenére győzött a csapata.

videó Vélez Sarsfield Quilmes Daniel Imperiale

Argentína: kiállította, visszahívta, törölte a 11-est, kitört a káosz

2015-04-06 16:30:37

Akár eltiltásra is számíthat Germán Delfino, Argentína egyik legjobb játékvezetője, amiért befújt egy büntetőt és kiosztott egy piros lapot, majd egy percen belül megváltoztatta a döntését, és mindkét ítéletét semmissé tette a Vélez Sarsfield–Arsenal argentin bajnoki mérkőzésen.

játékvezető Vélez Sarsfield Arsenal Argentína

Arsenal: nagy ajánlatot tettek a 16 éves „új Messiért”

2015-04-06 12:16:50

Brit sajtóhírek szerint az angol élvonalbeli Arsenal labdarúgócsapata bejelentkezett Maximiliano Romeróért, az argentin első osztályú Vélez Sarsfield 16 esztendős támadójáért.

angol foci Vélez Sarsfield Premier League Maxi Romero Arsenal

Videó: 35 méterről emelt a kapuba az argentin

2014-03-06 21:27:02

Az argentin élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban a Newell's Old Boys a Vélez Sarsfieldet fogadta. A 4–1-es hazai győzelem utolsó gólját Víctor Figueroa szerezte a 88. percben, amikor is gyorsan lefordult egy labdaszerzést követően, majd 35 méterről a kapuba emelt.

videó labdarúgás gól argentin bajnokság Vélez Sarsfield Newell's Old Boys

Argentína: a bajnokcsapatban folytatja a Lazio játékosa

2013-07-15 18:57:57

Visszatér hazájába, és a Vélez Sarsfield labdarúgócsapatában folytatja a pályafutását Mauro Zárate, a Lazio argentin támadója. A 26 esztendős futballistának nem lesz ismeretlen a Vélez edzőkomplexuma, hiszen a regnáló argentin bajnoknál nevelkedett, sőt 2004 és 2007 között az első csapatot is erősítette.

olasz átigazolás nemzetközi átigazolás Vélez Sarsfield Mauro Zárate Lazio

Videó: verekedés - félbeszakadt az egyik argentin bajnoki

2013-06-09 09:46:37

A Vélez Sarsfield–All Boys argentin bajnoki harminc perc játék után félbeszakadt a szurkolók és a rendőrök összecsapása miatt. A fanatikusok ledöntötték a pályát elválasztó kerítést, ahol a biztonságiakkal találták szembe magukat. A rendőrök könnygázt dobáltak a hívek közé, akik továbbra sem bírtak magukkal, így a bíró lefújta a találkozót.

videó argentin foci Vélez Sarsfield All Boys

Libertadores-kupa: borult a papírforma az argentin derbin

2013-04-25 08:32:58

Hiába a Newell’s Old Boys remeklése az argentin labdarúgó-bajnokságban (2. helyen áll a csapat), a Libertadores-kupában ez mit sem ért a pontvadászatban csak botladozó (14.) Vélez Sarsfield ellen. A nyolcaddöntő első meccsén a Vélez Agustín Allione találatával 1–0-ra győzött idegenben, így kedvező helyzetből várhatja a május 15-i visszavágót.

Vélez Sarsfield Newell's Old Boys Libertadores-kupa

Argentína: összeesett a 23 éves középpályás a bajnoki után

2013-04-20 09:54:11

Ivan Bella, az argentin élvonalbeli bajnokságban szereplő Vélez Sarsfield huszonhárom éves labdarúgója a Newell's Old Boys elleni bajnoki lefújását követően összeesett a játéktéren. A középpályás jelenleg a Buenos Aires-i kórházban van megfigyelés alatt, az orvosok tájékoztatása szerint az élete már nincs veszélyben.

Vélez Sarsfield Newell's Old Boys Argentína

Libertadores-kupa: a Penarol dühös lehet a Vélez Sarsfieldra

2013-04-10 09:27:09

Az uruguayi Penarol nem jutott be a labdarúgó Libertadores-kupa nyolcaddöntőjébe, pedig 3–0-ra győzött a chilei Iquique ellen a negyedik csoport utolsó fordulójában. Ám a csoportgyőztes argentin Vélez Sarsfield csak döntetlent ért el az Emelec ellen, így az ecuadori csapat szerezte meg a második helyet.

Vélez Sarsfield Penarol Libertadores-kupa Emelec

Libertadores-kupa: győzelme után nyolcaddöntős a Vélez

2013-04-03 08:13:28

Bejutott a Libetadores-kupa legjobb 16 csapata közé a Vélez Sarsfield, miután 3–1-re nyert a chilei Deportes Iquique otthonában. Az argentin együttes mellett eddig csupán a brazil Atlético Mineiro biztosította helyét a nyolcaddöntős mezőnyben.

dél-amerikai foci Vélez Sarsfield Libertadores-kupa Atlético Mineiro

Libertadores-kupa: zárt kapus meccsen verte meg a Vélez a Penarolt

2013-03-13 08:46:55

Remek mérkőzésen győzte le az argentin Vélez Sarsfield az uruguayi Penarolt a Libertadores-kupa 4. fordulójában.

Vélez Sarsfield Penarol Libertadores-kupa

Argentína: kikapott a Boca és a Vélez, menetel a Lanús

2013-02-24 07:20:54

Az argentin labdarúgó-bajnokság (Clausura) harmadik fordulójában a Boca Juniors és a Vélez Sarsfield is vendégként szenvedett vereséget, előbbi először, utóbbi viszont már másodszor a szezonban. A Lanús viszont harmadszor győzött, és így továbbra is hibátlan, ráadásként ezúttal sem kapott gólt.

Vélez Sarsfield Lanús Boca Juniors Argentína

Videó: 33 perces hosszabbításban lőtt bombagólt az argentin

2013-02-10 11:04:40

Az argentin élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 1. fordulójában a Vélez Sarsfield 1–0-ra nyert az Argentinos Juniors otthonában. A mérkőzés első félidejét 33 perccel tovább tartotta a játékvezető, ugyanis áramszünet miatt elment a világítás. A találkozó 45+22. percében a vendégek remek támadása után Lucas David Pratto 30 méterről a bal felsőbe bombázott. Tekintse meg a találatot!

video-gól labdarúgás bombagól Vélez Sarsfield Lucas David Pratto Argentinos Juniors

Valencia: Gagót kölcsönadták a Vélez Sarsfieldnek