Találatok a Tour de France címkére

Találatok száma: 676

Tour de France: bemutatták a 2021-es verseny útvonalát

2020-11-01 21:46:16

Vasárnap este bemutatták a jövő évi Tour de France országúti kerékpáros-körverseny útvonalát – írja az MTI.

országúti kerékpár kerékpár Tour de France

Kerékpár: versenyzői rémálmok – a tíz legcombosabb emelkedő

2020-11-01 10:17:45

Az Origo összeállított egy listát, amelyen a legelképesztőbb emelkedőket mutatja be, melyeket még a profi kerékpárosoknak is igazi kihívást jelent megmászniuk.

kerékpár Vuelta Tour de France Giro d’Italia

Giro d'Italia: Valter Attila lesz a második magyar induló háromhetesen

2020-09-27 17:59:39

Bodrogi László után második magyarként Valter Attila indulhat háromhetes országúti kerékpáros-körversenyen, miután bekerül csapata, a CCC nyolcfős Giro d'Italia-keretébe.

Vuelta a Espana Valter Attila Tour de Hongrie Tour de France Giro d’Italia CCC

Tour de Hongrie: májusban rendezik a jövő évi viadalt

2020-09-26 13:59:59

Május 12-től 16-ig szerepel a Tour de Hongrie a Nemzetközi Kerékpáros Szövetség (UCI) jövő évi, frissen nyilvánosságra hozott versenynaptárában.

kerékpár Tour de Hongrie Tour de France

Tour de France: 17 millióért kelt el Pogacar sárga trikója

2020-09-25 18:27:04

A Tour de France országúti kerékpáros körversenyen bajnok szlovén Tadej Pogacar győztesnek járó sárga trikójáért 47 ezer eurót (17 millió forintot) fizettek egy jótékonysági árverésen pénteken.

Tour de France Tadej Pogacar

Kerékpár: a Tour-harmadik Porte az Ineosnál folytatja

2020-09-25 14:00:43

Az Ineos Grenadiers országúti kerékpáros csapatánál folytatja pályafutását a Tour de France-on harmadik Richie Porte.

kerékpár Tour de France Richie Porte

Csupasport: a Tour de France öt legnagyobb bukása

2020-09-24 14:33:26

A Tour de France, a világ legismertebb országúti kerékpáros-körversenye nemcsak a fényes győzelmekről, hanem sokaknak szomorú pillanatokról is emlékezetes marad. A csupasport.hu utóbbiak legjavát szedte csokorba.

Csupasport Tour de France

Tour de France: vádemelés nincs, elengedték az orvost

2020-09-23 13:28:04

Nem emeltek vádat, és a rendőrség szabadon engedte azt a két személyt, akiket a Tour de France országúti kerékpáros körversenyen szereplő Nairo Quintanát is érintő doppinggyanú miatt vettek őrizetbe hétfőn Marseille-ben.

dopping Tour de France Nairo Quintana

Tour de France: doppinggyanú miatt nyomozás indult

2020-09-22 11:23:01

A marseille-i hatóságok nyomozást indítottak doppinggyanú miatt a vasárnap véget ért Tour de France országúti kerékpáros-körversennyel összefüggésben, miután átkutatták többek között a 2014-ben Giro d'Italia-, 2016-ban pedig Vuelta a Espana-győztes Nairo Quintana szállodai szobáját.

kerékpár dopping Tour de France Nairo Quintana

Hihetetlen győzelem – Tadej Pogacar mindent vitt a Tour de France-on

2020-09-21 14:20:27

A három éve még a Magyar körversenyen tekerő Tadej Pogacar örökre emlékezetes, minden szempontból történelmi sikert aratott élete első Tour de France-án.

országúti kerékpár kerékpár Tour de France Tadej Pogacar

Tour: Pogacar megérkezett a csúcsra a magyar kapitány szerint

2020-09-21 12:26:41

Tadej Pogacar megérkezett a csúcsra a Tour de France megnyerésével a magyar országúti kerékpárosok szövetségi kapitánya, Dér Zsolt szerint.

országúti kerékpár kerékpár Tour de France Tadej Pogacar Dér Zsolt

Tour de France: „Pogacar bolonddá tette a stopperórát” – sajtóvisszhang

2020-09-21 09:50:30

A nemzetközi sajtó elsősorban az egy nappal a 22. születésnapja előtt diadalmaskodó szlovén Tadej Pogacar teljesítményét méltatta a vasárnap zárult Tour de France országúti kerékpáros-körversenyt követően – írja az MTI.

Tour: Pogacar az első szlovén és a második legifjabb győztes

2020-09-20 19:27:27

Tadej Pogacar első szlovénként nyerte meg a Tour de France országúti kerékpáros-körversenyt.

kerékpár Tour de France Tadej Pogacar

Tour de France: még csak most lesz igazán értékes a matrica...

2020-09-20 13:46:14

Mintha egész Szlovénia erre készült volna! Mintegy másfél hónapja ugyanis a matricaalbumairól híres cég által kiadott gyűjteményes tasakok a Tour de France háromhetes franciaországi kerékpáros versenyéről megjelentek például a szlovéniai benzinkutakon is. A tény: a 21 éves Tadej Pogacar megnyerte a „francia kört”, ráadásul honfitársát, a 30 éves Primoz Roglicot hajrázta le a világ legnevesebb országútiján.

Tour: Nyomtam a pedált, de nem volt bennem erő – Roglic

2020-09-20 13:26:56

Mint ismert, Tadej Pogacar nyerte meg szombaton a Tour de France 20., utolsó előtti szakaszát, elcsenve ezzel Primoz Roglictól a sárga trikót.

kerékpár Tour de France Tom Dumoulin Tadej Pogacar Primoz Roglic

Tour: Pogacar emberfeletti időfutam-győzelmével mindent vitt

2020-09-19 18:48:08

Tadej Pogacar nyerte meg szombaton a Tour de France 20., utolsó előtti szakaszát, és az egyéni időfutamon aratott emberfeletti diadalával összetettben is átvette a vezetést Primoz Roglictól.

Tour: Kragh Andersennek megint összejött a szökés

2020-09-18 18:09:33

Sören Kragh Andersen nyerte meg pénteken a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny 19. szakaszát, amelyen az összetett élén változatlan előnnyel vezet a szlovén Primoz Roglic.

országúti kerékpár kerékpár Tour de France Sören Kragh Andersen Primoz Roglic

Tour: Kwiatkowskié az utolsó alpesi etap, Roglic őrzi előnyét

2020-09-17 18:21:20

A lengyel Michal Kwiatkowski nyerte meg a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny 18. – utolsó alpesi – szakaszát, amelyen a szlovén Primoz Roglic megőrizte előnyét összetettben a riválisai előtt.

országúti kerékpár kerékpár Tour de France Primoz Roglic Michal Kwiatkowski

Tour de France: Lópezé a királyetap, Roglic növelte előnyét

2020-09-16 18:03:32

A kolumbiai Miguel Ángel López nyerte a Tour de France országúti kerékpáros körverseny 17. szakaszát, amelyen a szlovén Primoz Roglic növelte előnyét összetettben többi riválisa előtt.

királyetap Tour de France Miguel Ángel López

Tour de France: a címvédő feladta a versenyt

2020-09-16 09:44:38

A tavaly győztes Egan Bernal a szerdai, 17. szakasz előtt visszalépett a Tour de France országúti kerékpáros-körversenytől.