Találatok a Tamara Zidansek címkére

Találatok száma: 3

Tenisz: a Garros bajnoka először nyert tornát a hazájában

2021-07-18 14:41:00

Barbora Krejcíková két sima játszmában, 6:2, 6:0-ra legyőzte honfitársát, a hozzá hasonlóan cseh Tereza Martincovát a prágai kemény pályás női tenisztorna döntőjében, így a Roland Garros után újabb versenyt nyert meg. A lausanne-i viadalon a szlovén Tamara Zidansek, Budapesten a kazah Julija Putyinceva diadalmaskodott.

tenisz WTA Prága WTA Lausanne Tereza Martincová Tamara Zidansek Barbora Krejcíková

Roland Garros: Szlovéniának is van már elődöntőse GS-tornán

2021-06-08 15:05:44

Elsőként Tamara Zidansek jutott a négy közé francia nemzetközi teniszbajnokság női versenyében, majd délután kiderült, hogy a 31. helyen kiemelt Anasztaszija Pavljucsenkova ellen lép pályára az elődöntőben, miután az orosz szetthátrányból fordítva győzött a kazah Jelena Ribakina ellen – írja az MTI.