Találatok a Shai Gilgeous-Alexander címkére

Találatok száma: 2

NBA: hiába Curry 50 pontja, kikapott a Warriors Phoenixben

2022-11-17 07:43:04

Hiába zárt 50 ponttal, kilenc lepattanóval és hat assziszttal a címvédő sztárja, Steph Curry, a Golden State Warriors elszenvedte kilencedik vereségét az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti csütörtöki játéknapján, hiszen 130–119-es vereséget szenvedett Phoenixben. A Denver Nuggets New York Knicks elleni 106–103-as hazai vereségével a Suns már második helyen áll a Portland Trail Blazers mögött a nyugati főcsoportban. A Luka Doncicot nélkülöző Dallas Mavericks meglepetésre hazai pályán kapott ki 101–92-re az utolsó helyen álló Houston Rocketstől. A Boston Celtics zsinórban nyolcadik mérkőzését nyerte meg az Atlanta Hawks 126–101-es idegenbeli legyőzésével. A Washington Wizardsnak viszont megtört négymeccses sikerszériája, hiszen Shai Gilgeous-Alexander utolsó pillanatokban szerzett hárompontosával fordított és 121–120-ra győzött idegenben az Oklahoma City Thunder. A Milwaukee Bucks pedig Brook Lopez (29 pont, öt lepattanó, egy assziszt), valamint két dupla-duplával záró játékosa, Janisz Adetokunbo (Giannis Antetokounmpo) (16–12–8) és Bobby Portis (10–11–2) vezérletével győzte a Cleveland Cavalierst 113–98-ra.

Washington Wizards Toronto Raptors Steph Curry Shai Gilgeous-Alexander Phoenix Suns Orlando Magic

NBA: száguld a Phoenix, gödörben a Warriors – videók

2022-11-02 06:37:23

Folytatta győzelmi sorozatát a Phoenix és az Oklahoma City az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA): a magyar idő szerint szerda hajnali programban a Minnesotát verő Suns sorozatban ötödször, az Orlandót tizenöt pontos második félidei hátrányról legyőző Thunder egymás után negyedszer nyert. A Golden State – dacára Stephen Curry tripla duplájának (23 pont, 13 lepattanó, 13 assziszt) – zsinórban harmadszor is kikapott, legyőzője a Miami volt, míg a Chicago idegenben verte meg az edzőcserébe bonyolódó, Steve Nashtől a meccs előtti órákban megváló Brooklynt.