Találatok a Salim Omar címkére

Találatok száma: 13

Tokió 2020: Szerintem Özilre hasonlítok – az olimpiai ezüstérmes tekvandós

2021-07-25 13:12:27

Mint ismert, a nyolcaddöntőben Salim Omart legyőző olasz Vito Dell'Aquila nyerte a férfi tekvandósok 58 kilogrammos súlycsoportjának küzdelmeit szombaton a tokiói olimpián. Döntős ellenfelét, Mohamed Halil Dzsendubit a BEIN Sports riportere a Manchester United futballistájához, Bruno Fernandeshez hasonlította, ám a tunéziai versenyző szerint inkább Mesut Özilre hasonlít.

tokiói olimpia tekvandó olimpia Vito Dell'Aquila Tokió 2020 Tokió

Tokió 2020: a Salimot legyőző olasz nyakába került az arany

2021-07-24 15:26:27

A nyolcaddöntőben Salim Omart legyőző olasz Vito Dell'Aquila nyerte a férfi tekvandósok 58 kilogrammos súlycsoportjának küzdelmeit szombaton a tokiói olimpián.

tokiói olimpia tekvandó superfeed Tokió 2020 Tokió Salim Omar

Tokió 2020: Salim Omar nagybátyjához hasonlóan ötödik lett

2021-07-24 14:15:50

Az ötödik helyen zárt a tekvandós Salim Omar a tokiói olimpia 58 kg-os kategóriájában, így megismételte nagybátyja, Salim József sydneyi eredményét. A 18 éves versenyző a bronzmeccsen nem bírt a vb-címvédő és világranglistra-1. dél-koreai Dzsang Dzsuval.

tekvandó superfeed olimpia Tokió 2020 Salim Omar

Tokió 2020: Salim Omar a bronzéremért küzdhet!

2021-07-24 13:14:03

A tekvandós Salim Omar a vigaszágon folytathatta szereplését a tokiói olimpia 58-kg-os kategóriájában, és fölényes győzelmet aratott a thaiföldi riválisa ellen, így magyar idő szerint 14.15-kor a bronzéremért küzdhet a dél-korai világelső Dzsang Dzsunnal.

Tokió 2020: vigaszágon éremért küzdhet a tekvandós Salim Omar

2021-07-24 05:38:36

Vereséggel kezdte meg szereplését Salim Omar a tokiói olimpián, a tekvandósok 58 kg-os súlycsoportjában. A magyar versenyző 26:13-ra kapott ki az olasz Vito Dell'Aquilától, aki viszont bejutott a döntőbe, így Salim a vigaszágon folytathatja a küzdelmeket.

Ibrahimovic roots for Hungary’s 18-year-old hope

2021-07-23 18:05:05

18-year-old Omar Salim hasn't lost a match among the adults so far, and he's not giving up on that in Tokyo either. He and his father, Danish Olympic champion Gergely Salim, formed a winning pair.

Zlatan Ibrahimovic Salim Omar

Tokió 2020: Ibrahimovic támogatására is számíthat 18 éves reménységünk

2021-07-23 08:30:52

A 18 éves Salim Omar eddig nem vesztett mérkőzést a felnőttek között, és Tokióban sem ad alább ebből. Édesapjával, a dán színekben olimpiai bajnok Salim Gergellyel nyerő párost alkotnak.

tekvandó olimpia Zlatan Ibrahimovic Tokió 2020 Salim Omar Salim Gergely

Tokió 2020: olasz ellenféllel kezd a tekvandós Salim Omar

2021-07-22 16:52:06

A második helyen kiemelt olasz Vito Dell'Aquila lesz a tekvandós Salim Omar nyolcaddöntős ellenfele a tokiói olimpián – közölte a Magyar Távirati Iroda.

tékvandó tokiói olimpia tekvandó olimpia magyar válogatott Tokió 2020

Tokió 2020: 18 évesen az aranyérmet célozza meg tekvandósunk

2021-07-05 07:55:22

A szemtelenül fiatal Salim Omar eddig mindössze két felnőttversenyen indult, leiskolázta a mezőnyt, így magabiztosan készül az olimpiára.

tekvondó tekvandó olimpia Tokió 2020 Salim Omar

Tékvandó: „Ibrahimovic közvetlen, szerethető ember, két lábbal jár a földön”

2021-05-13 11:38:46

A szófiai tékvandó európai kvalifikációs viadalon tokiói olimpiai kvótát szerző Salim Omar a Borsnak többek között arról is nyilatkozott, hogy 2018 és 2019 között többször edzett együtt a Milan labdarúgójával, Zlatan Ibrahimoviccsal, amikor a klasszis a Los Angeles Galaxy játékosa volt.

Zlatan Ibrahimovic Tékvandó Tokió 2020 Salim Omar

Tékvandó: Salim Omar olimpiai kvótát szerzett!

2021-05-07 17:56:24

Döntőbe jutott a tékvandósok szófiai európai kvalifikációs viadalán, ezzel olimpiai kvótát szerzett 58 kilogrammban a mindössze 18 esztendős Salim Omar – számolt be róla az MTI.

tékvandó Tokió 2020 Tokió Salim Omar

Tékvandó: erős kezdés a 18 évesen Európa-bajnok Salif Omartól

2021-04-15 10:01:14

Élete első felnőttversenyén, 18 évesen Eb-aranyérmet nyert  54 kilóban Salim Omar. A tekvandó nála családi ügy, hiszen testvérével, Sariffal együtt versenyez édesapja, Salim Gergely irányításával – és olykor Zlatan Ibrahimovic segítségével.

tékvandó Salim Sarif Salim Omar Salim Gergely

Tékvandó: magyar arany 54 kg-ban az Európa-bajnokságon

2021-04-08 18:46:59

Az 54 kilogrammos súlycsoportban szereplő Salim Omar, az MTK versenyzője aranyérmet szerzett csütörtökön a szófiai tékvandó Európa-bajnokságon.