Találatok a Rohan Dennis címkére

Találatok száma: 9

Tokió 2020: csalódás a Touron, aranyérem az olimpián

2021-07-28 10:40:08

A szlovén Primoz Roglic nyerte meg az egyéni időfutamot a tokiói olimpián az országúti kerékpárosoknál, megelőzve a holland Tom Dumoulint.

országúti kerékpár Tour de France Tom Dumoulin Tokió 2020 Rohan Dennis Primoz Roglic

Kerékpár: másfél év után nyert újra Rohan Dennis

2021-03-23 19:41:02

Másfél év után ünnepelhetett ismét győzelmet az időfutam-világbajnok Rohan Dennis, aki megnyerte a keddi szakaszt a katalán országúti kerékpáros-körversenyen, amelyen Valter Attila a 33. időt érte el – írja az MTI.

országúti kerékpár kerékpár katalán körverseny Rohan Dennis

Kerékpár: Valter Attila 16. lett a svájci digitális viadalon

2020-04-22 21:29:12

Az ausztrál Rohan Dennis győzött, Valter Attila a 16. legjobb időt tekerte a Digital Swiss 5 elnevezésű virtuális kerékpáros-viadal szerdai versenyén.

Valter Attila Rohan Dennis

Kerékpár: Rohan Dennis az Ineoshoz szerződött

2019-12-09 13:55:41

Rohan Dennis világbajnok ausztrál kerékpáros az Ineos csapatában folytatja pályafutását.

Rohan Dennis Ineos

Kerékpár: csapata szerződést bontott az időfutam-vb-elsővel

2019-09-30 18:42:14

A Bahrain-Merida szerződést bontott Rohan Dennisszel, aki szerdán megvédte címét a yorkshire-i országúti kerékpáros-világbajnokság időfutamában.

kerékpár Tour de France Rohan Dennis Bahrain-Merida

Kerékpáros-vb: Dennis fölényes címvédése az időfutamban

2019-09-25 17:19:34

A címvédő ausztrál Rohan Dennis nyerte meg a férfi időfutamversenyt a Yorkshire-ban zajló országúti kerékpáros-világbajnokság szerdai napján. A második helyen – több mint egyperces (!) hátránnyal – a belga Remco Evenepoel, harmadikként az olasz Filippo Ganna zárt.

országúti kerékpár kerékpáros-vb kerékpár Rohan Dennis

Kerékpáros-vb: Dennis űridővel nyerte az egyéni időfutamot

2018-09-26 16:57:56

Az ausztrál Rohan Dennis nyerte meg a férfi időfutamversenyt az Innsbruckban zajló országúti kerékpáros-világbajnokság szerdai napján. A második helyen, közel másfél (!) perc hátránnyal a tavalyi győztes Tom Dumoulin zárt, míg harmadikként az Európa-bajnok Victor Campenaerts végzett.

kerékpáros-vb kerékpár Victor Campenaerts Tom Dumoulin Rohan Dennis

Vuelta: Rohan Dennis viselheti a piros trikót

2018-08-25 22:20:42

Az ausztrál Rohan Dennis nyerte meg a Vuelta a Espana spanyol országúti kerékpáros-körverseny első szakaszát szombaton, így vasárnap ő viselheti az összetettben élen állónak járó piros trikót.