Találatok a Pablo Carreno címkére

Találatok száma: 12

Tenisz: egy nap két meccs sok volt az első kiemeltnek Nápolyban

2022-10-21 18:07:50

Az első helyen kiemelt spanyol Pablo Carreno a negyeddöntőben búcsúzott a Nápolyban zajló kemény pályás férfi tenisztornán.

Pablo Carreno Miomir Kecmanovics ATP Nápoly

Tenisz: maratoni rövidítésben búcsúzott a közönségkedvenc Gijónban

2022-10-14 22:12:20

A második helyen kiemelt Pablo Carreno számára a pénteki negyeddöntőben ért véget a 612 ezer dollár (270 millió forint) összdíjazású gijóni kemény pályás tenisztorna.

férfi tenisz Pablo Carreno ATP Gijón

Tenisz: Carreno mentette meg a spanyolok napját Gijónban

2022-10-12 23:34:14

A házigazdák képviseletében szerdán pályára lépő három spanyol játékos közül csak a másodikként kiemelt Pablo Carreno tudott nyerni a 612 ezer dollár (269.5 millió forint) összdíjazású gijóni kemény pályás tenisztornán.

tenisz férfi tenisz Pablo Carreno Gijón ATP Gijón

Tenisz: Pablo Carreno nyerte a montreali tornát

2022-08-15 09:00:36

A spanyol Pablo Carreno győzelmével zárult a 6.6 millió dollár (2.6 milliárd forint) összdíjazású montreali kemény pályás férfi tenisztorna – közölte az MTI.

Pablo Carreno ATP Montreal

Tenisz: kiesett a negyedik kiemelt Carreno Hamburgban

2022-07-20 17:45:31

A negyedik helyen kiemelt spanyol Pablo Carreno a nyolcaddöntőben búcsúzott a Hamburgban zajló salakpályás tenisztorna férfiversenyétől.

tenisz Pablo Carreno Hamburg Alex Molcan

Roland Garros: Cicipasz kétszettes hátrányból jutott tovább

2022-05-25 07:11:06

A 4. helyen kiemelt Sztefanosz Cicipasz kétszettes hátrányból fordítva legyőzte az olasz Lorenzo Musettit a francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) első fordulójában. Meglepetésre a szabadkártyásként induló Gilles Simon búcsúztatta a spanyol Pablo Carrenót.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Roland Garros Pablo Carreno Lorenzo Musetti Gilles Simon

Tenisz: Carreno jutott először a döntőbe Barcelonában

2022-04-24 13:39:44

A nyolcadik helyen kiemelt Pablo Carreno jutott elsőként döntőbe a 2.66 millió euró (1 milliárd forint) összdíjazású barcelonai salakpályás férfi tenisztornán.

tenisz Pablo Carreno Diego Schwartzman ATP Barcelona

Tenisz: Carreno három mérkőzéslabdát hárítva elődöntős

2022-04-22 20:38:39

Pablo Carreno pénteken bejutott az elődöntőbe a barcelonai salakpályás férfi tenisztornán.

tenisz Pablo Carreno Casper Ruud Barcelona

Tenisz: Carreno bejutott a második fordulóba Párizsban

2021-11-02 10:30:52

A 12. helyen kiemelt spanyol Pablo Carreno bejutott a 2. fordulóba hétfő este a Párizsban zajló kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz Pablo Carreno

Tokió 2020: nem jutott a döntőbe férfi egyesben Djokovics

2021-07-30 10:25:46

Három szettben, 1:6, 6:3, 6:1 arányban kikapott a világelső Novak Djokovics a német Alexander Zverevtől a tokiói olimpia férfi egyes tenisztornájának elődöntőjében.

tenisz olimpia 2020 Tokió 2020 Pablo Carreno Karen Hacsanov

Tenisz: Carreno tovább harcolhat a milliókért

2021-07-15 21:42:21

A másodikként kiemelt Pablo Carreno bejutott a nyolc közé a Hamburgban zajló salakpályás férfi tenisztornán.

US Open: a Murray, Soares kettős nyerte meg a férfi párost

2016-09-10 21:28:07

Jamie Murray és Bruno Soares kettőse nyerte meg a US Openen a férfi párosok versenyét. A brit, brazil duó 6:2, 6:3-ra győzött a döntőben a spanyol Pablo Carreno és Guillermo García ellen.