Találatok a Oklahoma City Thunder címkére

Találatok száma: 469

NBA: LeBron James győzelemmel tért vissza, Curryék is simán nyertek

2022-11-26 07:08:23

LeBron James visszatért ágyéksérülése után a Los Angeles Lakersbe, amely a héten másodszor is legyőzte a San Antonio Spurst az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti szombati játéknapján. A kaliforniaiak ezúttal idegenben nyertek 105–94-re. A négyszeres bajnok James 21 ponttal, nyolc lepattanóval és öt assziszttal zárt, míg csapattársa, Anthony Davis dupla duplát ért el 25 pontjával, 15 lepattanójával és négy gólpasszával.

Washington Wizards Utah Jazz Trae Young Steph Curry San Antonio Spurs Sacramento Kings

NBA: Chicagóban botlott a Boston, a Clippers győzte le a Jazzt

2022-11-22 07:21:40

Hatalmas, 128–83-as pofonba szaladt bele a címvédő Golden State Warriors a New Orleans Pelicans vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerint keddi játéknapján. Az előző évadban döntős Boston Celtics a Chicago Bulls vendégeként kapott ki, míg a Minnesota Timberwolves a 37 pontot dobó Jannisz Adetokunbo (Giannis Antetokounmpo) vezérletével szoros meccsen győzte le a Portland Trail Blazerst.

Utah Jazz Portland Trail Blazers Orlando Magic Oklahoma City Thunder New York Knicks New Orleans Pelicans

NBA: hiába Curry 50 pontja, kikapott a Warriors Phoenixben

2022-11-17 07:43:04

Hiába zárt 50 ponttal, kilenc lepattanóval és hat assziszttal a címvédő sztárja, Steph Curry, a Golden State Warriors elszenvedte kilencedik vereségét az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti csütörtöki játéknapján, hiszen 130–119-es vereséget szenvedett Phoenixben. A Denver Nuggets New York Knicks elleni 106–103-as hazai vereségével a Suns már második helyen áll a Portland Trail Blazers mögött a nyugati főcsoportban. A Luka Doncicot nélkülöző Dallas Mavericks meglepetésre hazai pályán kapott ki 101–92-re az utolsó helyen álló Houston Rocketstől. A Boston Celtics zsinórban nyolcadik mérkőzését nyerte meg az Atlanta Hawks 126–101-es idegenbeli legyőzésével. A Washington Wizardsnak viszont megtört négymeccses sikerszériája, hiszen Shai Gilgeous-Alexander utolsó pillanatokban szerzett hárompontosával fordított és 121–120-ra győzött idegenben az Oklahoma City Thunder. A Milwaukee Bucks pedig Brook Lopez (29 pont, öt lepattanó, egy assziszt), valamint két dupla-duplával záró játékosa, Janisz Adetokunbo (Giannis Antetokounmpo) (16–12–8) és Bobby Portis (10–11–2) vezérletével győzte a Cleveland Cavalierst 113–98-ra.

Washington Wizards Toronto Raptors Steph Curry Shai Gilgeous-Alexander Phoenix Suns Orlando Magic

NBA: simán legyőzte a címvédő Warriors a Spurst

2022-11-15 07:27:16

Nem hagyott sok kérdést és sima, 132–95-ös győzelmet aratott a címvédő Golden State Warriors a San Antonio Spurs ellen az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti keddi játéknapján. A mérkőzés legjobbja a hazaiaktól Jordan Poole lett, aki 36 ponttal zárt.

Toronto Raptors San Antonio Spurs Phoenix Suns Orlando Magic Oklahoma City Thunder NBA

NBA: Curry 40 ponttal segítette győzelemhez a címvédőt

2022-11-12 07:42:10

A harmadik negyedben 11 pontos hátrányban is volt, végül szoros mérkőzésen győzte le Steph Curry 40 pontjával a Cleveland Cavalierst 106–101-re a címvédő Golden State Warriors a tengeren túli profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti szombati játéknapján. Az Oklahoma City remek csapatteljesítménynek köszönhetően múlta felül 132–113-ra a Toronto Raptorst. A Thunder legjobbja, Eugene Omoruyi 22 ponttal zárt, de rajta kívül heten is két számjegyű pontot termeltek. Janisz Adetokunbo kevesebb mint hat percet játszott a Milwaukee Bucksban, amely 111–93-ra kikapott a Spurstól San Antonióban, míg a LeBron Jamest ágyéksérülés miatt nélkülöző Los Angeles Lakers otthon szenvedett 120–114-es vereséget a Sacramento Kingstől.

Toronto Raptors Steph Curry San Antonio Spurs Sacramento Kings Phoenix Suns Orlando Magic

NBA: Curry 39 pontja is kevés volt a címvédő Warriorsnak Orlandóban – videó

2022-11-04 07:11:07

Hiába szórt tizenöt kísérletből nyolc triplát és zárt 39 ponttal, három lepattanóval és kilenc assziszttal Steph Curry, csapata, a Golden State Warriors sorozatban negyedik vereségét szenvedte el, hiszen egy ponttal, 130–129-re kikapott az Orlando Magic vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabda-ligában (NBA). A Denver Nuggets fordulatos mérkőzésen simán győzött az Oklahoma City Thunder otthonában, hiszen Nikola Jokicsék az utolsó negyedet 14 ponttal nyerték és végül 122–110-re diadalmaskodtak, megtörve a Thunder négymeccses győzelmi szériáját. A szerb játékos tripla duplát ért el, hiszen 15 pontja mellett 13 lepattanóval és 14 assziszttal zárt.

Steph Curry Orlando Magic Oklahoma City Thunder Nikola Jokics NBA Golden State Warriors

NBA: száguld a Phoenix, gödörben a Warriors – videók

2022-11-02 06:37:23

Folytatta győzelmi sorozatát a Phoenix és az Oklahoma City az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA): a magyar idő szerint szerda hajnali programban a Minnesotát verő Suns sorozatban ötödször, az Orlandót tizenöt pontos második félidei hátrányról legyőző Thunder egymás után negyedszer nyert. A Golden State – dacára Stephen Curry tripla duplájának (23 pont, 13 lepattanó, 13 assziszt) – zsinórban harmadszor is kikapott, legyőzője a Miami volt, míg a Chicago idegenben verte meg az edzőcserébe bonyolódó, Steve Nashtől a meccs előtti órákban megváló Brooklynt.

Shai Gilgeous-Alexander Phoenix Suns Oklahoma City Thunder NBA Cameron Johnson

Hosszabbításos Mavs-siker a Nets ellen, győzött a GSW

2022-10-28 10:12:26

Az utolsó negyedben vitte dűlőre a Heat elleni rangadót a bajnok, túlóra döntött Brooklynban, megint kikapott a Clippers, nem hibázott a Memphis.

Sacramento Kings Oklahoma City Thunder NBA Miami Heat Memphis Grizzlies Los Angeles Clippers

NBA: Doncic tripla duplájával nyert Brooklynban a Dallas

2022-10-28 06:33:46

Hosszabbítás után győzött a Brooklyn Nets vendégeként a Luka Doncic által vezérelt Dallas Mavericks az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) pénteki játéknapján. A szlovén kosárlabdázó tripla duplával zárt, hiszen 41 pontja mellett 11 lepattanóval és 14 assziszttal vette ki a részét a texasiak 129–125-ös idegenbeli sikeréből. A Golden State Warriors Steph Curry vezérletével és 33 pontjával múlta felül 123–110-re a Miami Heatet, az Oklahoma City Thunder a Los Angeles Clippers 118–110-es legyőzésével szerezte meg idei második sikerét, míg a Sacramento Kings odahaza szenvedett 125–110-es vereséget az idénybeli negyedik mérkőzését megnyerő Memphis Grizzliestől, így a vendéglátó négy meccs után is nyeretlen az NBA-ben.

NBA: nagy pofonba szaladt bele a címvédő Warriors Phoenixben

2022-10-26 06:44:08

Meglepően sima vereséget szenvedett a címvédő Golden State Warriors a Phoenix Suns vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabdaligában (NBA). A hazaiak 12–9-es hátrány után egy 11–0-s rohammal fordítottak és innen csak egyszer tudott egyenlíteni a tavalyi bajnok, amely végül közel 30 ponttal, 134–105-re kikapott Phoenixben. A New Orleans Pelicans szoros mérkőzésen győzte le a 37 ponttal, 11 lepattanóval és hét assziszttal záró Luka Doncic vezérelte Dallas Maverickset 113–111-re. A Washington Wizards simán, 120–99-re felülmúlta a Detroit Pistonst, s a játéknap negyedik mérkőzésén is hazai siker született, hiszen az Oklahoma City Thunder 108–94-re nyert a Los Angeles Clippers ellen, megszerezve ezzel idei első győzelmét.

Washington Wizards Steph Curry Phoenix Suns Oklahoma City Thunder New Orleans Pelicans NBA

NBA: James ellen védekezett, egész idényre kidőlt az idei 1/2-es

2022-08-26 11:18:11

Az egész idényre harcképtelenné vált Chet Holmgren, aki másodikként kelt el az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) júniusi amatőrbörzéjén – írja a Magyar Távirati Iroda.

kosárlabda férfi kosárlabda Oklahoma City Thunder NBA LeBron James Chet Holmgren

A Denvert is legyőzte az OKC, remekelt a Milwaukee

2021-12-23 09:23:25

A koronavírus által eléggé megtépázott játéknapot láthattunk az NBA alapszakaszában, mutatjuk, hogy mi történt.

Oklahoma City Thunder NBA Milwaukee Bucks Denver Nuggets

NBA: a Milwaukee húsz, a Boston tíz ponttal győzött

2021-12-23 07:26:18

A Milwaukee Bucks 126–106-ra nyert otthon a Houston Rockets ellen az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján. A Boston Celtics az egymás utáni második mérkőzésén 30 pontot elérő Jaylen Brown (34) vezérletével győzött 111–101-re az előző hat meccsét megnyerő Cleveland Cavaliers ellen.

Oklahoma City Thunder NBA Milwaukee Bucks Boston Celtics

Remekelt a Spurs és a Bulls, bravúrgyőzelmet aratott az OKC

2021-12-21 09:21:27

Ja Morant visszatérése ellenére kikapott a Memphis, újra nyert a Warriors, nagy hullámzás után tudott javítani a Jazz, a Sixers pedig Bostonban aratott győzelmet.

Utah Jazz San Antonio Spurs Philadelphia 76ers Oklahoma City Thunder NBA Golden State Warriors

NBA: új rekord, 73 pontos különbséggel győzött a Memphis

2021-12-03 07:48:54

Elképesztő különbséggel, 152–79-re ütötte ki a Memphis Grizzlies az Oklahoma City Thundert az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján. A Phoenix Suns sorozatban a 18. mérkőzését nyerte meg.

kosárlabda Oklahoma City Thunder NBA Memphis Grizzlies

NBA: a Lakers legyőzésével megvan az Oklahoma első sikere

2021-10-28 07:10:29

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) csütörtök hajnalban az Oklahoma City Thunder megszerezte idénybeli első győzelmét, 123–115-re megverte a továbbra is sérült LeBron James nélkül felálló Los Angeles Lakerst.

Oklahoma City Thunder NBA Los Angeles Lakers

NBA: hosszabbításban nyert a Nuggets, kikapott a Lakers

2021-10-15 07:25:52

Megszakadt a Denver Nuggets rossz sorozata az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) előszezonjában, és négy vereség után, hosszabbításban 113– 107-re legyőzte az Oklahoma City Thundert, míg a Los Angeles Lakers 116– 112-re kikapott a Sacramento Kingstől.

kosárlabda előszezon Sacramento Kings Oklahoma City Thunder NBA Minnesota Timberwolves

Dallasi gála a GSW otthonában, kínos Boston-betli az OKC ellen

2021-04-28 10:18:26

Mike James remeklésével győzött a Brooklyn, megtörte rossz szériáját a Portland, nyert a Milwaukee és a Minnesota is az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) legutóbbi játéknapján.

alapszakasz Oklahoma City Thunder NBA Golden State Warriors Dallas Mavericks Boston Celtics

Újabb meccset és húzóembert vesztett a Nuggets a GSW otthonában

2021-04-24 10:25:03

Tartalékosan is legyőzte a Miamit az Atlanta, Brooklynban kapott ki a Boston, pontzáport nyert Portlandben a Memphis – íme, a hajnali események összefoglalója.

kosárlabda férfi kosárlabda amerikai sportok Washington Wizards Portland Trail Blazers Oklahoma City Thunder

NBA: Doncic dudaszós triplájával győzött a Dallas – videó

2021-04-15 07:18:57

Luka Doncic dudaszó pillanatában dobott hárompontosának köszönhetően a Dallas Mavericks 114–113-ra nyert a Memphis Grizzlies vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján.

videó Stephen Curry Philadelphia 76ers Oklahoma City Thunder NBA Memphis Grizzlies