Találatok a NK Osijek címkére

Találatok száma: 293

1. HNL: az Eszék gól nélküli döntetlent játszott a Belupo ellen

2021-08-01 23:10:04

Az élvonalbeli horvát labdarúgó-bajnokság (1. HNL) 3. fordulójában vasárnap az NK Osijek a Slaven Belupót fogadta. Az eszékiek végig mezőnyfölényben játszottak, és jóval többet próbálkoztak, mint ellenfelük, de nem tudtak betalálni (0–0). Az NK Osijek magyar válogatott középpályása, Kleinheisler László csereként lépett pályára.

közvetítés Slaven Belupo NK Osijek Kleinheisler László Horvátország Eszék

Ekl: ezekből a csapatokból kap lehetséges ellenfelet az Újpest

2021-08-01 22:54:35

Az UEFA csoportokra bontotta az Európa-konferencialiga selejtezőjében szereplő csapatokat, így szűkült ama kluboknak a köre, amelyekkel összekerülhet az Újpest a főtábláért vívandó párharcban, amennyiben túljut a svájci FC Baselen.

Újpest NK Osijek Európa-konferencialiga Ekl-selejtező Basel

Nem érett góllá a fölény, ikszelt az NK Osijek a Slaven Belupo ellen

2021-08-01 20:00:29

1. HNL: a horvát futball nagy ígérete az Eszék ellen is játszhat

2021-07-31 16:00:42

Az NK Osijek labdarúgócsapata a horvát bajnokság 3. fordulójában vasárnap 21 órától a Slaven Belupót fogadja. Nenad Bjelica vezetőedző eszéki legénysége csütörtökön az Európa-konferencialiga selejtezőjében a lengyel Pogon ellen továbbjutott, a hétvégén pedig a kaproncaiakkal szemben szerezné meg harmadik győzelmét a szezonban.

horvát bajnokság Slaven Belupo NK Osijek Lovro Zvonarek Horvátország 1. HNL

Puskás–Suzuki-kupa: az Eszék legyőzésével bronzérmes a Honvéd

2021-07-30 15:27:15

A Budapest Honvéd lett a Puskás–Suzuki-kupa 2021-es kiírásának 3. helyezettje, miután a bronzmérkőzésen 3–0-ra legyőzte a horvát NK Osijeket.

Puskás-Suzuki-kupa NK Osijek Genk Flamengo Felcsút Csíkszereda

Ekl: történelmi román szégyen, a Sepsi a pozitív példa – külhoni lapszemle

2021-07-30 09:10:19

A magyar érdekeltségű külhoni csapatok közül egyedül a horvát NK Osijek jutott tovább az Európa-konferencialiga 2. selejtezőköréből. Összeállításunkban bemutatjuk a környező országok sajtóvisszhangjait a csütörtöki mérkőzésekkel kapcsolatban.

Sepsi OSK Partizan Beograd NK Osijek Európa-konferencialiga Ekl DAC

Ekl: eldőlt, a Basel lesz az Újpest következő ellenfele!

2021-07-29 22:17:12

Mint ismert, az Újpest 3–1-re nyert Liechtensteinben, így kettős győzelemmel, 5–2-es összesítéssel továbbjutott az Európa-konferencialiga selejtezőjének 2. fordulójából. Ellenfele a Basel lesz, amely 5–0-s összesítéssel ütötte ki az albán Partizanit.

Újpest FC Újpest labdarúgás NK Osijek Európa-konferencialiga CSKA Szófia

Videó: Kleinheisler higgadt befejezésével került előnybe az Eszék

2021-07-29 21:58:26

Kleinheisler László higgadt befejezésével szerezte meg a vezetést az NK Osijek a Pogon Szczecin ellen Eszéken az Ekl-selejtezőben. A magyar válogatott középpályás már a lapos beadás előtt jelezte, üresen érkezik középen, majd miután eljutott hozzá a labda, okosan rúgta ki a bal alsó sarkot. Íme, a gól az első félidő végéről!

videó labdarúgás gólvideó Pogon Szczecin NK Osijek Kleinheisler László

Kleinheisler gólja döntötte el a párharcot, továbbjutottak az eszékiek

2021-07-29 18:15:29

A horvát NK Osijek odahaza 1–0-ra legyőzte Kleinheisler László találatával az előző idény lengyel harmadik helyezettjét, a Pogon Szczecint, így az eszékiek jutottak tovább  Európa-konferencialiga selejtezőjében az idegenbeli 0–0-s eredmény után.

onlive! közvetítés Pogon Szczecin NK Osijek Kleinheisler László Európai-konferencialiga

Ekl: akár 2017-et is megidézhetné az NK Osijek

2021-07-28 22:11:51

A horvát NK Osijek labdarúgó-együttesénél hatalmas az elszántság, hogy ismét ismét nagy dobást hajtsanak végre az európai kupaporondon: ennek első állomásaként az előző idény lengyel harmadik helyezettjét, a Pogon Szczecint kellene kiejteni Eszéken az Ekl-selejtezőjében az idegenbeli 0–0-s eredmény után.

Zoran Zekic Pogon Szczecin Nenad Bjelica NK Osijek Kleinheisler László Eszék

Puskás–Suzuki-kupa: a Honvéd harmadszor is döntetlenezett

2021-07-28 17:46:30

A Budapest Honvéd 2–2-es döntetlent játszott a belga Genkkel a Felcsúton zajló a Puskás–Suzuki-kupa B-csoportjának 3. fordulójában.

U17 Sporting CP NK Osijek Genk Flamengo Budapest Honvéd

ZTE: két játékost is kölcsönvett a klub az NK Osijektől

2021-07-28 17:29:56

A labdarúgó NB I-ben szereplő Zalaegerszeg hivatalos oldalán jelentette be, hogy két játékost is kölcsönvett a horvát élvonalban szereplő Eszéktől. Az egyikőjük a jelentős nemzetközi tapasztalattal rendelkező albán válogatott Eros Grezda, továbbá a horvát utánpótlás-válogatott Josip Spoljaricot is bejelentette a ZTE.

átigazolás magyar átigazolás labdarúgó NB I horvát bajnokság hazai átigazolás Zalaegerszeg

Ekl: a szurkolók lendíthetik előre a DAC-ot és az Eszéket

2021-07-28 07:26:32

Szoros mérkőzésekre van kilátás a legkisebb európai kupasorozatban, Dunaszerdahelyen és Eszéken is fergeteges buzdításra készülnek a drukkerek.

Sepsi OSK NK Osijek Európa-konferencialiga DAC

Légiósok: Senkitől sem kell félnünk – Kleinheisler

2021-07-27 04:15:25

Kleinheisler László szerint az Osijeknek senkitől sem kell félnie, ha úgy futballozik, mint a spliti rangadó második félidejében. Mint beszámoltunk róla, az eszékiek 2–1-re győztek a Hajduk Split otthonában.

légiósok NK Osijek Lovrencsics Gergő Kleinheisler László Hajduk Split

Légiósok: Lovrencsics is jól játszott, de Kleinheislerék örülhettek

2021-07-26 09:13:30

Az eszékiek magyar válogatott középpályása szerint csapatának senkitől sem kell félnie, ha úgy futballozik, mint a spliti rangadó második félidejében.

1. HNL: az NK Osijek legyőzte idegenben a Hajduk Splitet

2021-07-25 22:12:57

A Kleinheisler Lászlót is soraiban tudó NK Osijek izgalmas mérkőzésen 2–1-es diadalt aratott a Lovrencsics Gergőt is foglalkoztató Hajduk Split otthonában a horvát első osztályú labdarúgó-bajnokság, az 1. HNL második fordulójában.

NK Osijek Lovrencsics Gergő Kleinheisler László Hajduk Split 1. HNL

Null egyről fordítva győzött az NK Osijek a Hajduk Split ellen

2021-07-25 19:56:34

élő közvetítés NK Osijek Hajduk Split 1. HNL

NK Osijek: újra komoly erőpróba – ezúttal Splitben a bajnokságban

2021-07-24 19:51:52

Pénteken a horvát NK Osijek labdarúgó együttese charterjárattal Splitbe repült, ahol a Hajduk elleni bajnokijára készül.

NK Osijek Horvátország Hajduk Split Eszék

Ekl: „A DAC kapusa egy csoda”; „Az Eszék túlélte a Pogont” – lapszemle

2021-07-23 10:42:08

Külhoni klubcsapataink közül a Sepsi OSK a szlovák Spartak Trnava, az NK Osijek a lengyel Pogon Szczecin otthonában ért el gól nélküli döntetlent, míg a DAC 1–0-s vereséget szenvedett Belgrádban a Holender Filipet is soraiban tudó Partizan vendégeként az Európa-konferencialiga második selejtezőkörének első mérkőzésén. Lássuk, hogyan látták a meccseket a helyi lapok!

sajtóvisszhang lapszemle Sepsi OSK NK Osijek Ekl-selejtező Ekl

Csak a gól hiányzott az Osijek és a Pogon Szczecin meccséről...

2021-07-22 20:45:03

Az Európa-konferencialiga második selejtezőfordulójának első mérkőzésén a Kleinheisler Lászlóval felálló NK Osijek gól nélküli döntetlent játszott a Pogon Szczecin otthonában. A magyar középpályást az 57. percben lecserélte Nenad Bjelica eszéki vezetőedző. Visszavágó a jövő héten.

Pogon Szczecin NK Osijek Kleinheisler László Európa-konferencialiga Ekl-selejtező