Találatok a Neviana Vladinova címkére

Találatok száma: 5

Rg-vb: zsonglőrkezű új királynő – Dina Averina a sportági trónon

2017-09-01 21:25:44

Az orosz Dina Averina nyerte meg az egyéni összetett versenyt a pesarói ritmikusgimnasztika-világbajnokságon. Egymás után hetedik alkalommal győzött az összetettben orosz tornásznő a vb-ken. Az ezüstérem Dina ikertestvéréé, Arina Averináé lett, a bronzérmet az izraeli Linoj Asram szerezte meg.

összetett döntő ritmikus gimnasztika rg-vb Pesaro rg-vb rg Neviana Vladinova

Rg-vb: egy ide, egy oda – eddig tarolnak az oroszok szuperikrei

2017-08-30 22:22:39

Karikával az orosz Dina Averina, labdával ikertestvére, Arina Averina diadalmaskodott a pesarói ritmikusgimnasztika-világbajnokság első szerenkénti döntőiben.

ritmikus gimnasztika rg-vb Pesaro rg-vb rg vb rg labda

Rg Eb: pazar első nap, a magyarok a sportági nagyok mögött fordulnak!

2017-05-19 21:40:30

A magyar válogatott kitűnő szerepléssel a 8. helyen zárta a ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság első napját, a mieinket kizárólag a sportági nagyhatalmak előzik meg a rangsorban.

ritmikus gimnasztika Eb ritmikus gimnasztika rg Eb Budapest rg Eb rg Váray Míra

Rg: 31 éve nem látott siker Szófiában; kis magyar ijedelem az Eb előtt

2017-05-07 22:01:57

A budapesti Európa-bajnokság (május 19-21.) előtti utolsó nagy versenyt tudták le a hétvégén a legjobb ritmikus gimnasztikázók a szófiai világkupa-viadalon. A verseny legeredményesebb tornásznője a bolgár Neviana Vladinova lett, aki egy 31 éve nem látott bravúrt mutatott be összetett sikerével. Az Eb-re készülő magyar versenyzők közül Váray Míra a 23. helyen végzett, Kis Alexandrát az első nap után visszaléptették hátfájdalmai miatt.

rg vk rg Váray Míra Pigniczki Fanni Neviana Vladinova Kis Alexandra

Rg: szép magyar 6. hely, egy bolgár és egy izraeli lány történelmet írt

2017-04-30 19:28:26

A budapesti Európa-bajnokságra készülő Kis Alexandra egyéni összetettben a 17., Váray Míra a 33. helyen végzett a ritmikus gimnasztikázók Bakiban rendezett világkupa-versenyén. A Borsányi Patrícia, Katona Hanna, Kovács Jázmin, Margaritisz Lili, Németh Virág, Wehovszky Vivien összeállítású magyar felnőtt kéziszercsapat összetettben a 8., a szerenkénti finálékban a 6. és 8. helyet szerezte meg az azerbajdzsáni versenyen, melyen szokatlan módon öt nemzet tornászainak is szólt a himnusz.

ritmikus gimnasztika világkupa rg vk rg világkupa rg magyar kéziszercsapat Váray Míra