A várt csata elmaradt: az FTC 4–0-ra kiütötte a Fehérvárt

A címvédő Ferencváros felforgatott kezdőcsapattal is könnyedén, 4–0-ra legyőzte a Mol Fehérvár FC-t a labdarúgó NB I 3. fordulójában vasárnap.

NB 1 Mol Fehérvár FC Labdarúgó NB I Ferencváros FTC

Férfi kézi NB I: megjelent a vírus – elmarad a Füred mai meccse

2021-03-03 11:38:51

Elmarad a Balatonfüredi KSE Orosháza elleni mai mérkőzése a férfi kézilabda NB I-ben. Az ok persze most sem más, mint a koronavírus – közölte a BKSE klub a hivatalos honlapján.

kézilabda férfi kézilabda NB I férfi kézi NB 1 Balatonfüred kézilabda Balatonfüred

Honvéd: fegyelmi okok miatt rendkívüli felmondás

2017-11-25 18:12:30

A labdarúgó NB I-ben szereplő Budapest Honvéd szűkszavú hivatalos közleményben adta hírül, hogy Akeem Latifu már nem a fővárosi együttes játékosa.

magyar átigazolás labdarúgó NB 1 NB 1 Budapest Honvéd Budapest Honvéd Akeem Latifu

Előre hozták a karácsonyt Kecskeméten

2012-11-17 17:57:47

A labdarúgó NB I 15. fordulójában a 10. KTE-Phoenix Mecano a 14. MVM Paks csapatát fogadta. A hazaiak a 12. percben Francis Litsingi révén előbb kihagytak egy büntetőt, majd négy perccel később Vaskó Tamás a saját kapujába talált. A második félidőben a paksi Simon Attila is kihagyott egy büntetőt, az utolsó percben pedig Pekár László szabadrúgásból egyenlített.

Paks NB 1 Kecskemét

NB I: az utolsó percben egyenlített a KTE a Paks ellen

2012-11-17 17:51:55

MTK: Vadnai Dániel nem játszhat szombaton a Paks ellen

2008-08-28 04:00:18

A bajnokcsapat honlapja arról számol be, hogy a 4.fordulóban, a Diósgyőr ellen megsérülő Vadnai Dániel a csapat következő bajnokiján, a Paks ellen sem léphet pályára.

Vadnai Dániel NB 1 MTK Hungária

Újpest: vereségsorozat után sima 5–1-es győzelem

2008-07-19 04:00:21

Az Újpest FC csapata felkészülési mérkőzésen 5–1 arányban győzte le a Szusza Ferenc-stadionban a szlovák MFK Ruzomberok gárdáját.

NB 1 Újpest_FC

Vasas: a Napolival is megmérkőznek az angyalföldiek

2008-07-02 04:00:18

A Vasas hivatalos honlapjának információi szerint az angyalföldi labdarúgók felkészülésük során megmérkőznek az SSC Napoli csapatával is.

Napoli

Női kosárlabda NB I: soproni és szekszárdi győzelem

2008-03-01 00:00:24

Magabiztosan, 63 ponttal győzött a Sopron női kosárlabda csapata a Vasas-Csata fiatal együttese ellen. A fővárosiak az utolsó negyedben mindössze egy pontot dobtak ellenfelüknek.

Sopron Szekszárd

Kétgólos angyalföldi siker a tíz fővel küzdő Tatabánya ellen

2008-02-27 00:00:33

A BVSC-pályán két alsóházi csapat összecsapását láthatta a bebocsátást nyert 600 szurkoló. Az alacsony színvonalú összecsapáson a Vasas hamar vezetést szerzett Németh Norbert találatával, ráadásul a ”hazaiaktól” kiállították Juan Pérezt a 30. percben. A második félidő közepén Lázok János szerzett gólt, és ezzel eldöntötte a találkozót.