Találatok a Mo Farah címkére

Találatok száma: 61

Csupasport: a négyszeres olimpiai bajnok Mo Farah valóságshow-ban szerepel

2020-11-20 20:02:32

A brit maratoni futó celebkedik az ITV televíziós csatornán, s bár hazája atlétikai szövetsége és edzője is aggódik, igyekszik megnyugtatni a kétkedőket.

ajánló Mo Farah Csupasport

Anglia: a négyszeres olimpiai bajnok valóságshow-val hangol Tokióra

2020-11-17 12:39:04

Mo Farah négyszeres olimpiai bajnok brit hosszútávfutó részt vesz a Magyarországon is ismert Celeb vagyok, ments ki innen! című televíziós valóságshow-ban, az atlétikai szövetség szerint ezzel veszélyezteti tokiói felkészülését – számolt be a Magyar Távirati Iroda.

hosszútávfutás atlétika Mo Farah

Atlétika: Mo Farah csak 10 000 méteren indul Tokióban

2020-09-14 22:33:09

Sir Mohamed Farah négyszeres olimpiai bajnok hosszútávfutó hétfőn bejelentette, hogy a jövő nyárra halasztott tokiói ötkarikás játékokon nem védi meg elsőségét 5000 méteren, mert csak 10 ezren indul.

atlétika Tokió 2020 Mo Farah

Atlétika: Sifan Hassan után Mo Farah is világcsúcsot futott

2020-09-04 21:11:12

A négyszeres olimpiai bajnok brit Mo Farah pénteken megdöntötte a férfi egyórás futás világcsúcsát a brüsszeli atlétikai viadalon, amelyen korábban a holland Sifan Hassan révén a női rekord is megdőlt.

egyórás futás atlétika Sifan Hassan Mo Farah

Koronavírus: Mo Farah-nak jól jött az olimpia halasztása

2020-04-23 12:46:30

A négyszeres olimpiai bajnok hosszútávfutó, Mo Farah úgy érzi, a tokiói játékok jövő nyárra halasztása segíthet neki abban, hogy sikeresen térjen vissza a pályaversenyhez és legyen esélye az éremre.

koronavírus atlétika Tokió 2020 Mo Farah

Tokió 2020: Mo Farah visszatér, címet védene 10 ezer méteren

2019-11-29 10:41:29

Mo Farah, a szám 2012-es és 2016-os győztese rajthoz áll 10 000 méteren a jövő nyári tokiói olimpián.

Tikói 2020 Olimpia 2020 Mo Farah

Atlétika: fellebbez eltiltása ellen Mo Farah volt edzője

2019-11-11 15:55:18

A nemzetközi Sportdöntőbíróság (CAS) megerősítette, hogy Alberto Salazar, Mo Farah olimpiai és világbajnok hosszútávfutó korábbi edzője fellebbezett a doppingszabályok elleni vétség miatt kiszabott négyéves eltiltása ellen.

dopping Mo Farah Alberto Salazar

Doppingügy: Mo Farah volt edzője négyéves eltiltást kapott

2019-10-01 09:34:38

A doppingszabályok elleni vétség miatt négyéves eltiltást kapott Alberto Salazar, Mo Farah olimpiai és világbajnok hosszútávfutó korábbi edzője.

hosszútávfutás atlétika Mo Farah Alberto Salazar

Atlétika: Mo Farah sorozatban hatodszor nyerte meg a világ legnagyobb félmaratoniját

2019-09-08 19:34:40

A négyszeres olimpiai bajnok brit Mo Farah sorozatban hatodszor nyerte meg a világ legnagyobb félmaratoni futóversenyének tartott nagy-britanniai Great North Runt.

atlétika Mo Farah

Atlétikai vb: Mo Farah nem indul a maratonin

2019-05-01 15:19:30

A négyszeres olimpiai bajnok Mo Farah nem indul a maratonon a szeptember végén Dohában sorra kerülő atlétikai világbajnokságon.

atlétikai vb atlétika Mo Farah

Atlétika: Mo Farah jövőre is rajthoz áll a London maratonin

2018-11-20 11:04:56

Jövőre is rajthoz áll a London Marathonon Mo Farah négyszeres olimpiai bajnok brit hosszútávfutó.

atlétika Mo Farah London maratoni

Atlétika: Farah Európa-csúccsal győzött Chicagóban

2018-10-07 19:35:51

A négyszeres olimpiai bajnok brit Mo Farah 2:05:11 órás új Európa-csúccsal nyerte meg vasárnap a Chicago Marathont.

maratoni atlétika Mo Farah

Atlétika: Kipchoge és Cheruiyot győzött a London Maratonin

2018-04-22 14:37:54

Kenyai győzelmek születtek a vasárnapi London Maratonin: a férfiaknál – 2015 és 2016 után harmadszor – Eliud Kipchoge, a nőknél pedig Vivian Cheruiyot nyert.

atlétika Vivian Cheruiyot Mo Farah London Maratoni Eliud Kipchoge

Atlétika: fantasztikus mezőny indul a London Marathonon

2018-01-21 17:29:20

Kenenisa Bekele is megerősítette részvételi szándékát az áprilisi London Marathonon, melyen a férfiak mezőnye - a hagyományoknak megfelelően – egészen parádés lesz.

maratoni atlétika Mo Farah Kenenisa Bekele

Atlétika: Mo Farah lett az év brit sportszemélyisége

2017-12-18 11:57:05

Először választották meg a hosszútávfutó Mo Farah-t az év brit sportszemélyiségének a BBC szavazói.

Atlétika: a királynő miatt Sir a britek kiválósága

2017-11-14 16:53:12

Az atlétikáért tett szolgálatai elismeréseként II. Erzsébet brit királynő kedden lovaggá ütötte Mo Farah-t.

Atlétika: Mo Farah nem a doppingvádak miatt vált edzőt

2017-10-31 09:49:26

Edzőt vált Mo Farah olimpiai és világbajnok brit hosszútávfutó, akinek a felkészülését ezentúl már nem Alberto Salazar irányítja.

atlétia Mo Farah Gary Lough Alberto Salazar

Gyémánt Liga: Márton Anita ezüstérmes a zürichi döntőben

2017-08-24 22:54:52

A súlylökő Márton Anita ezüstérmet szerzett csütörtökön a Gyémánt Liga-sorozat zürichi döntőjében, amelyben győzelemmel búcsúzott az atlétikai pályaversenyektől Mo Farah, aki 5000 méteren nyert.

súlylökés atlétika Márton Anita Mo Farah Gyémánt Liga

Atlétikai vb: Bolt letérdelésében minden benne van – képek

2017-08-14 15:18:00

Megérte megnézni az atlétikai világbajnokságot Londonban. Fantasztikus hangulatot varázsoltak a szervezők és a nézők, a vb mindent tartalmazott, aminek egy ilyen eseménynek tartalmaznia kell. Dráma és öröm, két szenzációs magyar érem, búcsú a sportág történetének két kiemelkedő klasszisától.

atlétikai vb atlétika Usain Bolt Márton Anita Mo Farah Justin Gatlin

Atlétikai vb: Mo Farah a London Eye tetején vett búcsút – képek

2017-08-13 12:36:14

Usain Bolt mellett a másik legendának, Mo Farah-nak sem sikerült tökéletesre a búcsú, ugyanis kikapott 5000 méteren a londoni atlétikai világbajnokságon. A brit klasszist már a rajt előtt „megfenyegették", majd az ő védjegyévé vált mozdulattal ünnepelt a győztes, miközben Farah könnyek között feküdt a földön. Vasárnap reggel aztán a „Mobotot visszaszerezve", a London Eye tetején búcsúzott el.