Találatok a Mihail Juzsnij címkére

Találatok száma: 45

Tenisz: nem sikerült a bravúr, Piros Zsombor is kiesett

2018-04-25 13:08:01

Fucsovics Márton és Balázs Attila után Piros Zsombor is kiesett az első fordulóban a budapesti salakpályás férfi tenisztornán: a magyar játékos az orosz Mihail Juzsnijtól kapott ki két játszmában (6:3, 6:3).

tenisz budapesti tenisztorna Piros Zsombor Mihail Juzsnij ATP Budapest

Tenisz: Fucsovics selejtezőssel, Piros Juzsnijjal kezd Budapesten

2018-04-21 18:24:31

Fucsovics Márton a selejtezőből érkező ellenféllel kezdi meg szereplését a jövő heti, budapesti 501 ezer euró (156 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztornán.

Piros Zsombor Mihail Juzsnij Fucsovics Márton Balázs Attila ATP Budapest

US Open: Federer újabb ötszettes mérkőzésen van túl

2017-09-01 00:31:06

Frances Tiafoe után Mihail Juzsnijt is döntő szettben győzte le Roger Federer a US Openen. A svájci teniszező 2:1-es szetthátrányból fordított az orosz ellen a második fordulóban.

tenisz US Open Roger Federer Mihail Juzsnij

US Open: megvan Federer és Nadal ellenfele; Kyrgios kiesett

2017-08-30 20:38:19

Az ötszörös bajnok svájci Roger Federer az orosz Mihail Juzsnijjal, míg a kétszeres győztes spanyol Rafael Nadal a japán Daniel Taróval találkozik az Amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) második fordulójában.

tenisz US Open Roger Federer Rafael Nadal Mihail Juzsnij

Tenisz: Akár Verdascót is legyőzhetem! – Fucsovics

2017-04-25 18:19:05

A budapesti férfi tenisztorna 1. fordulójában Fucsovics Márton egyórás mérkőzésen 6:2, 6:2-re kiütötte a világranglistán korábban a nyolcadik helyen is álló orosz Mihail Juzsnijt. A következő ellenfél a spanyol Fernando Verdasco.

tenisz Mihail Juzsnij Fucsovics Márton Fernando Verdasco

Tenisz: Fucsovics egy óra alatt kiütötte a korábbi top 10-est!

2017-04-25 17:07:34

A budapesti férfi tenisztorna 1. fordulójában Fucsovics Márton alig egyórás mérkőzésen 6:2, 6:2-re kiütötte a világranglistán korábban a nyolcadik helyen is álló orosz Mihail Juzsnijt.

tenisz Mihail Juzsnij Fucsovics Márton ATP Budapest

Tenisz: Wawrinka elődöntős, a 2004-es győztes kiesett

2016-09-23 19:13:50

Az első kiemelt svájci Stan Wawrinka két játszmában (7:5, 6:2) megverte a szerb Viktor Troickit a szentpétervári kemény pályás férfi tenisztorna negyeddöntőjében, míg a 2004-es győztes orosz Mihail Juzsnij két sima szettben kikapott a német Alexander Zverevtől.

tenisz Viktor Troicki Stan Wawrinka Mihail Juzsnij Gilles Simon Dominic Thiem

US Open: Djokovics 31 perc alatt jutott be a 16 közé

2016-09-02 23:50:29

Ellenfele sérülése miatt Novak Djokovics 31 perces mérkőzésen jutott be pénteken a férfi egyes legjobb 16 játékosa közé a teniszezők US Openjén.

tenisz US Open Novak Djokovics Mihail Juzsnij Marin Cilic

Tenisz: a világranglista 761. helyezettje kiejtette a 69.-et

2016-07-18 22:00:49

Sikerrel vette a Gstaadban zajló férfi tenisztorna 1. fordulóját a hetedik helyen kiemelt orosz Mihail Juzsnij, két szettben legyőzte a hazai Johan Niklest. Az orosz játékos az ellenfele 3:2-es vezetése után a következő kilenc játékból nyolcat megnyert, ezzel gyakorlatilag eldöntötte a meccset.

tenisz Nikola Csacsics Mihail Juzsnij Daniel Gimeno-Traver Aljaz Bedene

Tenisz: Tomic Nizzában, Juzsnij Genfben búcsúzott

2015-05-19 20:27:33

Az ausztrál Bernard Tomic és az amerikai Jack Sock révén két kiemelt búcsúzott kedden a 494 310 euró (151,25 millió forint) összdíjazású nizzai salakpályás férfi tenisztorna első fordulójában. Az első alkalommal kiírt, 494 310 euró (151,25 millió forint) összdíjazású, genfi salakpályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében nyolcadik helyen kiemelt orosz Mihail Juzsnij két játszmában kikapott a kolumbiai Santiago Giraldótól.

tenisz Nizza Mihail Juzsnij Genf Bernard Tomic ATP

Tenisz: Isztambulban a 7., Estorilban a 6. kiemelt búcsúzott

2015-04-27 20:00:09

Az első forduló jelentette a végállomást Mihail Juzsnij számára az Isztambulban zajló ATP-tenisztornán. Estorilban a francia Jéremy Chardy esett ki.

tenisz München Mihail Juzsnij Jeremy Chardy Isztambul Estoril

Tenisz: Federer-Juzsnyij 16-0; Gulbis idén 0-5-re áll

2015-02-23 17:16:27

Roger Federer 6:3, 6:1-re legyőzte Mihail Juzsnijt a dubai kemény pályás tenisztorna első fordulójában, ezzel 16–0-ra javította az orosz játékos elleni mérlegét. Ernests Gulbis ellenben még nem nyert mérkőzést 2015-ben, a világranglista-14. lett teniszező az üzbég Denis Istomintól szenvedte el idei ötödik vereségét.

tenisz Roger Federer Mihail Juzsnij Ernests Gulbis Dubai

US Open: Murray küszködve nyert, Juzsnij máris búcsúzott

2014-08-25 21:35:18

Az Amerikai nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesének 1. fordulójában a brit Andy Murray négy szettben nyert a holland Robin Haase ellen.

tenisz US Open Mihail Juzsnij Andy Murray

Roger Federer lepöckölte Lackót a Roland Garros nyitányán

2014-05-25 14:30:05

Nagyon sima győzelemmel kezdett a Francia nemzetközi teniszbajnokságon Roger Federer: a svájci világklasszis az 1. fordulóban kevesebb mint másfél óra alatt 6:2, 6:4, 6:2-re verte meg a szlovák Lukás Lackót. Kétszettes sikerrel kezdett a női világelső Serena Williams is.

Roland Garros 1. forduló Roland Garros Roger Federer Milos Raonic Mihail Juzsnij Daniela Hantuchová

Tenisz: Nadal bajban volt, frappáns válasszal rukkolt elő

2014-05-15 19:21:43

Rafael Nadal három játszmában nyert Mihail Juzsnij ellen a római salakpályás tenisztorna nyolcaddöntőjében.

tenisz Róma Rafael Nadal Mihail Juzsnij

Tenisz: a világranglista-111. elbánt Juzsnijjal Münchenben

2014-04-30 22:59:29

A világranglista 111. helyén álló szlovák Martin Klizan három szettben legyőzte a harmadik helyen kiemelt Mihail Juzsnijt a müncheni salakpályás tenisztorna 2. fordulójában.

tenisz Mihail Juzsnij Martin Klizan

Tenisz: Djokovics játék nélkül elődöntős Dubaiban

2014-02-27 14:39:22

A címvédő Novak Djokovics játék nélkül jutott be az elődöntőbe az 1.9 millió dollár (427 millió forint) összdíjazású, kemény pályás dubai férfi tenisztornán, miután ellenfele, az orosz Mihail Juzsnij betegség miatt nem állt ki.

tenisz Novak Djokovics Mihail Juzsnij

Tenisz: Janowicz és Dimitrov is három szettben nyert

2014-02-11 20:54:32

A 8. helyen kiemelt Grigor Dimitrov és Jerzy Janowicz is három játszmában jutott tovább a Rotterdamban zajló kemény pályás tenisztornán. A 7. kiemelt Mihail Juzsnij ugyanakkor két szettben kikapott a hazai környezetben játszó Igor Sijslingtől.

tenisz Mihail Juzsnij Jerzy Janowicz Igor Sijsling Grigor Dimitrov

Tenisz: Juzsnij szetthátrányból nyert Szentpéterváron

2013-09-16 22:29:05

A szentpétervári férfi tenisztorna 1. fordulójában a 2. helyen kiemelt Mihail Juzsnij szetthátrányból nyert honfitársa, Aszlan Karancev ellen.

Mihail Juzsnij tenisz

US Open: már Djokovics sem hibátlan a férfimezőnyben

2013-09-06 05:00:15

Az Amerikai nemzetközi teniszbajnokság negyeddöntőjében a világelső szerb Novak Djokovics négy szettben legyőzte a 21. helyen kiemelt orosz Mihail Juzsnijt, így bejutott az elődöntőbe, ahol az ellenfele a címvédő Andy Murrayt kiejtő Stanislas Wawrinka lesz.