Találatok a Manuel Pasqual címkére

Találatok száma: 10

Fiorentina: a távozó védő nem zárta szívébe Paulo Sousát

2016-05-18 17:30:20

Manuel Pasqual 11 idény után távozik a Fiorentina labdarúgócsapatától. Vegyes érzelmekkel, hiszen az utolsó idényében már nem tudott sokat segíteni szeretett klubjának.

olasz foci Paulo Sousa Manuel Pasqual Fiorentina

Fiorentina: hetekre kidőlt az olasz válogatott védő

2014-11-17 22:31:30

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Fiorentina legalább három hétre elveszítette kilencszeres válogatott védőjét, Manuel Pasqualt.

Olaszország Manuel Pasqual Fiorentina

Milan: válogatott erősítés, jöhet a Fiorentina csékája is

2014-09-01 22:14:36

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő AC Milan szerződtette az Atalanta 25 éves középpályás Giacomo Bonaventurát.

nemzetközi átigazolás Milan Manuel Pasqual Giacomo Bonaventura Fiorentina Bryan Cristante

Videó: balhé - lerángatták a sassuolóit, tömegjelenet lett

2014-05-06 21:04:54

Ahogy arról már beszámoltunk, a Fiorentina hazai pályán 4–3-ra kikapott a kiesés elől menekülő Sassuolótól az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 36. fordulójában. A firenzeiek természetesen rohantak az eredmény után a találkozó hajrájában, így nem vette jó néven Manuel Pasqual, amikor a vendégeknél triplázó Domenico Berardi görcsöt kapott a 91. percben. Segített hát rajta a balhátvéd: lerángatta az oldalvonalon kívülre, hogy ott gyógyuljon a 19 éves csatár. Tömegjelenet lett belőle, még a kispadok is beszálltak.

videó verekedés olasz labdarúgás balhé Serie A Sassuolo

Videó: Joaquín a helyzetfelismerés királya?

2014-02-11 21:32:18

A labdarúgó Olasz Kupa elődöntőjének visszavágóján nehéz eldönteni, hogy a Fiorentina egy tökéletesen begyakorolt, váratlan figurát mutatott be a 14. percben, vagy Joaquín egyéni helyzetfelismerő képességének köszönhető az a csodálatos gól, amelyet Manuel Pasqual védhetetlenül lőtt Simone Scuffet kapujába.

videó gól Udinese Olasz Kupa Manuel Pasqual Joaquín

Fiorentina: 50 öltés, hogy ne legyen olyan csúnya a sebhely

2013-09-12 19:12:42

Ötven öltéssel varrták össze csütörtökön Manuel Pasqual fejét. A Fiorentina labdarúgócsapatának védőjét a keddi Olaszország–Csehország vb-selejtezőn (2–1) könyökölte le Libor Kozák, a vendégek csatára.

olasz válogatott Manuel Pasqual Libor Kozák Fiorentina

Vb 2014: mindkét szélső védő kidőlt az olaszoknál

2013-09-07 11:55:16

Az olasz labdarúgó-válogatott mindkét szélső védője, Ignazio Abate és Luca Antonelli is megsérült a Bulgária elleni világbajnoki selejtezőn, és biztosan nem léphetnek pályára a Csehország elleni keddi összecsapáson. Cesare Prandelli szövetségi kapitány a kiesett játékosok pótlására Manuel Pasqualt, a Fiorentina, valamint Lorenzo De Silvestrit, a Sampdoria hátvédjét hívta be a keretbe.

Cesare Prandelli Ignazio Abate Lorenzo De Silvestri Luca Antonelli Manuel Pasqual olasz válogatott

Fiorentina: „Ha elmondanám, mit gondolok, nem játszhatnék”

2013-05-20 13:31:44

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Fiorentina játékosai és vezetői meglehetősen nehezen viselték, hogy a Pescara ellen aratott 5–1-es győzelmük ellenére lemaradtak a Bajnokok Ligája-indulást jelentő harmadik helyről. A Milan ugyanis a hajrában fordított, és 2–1-re nyert a Siena vendégeként, így megőrizte harmadik pozícióját.

olasz bajnokság Serie A Milan Manuel Pasqual Gonzalo Rodríguez Fiorentina

Serie A: a Fiorentina egy góllal győzött Tőzsérék otthonában

2012-11-01 22:36:11

A Fiorentina 1–0-ra nyert a Genoa vendégeként az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 10. fordulójának záró mérkőzésén. A hazaiaknál Tőzsér Dániel az 53. percben lépett pályára csereként.

Tőzsér Dániel Manuel Pasqual Genoa Fiorentina

Fiorentina: Mutut nem műtik meg, Pasqual nem vágyódik el

2008-11-06 04:00:28

Paolo Manetti, a Fiorentina orvosa elárulta, hogy nem operálják meg Adrian Mutut, a csapat román támadóját, hanem másfajta gyógymódot alkalmaznak gyógyulása érdekében.