Találatok a MAC Újbuda címkére

Találatok száma: 192

Erste Liga: vereséggel kezdett a címvédő; ismét kikaptak a fehérvári fiatalok

2022-09-22 18:50:07

Második vereségét is elszenvedte a FEHA19 a magyar bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság 2022–2023-as idényében. A Csíkszereda is megkezdte szereplését, a címvédő 3–2-re kikapott a Budapest JAHC vendégeként.

jégkorong férfi jégkorong SC Csíkszereda MAC Újbuda FEHA19 Erste Liga

Jégkorong: Pozsgai Tamás marad a MAC Újbudánál

2022-05-30 09:13:26

A következő idényben is a MAC Újbuda jégkorongcsapatában játszik Pozsgai Tamás, a magyar válogatott védője.

Pozsgai Tamás MAC Újbuda Erste Liga

Erste Liga: növelte előnyét a Csíkszereda és a Gyergyó

2022-03-04 20:18:43

A Csíkszereda és a Gyergyószentmiklós is házigazdaként győzött a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjének második mérkőzésén.

SC Csíkszereda MAC Újbuda Gyergyói HK Erste Liga Brasov Wolves

Erste Liga: a DEAC és az Újbuda is hosszabbításban nyert

2022-01-28 21:11:38

A jégkorong Erste Ligában a Debreceni EAC 3–2-re legyőzte a Brasov Wolves együttesét, a MAC Újbuda 4–3-ra megverte a Csíkszeredát – mindkét találkozó a hosszabbításban dőlt el.

jégkorong MAC Újbuda Erste Liga DEAC Csíkszereda Corona Brasov

Erste Liga: Gyergyó-KO és Titánok-diadal

2022-01-21 19:50:13

Magabiztos, 4–0-s győzelmet aratott a Gyergyói HK a Brasov Wolves felett a jégkorong Erste Ligában. A Titánok 6–4-re verték meg a MAC HKB Újbudát.

jégkorong Titánok MAC Újbuda Gyergyói HK Erste Liga Corona Brasov

Erste Liga: megütötte a bírót a botjával, itt az ítélet – videó

2022-01-19 16:15:42

Jakub Izacky, a MAC HKB Újbuda cseh légiósa hétmeccses eltiltást kapott a jégkorong Erste Liga fegyelmi bizottságától – írja a Magyar Távirati Iroda.

MAC Újbuda Jakub Izacky Erste Liga

Erste Liga: negyedszer is legyőzte az Újpest a MAC-ot

2022-01-16 20:35:07

A hazai bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság (Erste Liga) vasárnapi lejátszott két mérkőzésén elsőként a DEAC egy egygólos meccsen begyűjtötte a három pontot a Győr otthonában, majd az Újpest a mesterhármasig jutó Sam Coatta vezetésével kétszer is hátrányból felállva nyert a MAC vendégeként – ezzel a bajnokságban negyedszer is legyőzve az újbudaiakat.

Újpest jégkorong UTE MAC Újbuda Győri ETO Erste Liga

Erste Liga: magabiztos sikerrel zárta az évet az UTE

2021-12-30 18:58:36

A Csíkszereda 7–2-re kiütötte a Gyergyót, míg az Újpest magabiztos, 3–0-s győzelmet aratott a MAC Újbuda felett a jégkorong Erste Liga idei utolsó játéknapján.

Újpest jégkorong jégkorong UTE MAC Újbuda Gyergyói HK Erste Liga

Jégkorong: távozott a MAC házi pontkirálya, Trevor Gooch

2021-12-24 16:11:16

Távozott a MAC HKB Újbuda jégkorongcsapatának házi pontkirálya, Trevor Gooch – írja az MTI.

jégkorong Trevor Gooch MAC Újbuda Erste Liga

Erste Liga: sima FTC-siker a MAC ellen

2021-12-23 17:35:49

A Ferencváros könnyedén győzött (4–1) a MAC vendégeként a jégkorong Erste Liga csütörtöki játéknapján. A Dunaújváros 3–1-re kikapott a Titánoktól, a DVTK Győrben nyert (4–3).

jégkorong MAC Újbuda FTC-Telekom Erste Liga

Erste Liga: gólöröme miatt állították ki az FTC ellenfelét – csapata kikapott

2021-12-21 16:39:12

Az FTC-Telekom a vártnál nehezebben nyert a rájátszásba jutásért harcoló Dunaújvárosi Acélbikák otthonában a jégkorong Erste Liga keddi játéknapján. A DEAC a DVTK, a MAC a Titánok ellen nyert két góllal, de egyik siker sem volt sima...

jégkorong Pinczés Olivér MAC Újbuda Fehérvári Titánok FTC-Telekom Erste Liga

Erste Liga: a MAC Újbuda és a Brassó is hat gólt szerezve nyert

2021-11-20 19:07:53

A MAC Újbuda 6–2-re nyert a Gyergyói HK ellen, míg a Brassó 6–1-re győzte le a Győrt a jégkorong Erste Liga szombati játéknapján.

UNI Győr MAC Újbuda Gyergyói HK Erste Liga Corona Brasov

Erste Liga: az FTC a MAC elleni győzelemmel javított

2021-11-07 16:14:04

Az Erste Liga vasárnapi játéknapjának matinémérkőzésén a két egyaránt a Tüskecsarnokban bejelentett és a dobogóért küzdő csapat, az FTC és a MAC Újbuda találkozott. A pályaválasztó zöld-fehérek egy rövidebb időszak megingását leszámítva magabiztos játékkal 5–2-re győztek. A Gyergyó 13 gólt hozó meccsen múlta felül hosszabbításban a Brassót. Az Újpest átgázolt a Titánokon.

jégkorong Nagy Gergő MAC Újbuda FTC jégkorong Erste Liga

Erste Liga: a DEAC Győrben, az Újpest a MAC vendégeként nyert

2021-11-05 21:20:51

Vendégsikerek születtek a jégkorong Erste Liga pénteki mérkőzésein. A Debrecen Győrben, míg az Újpest a MAC vendégeként aratott kétgólos sikert.

Újpest jégkorong MAC Újbuda Győr jégkorong Erste Liga DEAC jégkorong

Erste Liga: Dansereau három mérkőzésre szóló eltiltást kapott

2021-11-02 18:55:14

A MAC HKB Újbuda soron következő három mérkőzésén nélkülözni kényszerül eltiltás miatt Dansereau Keegant, aki a jégkorong Erste Liga hétfői játéknapján követetett el súlyos szabálytalanságot – írja az MTI.

jégkorong MAC Újbuda Erste Liga

Erste Liga: nyolcat vágott a Csíkszereda a MAC-nak

2021-11-01 17:45:26

Az éllovas Csíkszereda 8–3-ra győzött a MAC Újbuda vendégeként a jégkorong Erste Liga hétfői játéknapján, ezzel megőrizte első helyét a tabellán, míg a Gyergyói HK 6–4-re győzött a DEAC otthonában.

jégkorong SC Csíkszereda MAC Újbuda Gyergyói HK Erste Liga DEAC

Erste Liga: háromgólos hátrányból nyert a MAC a Gyergyó ellen

2021-10-30 20:42:23

A MAC HKB Újbuda 1–4-ről fordítva 5–4-re legyőzte a vendég Gyergyói HK-t a jégkorong Erste Liga alapszakaszának szombati játéknapján.

MAC Újbuda Gyergyói HK Erste Liga DVTK Jegesmedvék DEAC jégkorong

Erste Liga: gyergyói győztes gól 50 másodperccel a vége előtt – videó

2021-10-11 12:03:37

Mint beszámoltunk róla, az Újpest, az FTC-Telekom, a DAB (először az idény alapszakaszában), a MAC Újbuda és a Gyergyói HK is győzött a hazai bázisú nemzetközi jégkorongbajnokságban (Erste Liga) vasárnap. A Gyergyó ráadásul rendkívül kiélezett meccsen, 50 másodperccel a mérkőzés vége előtt szerezte meg a sikert jelentő gólt. De a többi találkozó sem alakult unalmasan – derül ki a Magyar Jégkorongszövetség gólösszefoglalóiból.

Újpest MAC Újbuda Gyergyói HK FTC Erste Liga DAB

Erste Liga: nehezen kiharcolt MAC-győzelem Székesfehérváron

2021-10-02 16:37:15

A MAC Újbuda a vártnál nehezebben, Keegan Dansereau 58. percben szerzett góljával győzte le a Titánokat Székesfehérváron a jégkorong Erste Liga egyetlen szombati mérkőzésén. Konsztantyin Belomojev nagyszerűen védett a Titánoknál, a MAC-nak 72 lövésre volt szüksége a két szerzett gólhoz.

MAC Újbuda Fehérvári Titánok Erste Liga

Jégkorong: csak kétfelé kell figyelni – rajtol a hazai hokiidény

2021-09-17 08:30:00

A Fehérvár tartja magát az osztrák központú ICEHL-ben, a hazai Erste Ligában viszont nagy volt a mozgolódás, és végképp eltolódni látszanak a súlypontok a határon túlra: mindkét sorozatban pénteken dobják be a korongot.