Tenisz: Kafelnyikov, Pierce és Li Na a Hírességek Csarnokában

Az orosz Jevgenyij Kafelnyikov, a francia Mary Pierce és a kínai Li Na nyer idén felvételt a teniszező Hírességek Csarnokába.

tenisz Mary Pierce Li Na Jevgenyij Kafelnyikov

Videó: a közönségnek jelentette be, hogy „ászt” kapott a férjétől

2015-01-19 10:27:28

Li Na, a 2014-es Australian Open tenisztorna női egyesének győztese néhány órával ezelőtt a Rod Laver Arénában jelentette, be hogy gyermeket vár férjétől. A már visszavonult kínai klasszis úgy fogalmazott, hogy Dennis jó munkát végzett, ászt ütött…

ász videó tenisz Li Na

Tenisz: visszavonult az Australian Open kínai címvédője

2014-09-19 09:00:03

Bejelentette visszavonulását Li Na, az Australian Open első ázsiai bajnoka. A 32 éves teniszező úgy érzi, már nem tud tökéletes állapotba kerülni, ami nélkülözhetetlen a sport világában.

tenisz WTA Li Na

US Open: nem indul a női ranglista 2. helyezettje

2014-07-31 17:10:17

Térdsérülése miatt nem indul az év utolsó Grand Slam-tornáján, az augusztus végén kezdődő US Openen Li Na, a női teniszezők világranglistájának második helyezettje.

tenisz US Open Li Na

Tenisz: Li Na szakított Henin korábbi edzőjével

2014-07-04 10:20:48

Szakított edzőjével Li Na, a női teniszezők világranglistájának második helyezettje.

tenisz Li Na Carlos Rodríguez

Wimbledon: Djokovics simán nyert, Tsonga meccse nem szakadt félbe

2014-06-27 17:26:50

A wimbledoni férfi tenisztorna harmadik fordulóját szettveszteség nélkül hozta az első helyen kiemelt szerb Novak Djokovics.

tenisz Wimbledon Simona Halep Novak Djokovics Li Na Jo-Wilfried Tsonga

Sarapova „biciklizett”, Federer rekordot döntött

2014-05-30 12:35:18

A Francia nemzetközi teniszbajnokság női egyesének harmadik fordulójában a 21 éves horvát Ajla Tomljanovic két szettben legyőzte a harmadik helyen kiemelt lengyel Agnieszka Radwanskát, így az első két kiemelt után a harmadik is búcsúzott.

tenisz Serena Williams Roland Garros Roger Federer Novak Djokovics Marija Sarapova

Roland Garros: Ferrer nyert, Haas és Almagro feladta

2014-05-27 13:54:18

Nem tartott sokáig a Francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) az Australian Open győzteseinek: Stanislas Wawrinka hétfői búcsúja után kedden a női bajnok, Li Na is kiesett. Andy Murray és David Ferrer a férfiaknál továbbjutott, Grigor Dimitrov viszont nem bírt a remek napot kifogó Ivo Karloviccsal.

Simona Halep Roland Garros Li Na

Roland Garros: Nadal amerikai, Federer szlovák ellenféllel kezd

2014-05-23 13:05:33

Elkészítették a vasárnap kezdődő Roland Garros párosítását. A férfiaknál a címvédő Rafael Nadal amerikai, Novak Djokovics portugál, Roger Federer szlovák, míg Andy Murray kazah játékos ellen kezdi meg a küzdelmeket. A nőknél francia játékost kapott az első fordulóban a tavalyi győztes Serena Williams, aki a harmadik körben testvérével, Venus Wiliamsszel mérkőzhet, míg a negyeddöntőben Marija Sarapovával találkozhat.

tenisz Serena Williams Roland Garros Roger Federer Rafael Nadal Novak Djokovics

Tenisz: Hewitt már az első körben búcsúzott

2014-05-05 22:44:12

A madridi tenisztorna első fordulójában kiesett Lleyton Hewitt: az ausztrál játékos a kolumbiai Santiago Giraldótól kapott ki három szettben. A nőknél a második kiemelt Li Na továbblépett, a kilencedik helyen rangsorolt Dominika Cibulková viszont búcsúzott, méghozzá Samantha Stosur ellen.

madridi tenisztorna Lleyton Hewitt Li Na

Tenisz: bár kikapott tőle, Li Na közelebb került S. Williamshez

2014-03-31 09:01:44

Nincs változás a női teniszezők világranglistájának élmezőnyében – az amerikai Serena Williams változatlanul az élen, előnye azonban annak ellenére is csökkent a kínai Li Nával szemben, hogy a miami torna döntőjében legyőzte őt. Az Australian Open-döntős Dominika Cibulkovát – aki feljött a tizedik helyre – még sosem rangsorolták ilyen magasan, míg Babos Tímea maradt a 108. pozícióban.

tenisz Serena Williams Li Na Dominika Cibulková

Tenisz: S. Williams hetedszer nyerte meg a miami tornát

2014-03-29 20:12:10

Hetedszer nyerte meg a miami kemény pályás tenisztornát az amerikai Serena Williams, miután a döntőben 7:5, 6:1-re győzött a kínai Li Na ellen.

tenisz Serena Williams Miami Li Na

Tenisz: Nadal a négy között, Li Na a női döntőben Miamiban

2014-03-28 05:55:55

A világelső Rafael Nadal szetthátrányból fordítva legyőzte a kanadai Milos Raonicot a miami ATP-torna negyeddöntőjében, így készülhet a Tomás Berdych elleni elődöntőre. A nőknél a kínai Li Na három játszmában legyőzte a szlovák Dominika Cibulkovát, és a döntőbe jutott, amelyben Serena Williams lesz az ellenfele.

WTA Miami Rafael Nadal Milos Raonic Li Na ATP Miami

Tenisz: a megtáltosodott japánt Federer sem tudta megállítani

2014-03-27 07:58:45

A kétszeres győztes Roger Federer három játszmában kikapott a huszadik helyen kiemelt japán Nisikori Keitől a Miamiban zajló kemény pályás férfi tenisztorna negyeddöntőjében, így nem lesz lehetősége visszavágni Novak Djokovicsnak, aki az Indian Wells-i verseny fináléjában döntő szettben legyőzte őt.

tenisz Roger Federer Nisikori Kei Li Na

Tenisz: elbukott a női 1. kiemelt, fináléban a 2.

2014-03-15 06:41:47

Az Indian Wellsben zajló női tenisztorna elődöntőjében az Australian Open-győztes, első helyen kiemelt Li Na két játszmában vereséget szenvedett Flavia Pennettától. Az olasz azok után, hogy a torna 25 éves történetében hazájából elsőként eljutott a legjobb négy közé, rögtön finálét játszhat. Ellenfele Agnieszka Radwanska lesz: a 2. kiemelt lengyel lány a legutóbbi két meccsén kikapott a román Simona Haleptől, ezúttal azonban visszavágott.

tenisz WTA Indian Wells Simona Halep Li Na Flavia Pennetta Agnieszka Radwanska

Tenisz: mint az Aus. Open döntőjében, csak 3 szettben

2014-03-13 21:53:44

Az első helyen kiemelt kínai Li Na 6:3, 4:6, 6:3-ra legyőzte a szlovák Dominika Cibulkovát az Indian Wells-i tenisztorna női egyesének negyeddöntőjében.

tenisz Li Na Indian Wells Dominika Cibulková

Tenisz: jöhet az Australian Open döntőjének „visszavágója”

2014-03-12 07:31:45

Az Indian Wellsben zajló kemény pályás női tenisztorna negyedik fordulójában az első helyen kiemelt Li Na és a tizenkettedikként rangsorolt Dominika Cibulková is két sima szettben jutott tovább, így az idei Australian Open két döntőse a következő körben ismét összeméri erejét.

tenisz WTA Indian Wells Li Na John Isner Dominika Cibulková ATP Indian Wells

Tenisz: megráncigálták Federer és Murray bajszát

2014-03-10 22:53:42

Nem könnyen, de Roger Federer és Andy Murray is továbbjutott az Indian Wellsben zajló kemény pályás férfi tenisztorna harmadik fordulójából. A hetedikként kiemelt svájci az orosz Dmitrij Turszunovot, míg az ötödikként rangsorolt brit a cseh Jirí Veselyt ejtette ki.

tenisz WTA Indian Wells Roger Federer Li Na Andy Murray ATP Indian Wells

Tenisz: Cibulková és Bouchard előretör, Li Na a dobogón

2014-01-27 09:49:00

A női teniszezők legfrissebb világranglistáján a harmadik helyen található Li Na, aki az Australian Open megnyerésével megelőzte a két helyet visszaeső Marija Sarapovát. A másik melbourne-i döntős, Dominika Cibulková tizenegy, míg az elődöntőben búcsúzó Eugénie Bouchard tizenkét helyet lépett előre. A legelőkelőbb pozícióban álló magyar játékos Babos Tímea, aki négy helyet javítva jelenleg a 83.

tenisz WTA-világranglista Li Na Eugenie Bouchard Dominika Cibulková Babos Tímea

Videó: Cibulkovát megtörték Li Na elképesztő támadásai

2014-01-25 13:05:11

Mint beszámoltunk róla, két elbukott döntő után révbe ért az Australian Openen Li Na, miután a fináléban 7:6, 6:0-ra legyőzte a szlovák Dominika Cibulkovát. A kínai teniszező a második Grand Slam-trófeáját gyűjtötte be, korábban a 2011-es Roland Garroson diadalmaskodott. Íme!