Találatok a Kristina Mladenovic címkére

Találatok száma: 286

Roland Garros: negyedszer nyert női párosban Mladenovic

2022-06-05 13:59:38

Szetthátrányból nyert 2:6, 6:3, 6:2-re a francia Carolin Garcia, Kristina Mladenovic duó az amerikai Cori Gauff, Jessica Pegula kettős ellen a francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) női páros versenyének döntőjében.

tenisz Roland Garros Kristina Mladenovic

Aus. Open: Dodig és Mladenovic a vegyes páros bajnoka

2022-01-28 09:13:25

Ivan Dodig és Kristina Mladenovic nyerte a vegyes párosok versenyét az Ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

tenisz Kristina Mladenovic Ivan Dodig Australian Open

Tenisz: Babos Tímea ebben az évben a párosra koncentrál

2022-01-11 21:30:48

Új háttérbeszélgetés-sorozatot indított a Magyar Teniszszövetség, amelynek első vendége a legeredményesebb magyar teniszező, a párosban négyszeres Grand Slam-győztes Babos Tímea volt. A fél év kihagyás után sérülésből visszatérő klasszisról egy ideje már tudni lehet, hogy új párospartnere van, az elejtett információmorzsákból pedig következtethető, kiről van szó.

Kristina Mladenovic Jessica Pegula Babos Tímea

Wimbledon: már az első fordulóban kiesett Babosék párosa

2021-07-01 13:42:00

Nagy meglepetésre már az első körben kiesett a második helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic duó a wimbledoni Grand Slam-torna női páros versenyszámában, miután 6:1, 6:2 arányban kikapott a kazah Zarina Dijasz, ausztrál Arina Rodionova kettősétől.

tenisz Wimbledon Kristina Mladenovic Babos Tímea

Roland Garros: Babos Tímeáék a nyitó körben búcsúztak

2021-06-02 19:49:55

A legutóbbi két évben bajnok Babos Tímea már az első fordulóban búcsúzott párosban a francia nyílt teniszbajnokságon.

Vera Zvonarjova Shelby Rogers Roland Garros Petra Martic Kristina Mladenovic Babos Tímea

Tenisz: Mladenovicnak igen, Fucsovicstól nem – Babos a párosra készül

2021-05-28 16:38:43

Babos Tímea az elmúlt két évben francia társával, Kristina Mladenoviccsal ünnepelhetett a Roland Garroson, az idén viszont orosz játékossal indul – Wimbledonban azonban újra összeáll a világ egyik legjobb kettőse.

tenisz Wimbledon Vera Zvonarjová Roland Garros Kristina Mladenovic Fucsovics Márton

Tenisz: Csalódtam Kikiben, de mással is tudok nyerni – Babos

2021-04-22 16:15:27

Nem indult jól a 2021-es esztendő Babos Tímea számára: előbb az edzőjét, majd állandó párospartnerét vesztette el, aztán még a koronavírust is elkapta – emeli ki a molcsapat.hu, amely interjút készített a teniszezőnővel. Babos kiemelte, a történtek ellenére pozitívan és nagy győzni akarással néz a salakszezon elé. Ezekről a charlestoni karantént és a hazatérést követően beszélt a párosvilágbajnok.

tenisz Kristina Mladenovic Babos Tímea

Tenisz: díjátadó után győzelem – Babosék a nyolc között

2021-04-06 22:45:23

Babos Tímea az orosz Veronyika Kugyermetova oldalán bejutott a negyeddöntőbe a Charlestonban zajló női tenisztorna párosversenyében; a magyar, orosz kettős a Doi Miszaki, Hibino Nao duó ellen nyert 6:3, 6:4-re, 70 perc alatt.

tenisz WTA Charleston Veronyika Kugyermetova Kristina Mladenovic Babos Tímea

Tenisz: Pavljucsenkova továbbjutott, Mladenovic kiesett Szentpéterváron

2021-03-16 23:16:49

Az ötödikként rangsorolt Anasztaszija Pavljucsenkova könnyedén győzött, a 7. helyen kiemelt Kristina Mladenovic viszont kikapott a szentpétervári kemény pályás női tenisztorna 1. fordulójában.

WTA Szentpétervár Kristina Mladenovic Anasztaszija Pavljucsenkova

Tenisz: Mladenovic kiemeltet ejtett ki, nyert Muguruza is

2021-03-08 19:25:34

A francia Kristina Mladenovic az 1. fordulóban búcsúztatta a 13. helyen kiemelt horvát Petra Marticot az 1.835 millió dollár összdíjazású dubai, kemény pályás női tenisztorna hétfői versenynapján – írja az MTI.

Kristina Mladenovic Garbine Muguruza

Tenisz: Mladenovic nem jutott be a négy közé Lyonban

2021-03-05 21:39:55

Kristina Mladenovic nem jutott a legjobb négy közé a 235 ezer dollár (70 millió forint) összdíjazású lyoni kemény pályás női tenisztornán.

WTA Olympique Lyon Kristina Mladenovic

Tenisz: Babos után Mladenovic is nyolcaddöntős Lyonban

2021-03-02 18:51:34

A francia Kristina Mladenovic nyolcaddöntőbe jutott a lyoni kemény pályás női tenisztornán – írja az MTI.

tenisz Kristina Mladenovic

Aus. Open: Babos párostársa „sérülten” is legyőzte Szakkarit

2021-02-09 05:47:11

A Melbourne-ben zajló Australian Open második napján a női egyesek mezőnyében búcsúzni kényszerült a korábbi kétszeres győztes, a 12. helyen kiemelt fehérorosz Viktorija Azarenka, miután két játszmában kikapott az amerikai Jessica Pegulától.

tenisz Kristina Mladenovic Australian Open 2021 Australian Open

Australian Open: Babos bejelentette, nem indul el párosban

2021-02-05 10:15:29

Babos Tímea a hivatalos közösségi oldalán jelentette be, hogy mivel nem talált olyan partnert, akivel meglátása szerint esélyes lehet a végső győzelemre, nem indul el párosban a hamarosan rajtoló Australian Openen.

tenisz Kristina Mladenovic Babos Tímea Australian Open

Tenisz: Babos Tímea nem Mladenoviccsal indul az Australian Openen

2021-02-02 11:24:36

Kristina Mladenovic sérülésre hivatkozva visszalépett a melbourne-i páros versenytől, így Babos Tímeának – aki tavaly a francia teniszezővel megszerezte a trófeát az Ausztrál nemzetközi bajnokságon – új társat kell találnia a következő napokban.

Kristina Mladenovic Babos Tímea Australian Open

Az Év Sportolója Gála 2020: Babosék duója nyert az egyéni sportágak csapatversenyében

2021-01-11 18:09:36

Az Év csapata az egyéni sportágakban 2020-ban a Babos Tímea, Kristina Mladenovic teniszpáros – a női tornászválogatott és a férfi teniszválogatott előtt.

Kristina Mladenovic Babos Tímea Az Év Sportolója Gála 2020 Az Év Sportolója Gála

Nyerő ütések – emlékezetes női teniszsikerek 2020-ból

2020-12-28 20:11:34

A második világháború óta először maradt el a wimbledoni tenisztorna – plusz a női világbajnokság sok száz versennyel egyetemben. Mégis láttunk legalább három teniszcsodát. A Képes Sport év végi összegzése ezúttal a női tenisz emlékezetes pillanatait szedte össze.

US Open Sofia Kenin Roland Garros Képes Sport Kristina Mladenovic Iga Swiatek

AIPS: Oszaka, Lewandowski és a Bayern az év legjobbja

2020-12-29 14:58:39

A nőknél Oszaka Naomi, a férfiaknál Robert Lewandowski, a csapatok között pedig a Bayern München lett az év legjobbja a Nemzetközi Sportújságíró-szövetség (AIPS) szavazásán, amelyen 116 ország 422 újságírója adta le voksát – írja az MTI. A csapatok versenyében a Babos Tímea, Kristina Mladenovic páros a hatodik helyen zárt.

Robert Lewandowski Oszaka Naomi Kristina Mladenovic Bayern München Babos Tímea AIPS

Tenisz: Babosékat választották az év WTA-s teniszpárosának

2020-12-08 16:52:56

A női tenisztornákat szervező WTA idén is Babos Tímeának és a francia Kristina Mladenovicnak ítélte oda az Év párosa-díjat – számolt be róla az MTI.

tenisz női tenisz WTA Kristina Mladenovic Babos Tímea

Tenisz: hat jelölt közül kerül ki az év női teniszezője

2020-12-03 11:12:40

Hat játékos, köztük az idei Grand Slam-tornák bajnokai közül kerül majd ki az év teniszezője díj győztese a női tornákat szervező WTA közlése szerint.