Találatok a Joao Sousa címkére

Találatok száma: 17

Wimbledon: Nadal, Federer és Djokovics is simán a 8 között

2019-07-08 16:10:26

A harmadikként kiemelt spanyol Rafael Nadal három sima játszmában (6:2, 6:2, 6:2) legyőzte a portugál Joao Sousát a wimbledoni teniszbajnokság férfi egyesének negyedik fordulójában, így bejutott a legjobb nyolc közé. Novak Djokovics is könnyedén nyert, a szerb világelső 6:3, 6:2, 6:3-ra diadalmaskodott a francia Ugo Humbert felett. Este a másodikként rangsorolt Roger Federer elképesztően könnyedén, mindössze 1 óra 15 perc alatt búcsúztatta az olasz Matteo Berrettinit.

tenisz Wimbledon Rafael Nadal Joao Sousa

US Open: Djokovics a nyolc között, Federer nem követte

2018-09-03 22:17:27

A kétszeres bajnok Novak Djokovics három játszmában, 6:3, 6:4, 6:3-ra legyőzte a portugál Joao Sousát az amerikai nyílt teniszbajnokság (US Open) negyedik fordulójában, ezzel bejutott a legjobb nyolc közé.

tenisz US Open 2018 US Open Roger Federer Novak Djokovics Joao Sousa

Tenisz: Fucsovics nyert, jöhet Wawrinka vagy Kyrgios

2018-08-06 20:29:47

Fucsovics Márton két játszmában, 6:4, 7:6-ra legyőzte a portugál Joao Sousát a torontói kemény pályás férfi tenisztorna, a Rogers Cup első fordulójában, így bejutott a legjobb 32 közé. A magyar játékos következő ellenfele a svájci Stan Wawrinka vagy az ausztrál Nick Kyrgios lesz.

tenisz Stan Wawrinka Nick Kyrgios Joao Sousa Fucsovics Márton

Tenisz: Daniel volt Isztambul ura, először nyert tornát

2018-05-06 18:34:53

A hazai közönség előtt szereplő Joao Sousa nyerte meg az estorili férfi tenisztornát, miután a vasárnapi döntőben legyőzte az amerikai Frances Tiafoe-t. A 29 éves bajnok pályafutása során harmadszor diadalmaskodott ATP-versenyen.

tenisz Joao Sousa Daniel Taro Alexander Zverev ATP-torna

Tenisz: Troicki már az első fordulóban búcsúzott Csengtuban

2017-09-26 16:06:44

Nem jutott be a második fordulóba Joao Sousa a kínai Sencsenben zajló kemény pályás férfi tenisztornán. A hetedik helyen kiemelt játékost a svájci Henri Laaksonen búcsúztatta kedden úgy, hogy a portugál teniszező csak három gémet tudott nyerni.

Viktor Troicki Joao Sousa tenisz

Tenisz: Fucsovics tovább menetel Winston-Salemben

2017-08-23 06:55:03

A selejtezőből induló Fucsovics Márton a winston-salemi kemény pályás tenisztorna második fordulójában három szettben legyőzte a portugál Joao Sousát.

tenisz Winston-Salem Joao Sousa Fucsovics Márton

Tenisz: Marrákesben kiesett a második kiemelt

2016-04-06 22:59:54

A második helyen kiemelt Joao Sousa 6:2, 6:4-re kikapott Facundo Bagnistól a marrákesi tenisztorna nyolcaddöntőjében. Az argentin Bagnis pályafutása során először jutott negyeddöntőbe ATP-tornán.

tenisz Joao Sousa Facundo Bagnis

Tenisz: a címvédő bejutott a második körbe Ecuadorban

2016-02-02 23:55:24

A hatodik helyen kiemelt portugál Joao Sousa már az első fordulóban búcsúzott a Montpellier-ben zajló kemény pályás férfi tenisztornán: a világranglistán 33. játékost a rangsorban 107. belga Ruben Bemelmans győzte le három játszmában. A quitói viadal első körében a címvédő Víctor Estrella Burgos két szettben legyőzte az argentin Guido Pellát.

tenisz Víctor Estrella Joao Sousa

Tenisz: Sousa megszerezte második ATP-trófeáját

2015-11-01 17:54:59

A portugál Joao Sousa nyerte meg az 537 ezer euró (167 millió forint) összdíjazású valenciai férfi kemény pályás tenisztornát, a vasárnapi döntőben három szettben győzte le a hetedik helyen kiemelt spanyol Roberto Bautistát.

tenisz Roberto Bautista-Agut Joao Sousa

Tenisz: Raonic megszerezte hetedik ATP-trófeáját

2015-09-27 17:40:24

Milos Raonic 6:3, 3:6, 6:3-ra legyőzte a portugál Joao Sousát a szentpétervári tenisztorna döntőjében, ezzel megszerezte hetedik ATP-trófeáját.

tenisz Milos Raonic Joao Sousa

Tenisz: 2015 az áttörés éve a 21 éves osztráknak

2015-07-26 22:29:33

Dominic Thiem nyerte meg a 439 ezer euró összdíjazású horvátországi salakpályás férfi tenisztorna vasárnapi fináléját Umagban. A negyedik helyen kiemelt, 21 éves osztrák teniszező a portugál Joao Sousát múlta felül két játszmában az egy óra egy percig tartó döntőben, ezzel – a májusi nizzai győzelem után – pályafutása második profi tornagyőzelmét aratta.

tenisz Joao Sousa Dominic Thiem Bernard Tomic Adrian Mannarino

Roland Garros: Joao Sousa lenyomta Federert is

2015-05-27 12:53:48

A Roland Garros honlapjának szerkesztői érdekes szempont alapján rangsorolták a Francia nemzetközi teniszverseny résztvevőit. Megnézték, ki hány nyelven beszél.

tenisz nyelv Roland Garros Kristina Mladenovic Joao Sousa Bacsinszky Tímea

Tenisz: Goffin - 31/33, Joao Sousával döntőzik Metzben

2014-09-20 19:03:08

A belga David Goffin és a portugál Joao Sousa játssza a döntőt metzi férfi tenisztornán, miután mindketten egy rövidítéses és egy simább szettben nyertek.

tenisz Joao Sousa David Goffin

Tenisz: egy játék után lépett tovább az ötödik kiemelt

2014-07-07 21:38:40

Mindössze egy gém után továbbjutott az ötödikként kiemelt portugál Joao Sousa, mivel ellenfele, a spanyol Pere Riba 1:0-s vezetésénél feladta a mérkőzést a 426 ezer euró összdíjazású salakpályás férfi tenisztorna első fordulójában.

tenisz Joao Sousa

Tenisz: Sousát a döntőben sem lehetett megállítani

2013-09-29 13:28:49

A világranglistán mindössze 77. portugál Joao Sousa nyerte meg a Kuala Lumpur-i férfi tenisztornát, miután a vasárnapi döntőben meccslabdáról fordítva legyőzte az ötödik kiemelt francia Julien Benneteau-t.

tenisz Julien Benneteau Joao Sousa

Tenisz: Sousa az első döntőjére készülhet - Benneteau ellen

2013-09-28 12:46:20

Pályafutása során először jutott ATP-torna döntőjébe a portugál Joao Sousa, miután a Kuala Lumpur-i teniszverseny elődöntőjében három szettben legyőzte Jürgen Melzert. Ellenfele a Stanislas Wawrinkát búcsúztató Julien Benneteau lesz.

Tenisz: világranglista-77. portugál búcsúztatta Ferrert

2013-09-27 15:18:47

A Kuala Lumpurban zajló férfi tenisztorna negyeddöntőjében kiesett az első helyen kiemelt spanyol David Ferrer, akit a világranglista 77. helyén álló portugál Joao Sousa győzött le két szettben.