NB I: Márton Gábor a Mol Fehérvár vezetőedzője – hivatalos

A Mol Fehérvár FC a hivatalos honlapján bejelentette, hogy az előző idényt a Zalaegerszegi TE vezetőedzőjeként befejező Márton Gábor váltja Joan Carrillót az NB I-es labdarúgócsapat kispadján.

edzőváltás Zalaegerszeg ZTE NB I Márton Gábor Mol Fehérvár FC

Mol Fehérvár: Márton Gábor és egy külföldi szakember az esélyes

2020-07-07 21:38:43

Egyelőre nem tudni, hogy a hétfőn távozó Joan Carrillo vezetőedzőt ki követi a kispadon a Mol Fehérvár FC-nél – továbbra is Márton Gábor és egy külföldi szakember az esélyes.

NB I Márton Gábor Mol Fehérvár FC Joan Carrillo

Fehérvár: Joan Carrillo távozik a klubtól – hivatalos

2020-07-06 12:20:53

Valamivel több mint hét hónap után szerződést bontott Joan Carrillo vezetőedzővel a labdarúgó NB I legutóbbi idényében második helyen végző Mol Fehérvár FC vezetősége – számolt be róla hivatalos honlapján a székesfehérvári klub.

NB I Mol Fehérvár FC Joan Carrillo

ZTE: „Mi most a Mol Fehérvár és Márton Gábor döntésére várunk”

2020-07-06 08:40:38

Hétfő estig kell megegyeznie egymással a Mol Fehérvár labdarúgócsapatának és a vezetőedzőnek kiszemelt Márton Gábornak, miközben Joan Carrillo szakvezetőt még szerződés köti a klubhoz.

ZTE Márton Gábor Mol Fehérvár Joan Carrillo

Fehérvár: Márton Gábor válthatja Joan Carrillót

2020-07-04 21:07:48

Edzőt keres a Mol Fehérvár FC, amely a napokban Márton Gábort is megkereste – tudta meg a Magyar Nemzet, amelynek az információját Sallói István is megerősítette a Digi Sportban.

edzősors Zalaegerszeg ZTE Márton Gábor Mol Fehérvár FC Joan Carrillo

NB I: A Fehérvár jobban akarta a győzelmet – Rebrov

2020-06-23 21:49:37

A labdarúgó NB I 32. fordulójának nyitó mérkőzésén a Mol Fehérvár FC hazai pályán a Vidi szurkolóitól búcsúzó Juhász Roland góljával 1–0-ra legyőzte a már bajnok Ferencvárost, amelynek ebben az idényben 32 bajnokin ez csupán a harmadik veresége volt. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

Szerhij Rebrov NB I 32. forduló NB I Mol Fehérvár FC Juhász Roland Joan Carrillo

Carrillo: Sajnálom, hogy így alakult; Kuttor: Csodálatos csapatom van

2020-06-21 10:09:50

Pénteken és szombaton összesen négy mérkőzést rendeztek meg a labdarúgó NB I 31. fordulójából – lássuk az eddigi találkozók mestermérlegeit!

Puskás Akadémia Paks Osztermájer Gábor NB I Mol Fehérvár Mezőkövesd

NB I: Én nem adom fel, ezt várom el a játékosoktól is – Kondás

2020-06-17 23:46:34

A Mol Fehérvár FC 1–0-ra legyőzte odahaza az egyre nehezebb helyzetbe kerülő Debrecent a labdarúgó NB I 30. fordulójában. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők...

NB I 30. forduló NB I Mol Fehérvár FC Kondás Elemér Joan Carrillo DVSC

NB I: Akinek nincs motivációja a DVSC ellen pályára lépni, elhagyhatja a klubot – Carrillo

2020-06-14 23:42:16

Döntetlennel zárult a Mol Fehérvár és az Újpest FC összecsapása a labdarúgó NB I 29. fordulójában. A 2–2-re végződött meccs után a két vezetőedző értékelt.

Újpest Predrag Rogan Mol Fehérvár Joan Carrillo Ferencváros

NB I: Ez egy fontos pillanat, de nem az én pillanatom – Predrag Rogan

2020-06-06 22:31:09

A labdarúgó NB I 27. fordulójában eddig négy mérkőzést rendeztek, lássuk, hogyan értékelték a találkozókat a vezetőedzők – jöjjenek a mestermérlegek!

mestermérleg Vitelki Zoltán Pisont István Osztermájer Gábor NB I Kuttor Attila

NB I: Carrillo – A kupabúcsú után nehéz volt; Vignjevics – Önbizalomgondok

2020-05-30 21:50:11

Kisvárdán is kikapott az egyre nagyobb bajban lévő Újpest, ahol már az önbizalommal is gondok vannak Nebojsa Vignjevics szerint. A DVTK otthon legyőzte a Mezőkövesdet, Feczkó Tamás elégedetten konstatálta, hogy együttese jobban futballozott a második félidőben, mint a meglepetéscsapat alapgárdája.

Osztermájer Gábor Nebojsa Vignjevics NB I Márton Gábor Kuttor Attila Joan Carrillo

MK: Nem csoda, hogy ezt elértük, sokat tettünk érte – Tóth Mihály

2020-05-26 22:20:33

Bár a visszavágó előtt még a Mol Fehérvár állt jobban idegenben szerzett góllal a Mezőkövesddel szemben a Magyar Kupa elődöntőjében, 3–3-as összesítéssel utóbbi jutott be – több idegenbeli góllal – a fináléba. A mérkőzés után az eltiltását töltő Kuttor Attilát helyettesítő Tóth Mihály és Joan Carrillo értékelt.

labdarúgó Magyar Kupa elődöntő döntő Tóth Mihály Mol Fehérvár Mezőkövesd Zsóry

Mol Fehérvár: A családomnak nehezebb, mint nekem – Carrillo

2020-04-28 07:04:37

Joan Carrillo a család hiányáról, a felfedező sétákról, a jövőépítésről és a barátságokról is beszélt a Nemzeti Sportnak.

koronavírus NB I Mol Fehérvár FC Joan Carrillo

NB I: Éreztük, hogy több mint tízezren szurkolnak nekünk – Feczkó

2020-03-14 22:46:56

A Mol Fehérvár FC nem bírt otthon a Diósgyőrrel a labdarúgó NB I 25. fordulójának záró mérkőzésén. A két csapat a hajráig rengeteg helyzetet dolgozott és hagyott ki, az utolsó percekben aztán mind a két gárda betalált egyszer (1–1). A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

NB I 25. forduló NB I Mol Fehérvár FC Joan Carrillo Feczkó Tamás Diósgyőr

MK: „Az NB I-ben azért látni olyan meccset, amely majdnem zárt kapus...”

2020-03-11 22:06:24

Hiába nyerte meg az első mérkőzést 2–0-ra a ZTE, a másodikon 5–0-s vereséget szenvedett a Mol Fehérvártól a labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjében. A visszavágó után a két vezetőedző nemcsak a pályán történtekről beszélt, a koronavírus miatti óvintézkedések, a zárt kapus meccsek is szóba kerültek.

zárt kapu labdarúgó Magyar Kupa koronavírus ZTE Márton Gábor Mol Fehérvár

NB I: Talán pszichológusra lenne szükség – Hornyák Zsolt

2020-03-08 11:10:44

Szombaton rendezték a labdarúgó NB I 24. fordulójának mérkőzéseit, lássuk, hogyan értékelték a találkozókat a csapatok vezetőedzői!

edzői nyilatkozatok Vitelki Zoltán Pisont István Osztermájer Gábor Nebojsa Vignjevics NB I 24. forduló

Fehérvár: Elnézést kérek a szurkolóinktól – Carrillo a ZTE-meccsről

2020-03-05 13:05:31

Joan Carrillo, a Mol Fehérvár FC vezetőedzője szerint komplikált helyzetbe hozták magukat, mivel csapata 2–0-ra kikapott a Zalaegerszegi TE vendégeként a Magyar Kupa-negyeddöntő első mérkőzésén.

Zalaegerszeg ZTE Mol Fehérvár FC Magyar Kupa Joan Carrillo

A PAFC edzője együttérez az Újpesttel; Feczkó: Ez nem Pisont csapata volt

2020-03-01 12:02:50

Szombaton rendezték a labdarúgó NB I 23. fordulóját, melyben az Újpest Zalaegerszegen kapott ki a Puskás Akadémiától, a DVTK meglepetésre kiütötte a mérkőzést kilenc emberrel befejező Honvédot, míg a Fehérvár a sereghajtó ellen szerzett három pontot. Az alábbiakban összegyűjtöttük, hogy értékeltek a csapatok vezetőedzői.

edzői nyilatkozatok Pisont István Osztermájer Gábor Nebojsa Vignjevics NB I Márton Gábor

NB I: Sannino mérges; Vignjevics: Némi levegőhöz jutottunk

2020-02-23 09:09:04

A labdarúgó NB I 22. fordulójából a Mezőkövesd–Ferencváros (3–0) bajnokit követően már idéztük a két csapat vezetőedzőjét, Szerhij Rebrovot és Kuttor Attilát, most lássuk a többi edzői értékelést is a szombati mérkőzésekről – mestermérlegek!

Újpest Zalaegerszeg Vitelki Zoltán Puskás Akadémia Paks Osztermájer Gábor

NB I: Élvezet volt nézni a csapat játékát – Rebrov

2020-02-15 23:23:39

Nagy lépést tett a Ferencváros a bajnoki cím felé, miután az idényben másodszor is legyőzte a Mol Fehérvárt. Az 1–0-val végződött találkozó után a két vezetőedző értékelt.