Találatok a Jevgenyij Malkin címkére

Találatok száma: 31

NHL: meg kellett operálni a Penguins klasszisát

2020-08-17 18:33:56

Megműtötték Jevgenyij Malkin háromszoros Stanley-kupa-győztes orosz jégkorongozó könyökét.

sérülés műtét Pittsburgh Penguins NHL Jevgenyij Malkin

NHL: Malkin súlyosan megsérült, hosszú időre kidőlt

2019-10-07 21:26:39

Sérülés miatt hosszú ideig nem lesz bevethető Jevgenyij Malkin, az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Pittsburgh Penguins orosz csatára.

Pittsburgh Penguins NHL Jevgenyij Malkin

NHL: Malkin 900 pont fölött; csúcsbeállítás az újonctól

2018-02-18 08:03:15

A ligaelső Vegas Golden Knights és a címvédő Pittsburgh Penguins is győzött az észak-amerikai profi jégkorong-bajnokság (NHL) szombati játéknapján.

jégkorong Vegas Golden Knights Pittsburgh Penguins NHL Jevgenyij Malkin Chicago Blackhawks

NHL: az Islanders kiütötte a Rangerst a New York-i derbin

2018-01-14 09:24:57

A New York Islanders idegenben 7–2-re kiütötte a New York Rangerst az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján.

jégkorong Pittsburgh Penguins New York Rangers New York Islanders NHL Jevgenyij Malkin

NHL: Malkin, a hős – kilencgólos rangadót nyert a Pens

2017-12-28 07:40:28

A címvédő Pittsburgh hazai jégen, szétlövés után 5–4-re legyőzte a Columbust az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) legutóbbi játéknapján. Nem találtak be a csapatok a Rangers–Capitals találkozón, így végül ott is szétlövés döntött. Ismét nyert az újonc Vegas Golden Knights.

NHL: fordított a Pittsburgh, Malkin szerezte a győztes gólt

2017-11-02 07:44:43

A címvédő Pittsburgh Penguins hátrányból felállva 3–2-re legyőzte idegenben az Edmonton Oilerst az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján. A vendégek győztes gólját a harmadik harmad közepén Jevgenyij Malkin szerezte emberelőnyből.

jégkorong Pittsburgh Penguins NHL Jevgenyij Malkin Edmonton Oilers

NHL: Malkin tizedik triplájával állt talpra a Pittsburgh

2016-01-24 07:16:05

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság alapszakaszának legutóbbi játéknapján a Pittsburgh Penguins Jevgenyij Malkin tizedik NHL-es mesterhármasának köszönhetően kétgólos hátrányból győzte le a Vancouvert, amelyben Jannik Hansen szintén három gólt szerzett.

havazás Pittsburgh Penguins NHL Jevgenyij Malkin Florida Panthers

NHL: Malkin sikerre vezette a Pittsburghöt, 9 gól Bostonban

2015-11-18 09:18:41

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján a Pittsburgh Penguins a két gólt és két asszisztot jegyző Jevgenyij Malkin vezérletével 4–3-ra legyőzte a Minnesota Wildot. A San Jose Sharks kilencgólos meccset nyert meg Bostonban, míg a Los Angeles Kings szétlövésben verte meg a Philadelphia Flyerst.

jégkorong San Jose Sharks Pittsburgh Penguins NHL Jevgenyij Malkin Boston Bruins

NHL: a Boston két, a Minnesota egy harmad alatt ütött hat gólt

2015-02-23 07:16:20

Az észak-amerikai jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján a Boston Bruins idegenben 6–2-re megverte a Chicago Blackhawks együttesét, míg a Minnesota Wild hazai pályán hasonló különbséggel győzte le a Dallast – pedig két harmad után 1–0-ra még a Stars vezetett. A Pittsburgh Penguins magabiztos sikeréhez Jevgenyij Malkin két góllal és egy assziszttal járult hozzá.

jégkorong Pittsburgh Penguins NHL Minnesota Wild Jevgenyij Malkin Boston Bruins

NHL: Malkin góllal tért vissza; kikapott a Sharks és a Bruins

2015-02-05 07:26:15

Az észak-amerikai jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján a Pittsburgh Penguins idegenben 2–0-ra legyőzte a Nyugati főcsoportban sereghajtó Edmonton Oilers gárdáját. A Pingvinek első gólját a kisebb sérüléséből felépülő Jevgenyij Malkin szerezte. A New York Rangers egy góllal győzte le a Boston Bruins együttesét, a Calgary Flames két góllal múlta felül a San Jose Sharksot.

jégkorong San Jose Sharks Pittsburgh Penguins New York Rangers NHL Jevgenyij Malkin

NHL: Crosby és Malkin lemondta az All-Star-gálát

2015-01-23 16:30:12

Sérülés miatt nem vesz részt a hétvégi, columbusi All Star-gálán az észak-amerikai profi jégkorongliga két pittsburghi sztárja, Sidney Crosby és Jevgenyij Malkin.

Szergej Bobrovszkij Sidney Crosby Nashville Predators NHL Jevgenyij Malkin Columbus Blue Jackets

NHL: az idénynyitóra felépült a Pittsburgh sztárja

2014-10-08 08:31:29

Játékra kész Jevgenyij Malkin, az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) érdekelt Pittsburgh Penguins orosz sztárja, aki az elmúlt két hétben sérülés miatt nem edzhetett.

Jégkorong-vb: Malkin csatlakozik az orosz csapathoz

2014-05-16 10:49:25

Jevgenyij Malkin, a Pittsburgh Penguins sztárcsatára csatlakozik a minszki jégkorong-világbajnokságon szereplő orosz válogatotthoz.

jégkorong-vb jégkorong Pittsburgh Penguins Jevgenyij Malkin

NHL: a Pingvinek megszállták a Madison Square Gardent

2014-05-08 07:02:13

Az észak-amerikai jégkorongbajnokság (NHL) főcsoport-elődöntőjének negyedik mérkőzésén Keleten a Pittsburgh Penguins 4–2-es győzelmet aratott a Madison Square Gardenben, a New York Rangers otthonában, így 3–1-es előnyre tett szert az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban.

jégkorong Sidney Crosby Pittsburgh Penguins New York Rangers NHL Jevgenyij Malkin

NHL: a Penguins sztárja 2-3 hetet kihagy lábsérülése miatt

2014-03-25 20:14:56

Lábfejsérülése miatt két-három hétig nem léphet jégre Jevgenyij Malkin, az észak-amerikai profi jégkorongligában szerepelő Pittsburgh Penguins orosz sztárja.

sérülés Pittsburgh Penguins NHL Jevgenyij Malkin

Szocsi 2014: három orosz hokis a legjobban kereső játékos

2014-01-07 20:15:56

Három orosz, Ilja Kovalcsuk, Alekszandr Ovecskin és Jevgenyij Malkin vezeti az egy hónap múlva kezdődő szocsi téli olimpián pályára lépő hokis sztárok fizetési listáját.

jégkorong hoki Szocsi 2014 NHL Jevgenyij Malkin Ilja Kovalcsuk

NHL: Detroitban nyert a Pittsburgh, Malkin megsérült

2013-12-15 07:00:44

Nem kedvezett a hosszabbítás a hazai csapatoknak az NHL legutóbbi játéknapján, négyből egy gárda sem tudta behúzni a második pontot túlóra után. A Pittsburghnek nem kellett ráadás ahhoz, hogy nyerjen Detroitban, de a 4–1-es győzelem vezéráldozatot követelt, Jevgenyij Malkin súlyosnak tűnő lábsérülést szenvedett, és csak remélni tudják a Penguinsnél, hogy nem kell hosszú ideig nélkülözni az orosz támadót. A címvédő Chicago egy hetest kapott Torontóban.

Toronto Maple Leafs Pittsburgh Penguins NHL Jevgenyij Malkin Detroit Red Wings Chicago Blackhawks

NHL: kiütéses Detroit-siker; 1-4-ről állt fel a Pittsburgh

2013-11-28 07:06:17

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) legutóbbi játéknapján a címvédő Chicago Blackhawks kétgólos hátrányból fordította meg a hajrában a Calgary Flames elleni idegenbeli mérkőzést, a duplázó Jevgenyij Malkin vezette Pittsburgh Penguinst az sem gátolta meg a Toronto Maple Leafs legyőzésében, hogy a második harmad első percében 1–4-es hátrányban is volt, míg a Detroit Red Wings fölényes győzelmet aratott a Boston Bruins felett.

jégkorong Pittsburgh Penguins NHL Jevgenyij Malkin Detroit Red Wings Chicago Blackhawks

NHL: Malkin évi 9.5 millió dollárt kap a Pittsburghtől

2013-06-13 19:23:20

Jevgenyij Malkin, a világ egyik legjobb jégkorongosa nyolc idényre összesen 76 millió dollárért hosszabbított az észak-amerikai profiligában (NHL) érdekelt Pittsburgh Penguins csapatával.

Jevgenyij Malkin NHL Pittsburgh Penguins jégkorong

NHL: a sérült Malkin nélkül is menetel a Pittsburgh

2013-03-23 07:51:33

A Pittsburgh Penguins Jevgenyij Malkin nélkül is az NHL legjobb formát mutató csapata, a New York Islanders otthonában 4–2-re nyert, 11 meccsesre nyújtva a győzelmi szériáját. A korábban agyrázkódást szenvedő, azóta csak ritkán bevetett az orosz csatár a 11 sikerből hetet kénytelen volt kihagyni. A Detroit Justin Abdelkader triplájának is köszönhetően kerekedett felül Anaheimben, míg a Washington másodszor is megverte idegenben a Winnipeget, a 4–0 után most 6–1-gyel szomorítva a kanadai szurkolókat.