Találatok a Jelena Jankovics címkére

Találatok száma: 121

US Open: Muguruza és Kvitová is győzelemmel kezdett

2017-08-28 19:41:17

Az egyaránt kétszeres Grand Slam-bajnok Petra Kvitová és Garbine Muguruza is győzelemmel kezdte az Amerikai nemzetközi teniszbajnokság női versenyét.

tenisz US Open Petra Kvitová Jelena Jankovics Garbine Muguruza

Roland Garros: Djokovics kilenc, Nadal hat játékot veszített

2017-05-29 15:43:54

A kilencszeres bajnok Rafael Nadal és a címvédő Novak Djokovics is könnyed győzelmet aratott a francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) férfi egyesének első fordulójában: a spanyol klasszis a francia Benoit Paire-t (6:1, 6:4, 6:1), míg a szerb kiválóság Nadal honfitársát, Marcel Granollerst (6:3, 6:4, 6:2) intézte el három játszmában.

tenisz Roland Garros Rafael Nadal Novak Djokovics Marcel Granollers Jelena Jankovics

Tenisz: sikerrel rajtolt Linzben a Roland Garros-győztes

2016-10-12 15:47:57

Magabiztos győzelemmel kezdett a sanghaji férfi tenisztornán a 2. helyen kiemelt Andy Murray. A britek kétszeres olimpiai bajnoka az amerikai Steve Johnsont győzte le két játszmában.

tenisz Jelena Jankovics Balázs Attila Andy Murray Agnieszka Radwanska

Tenisz: a korábbi világelső az idén először jutott döntőbe

2016-09-24 13:01:56

A dán Caroline Wozniacki szett- és brékhátrányból (4:6, 3:5) felállva legyőzte a címvédő Agnieszka Radwanskát a tokiói kemény pályás női tenisztorna elődöntőjében, ezzel 2015 áprilisa óta először jutott be WTA-torna fináléjába. A korábbi világelső a vasárnapi döntőben a hazai közönség előtt szereplő japán Oszaka Naomival találkozik.

tenisz Leszja Curenko Jelena Jankovics Caroline Wozniacki Agnieszka Radwanska

Tenisz: Ferrer megfordította; kiesett a korábbi világelső

2016-07-14 21:36:19

Az első helyen kiemelt spanyol David Ferrer szetthátrányból fordítva győzte le a francia Calvin Hemeryt, így bejutott a bastadi férfi tenisztorna negyeddöntőjébe, ahol a hatodikként rangsorolt brit Aljaz Bedenét legyőző német Dustin Brown lesz.

tenisz Simona Halep Sara Errani Jelena Jankovics David Ferrer

Tenisz: 51 perces meccs, a spanyol játékot sem veszített

2015-11-04 10:08:33

A US Open-döntős olasz Roberta Vinci két szettben megverte a kétszeres Grand Slam-győztes orosz Szvetlana Kuznyecovát a kínai Csuhajban zajló női tenisz Bajnokok Tornája D-csoportjának első fordulójában. A B jelű hármasban a spanyol Carla Suárez-Navarro játékos sem veszített a német Andrea Petkoviccsal szemben.

tenisz WTA Csuhaj Szvetlana Kuznyecova Roberta Vinci Karolína Plísková Jelena Jankovics

Tenisz: házidöntő Moszkvában; Luxemburgban nincs kiemelt

2015-10-23 23:18:07

Szvetlana Kuznyecova és Anasztaszija Pavljucsenkova személyében két orosz játékos jutott be a moszkvai kemény pályás női tenisztorna szombati döntőjébe. A hölgyek luxemburgi versenyén az ötödikként rangsorolt szerb Jelena Jankovics is kiesett, ami azt jelenti, hogy a legjobb négy között nincs kiemelt játékos.

tenisz Szvetlana Kuznyecova Jelena Jankovics Anasztaszija Pavljucsenkova

Tenisz: Jankovics nyerte a nők hongkongi tornáját

2015-10-18 15:00:39

Jelena Jankovics nyerte meg a 250 ezer dollár összdíjazású hongkongi kemény pályás női tenisztornát.

tenisz Jelena Jankovics

Tenisz: a korábbi világelső két és fél év után nyert tornát

2015-09-26 12:43:57

A korábbi világelső Jelena Jankovics két sima szettben, 6:2, 6:0-ra megverte a cseh Denisa Allertovát a kínai Kantonban rendezett kemény pályás női teniszverseny döntőjében, ezzel pályafutása 14. tornagyőzelmét aratta.

tenisz Jelena Jankovics Denisa Allertová

Tenisz: szerb módi, Djokovics és Jankovics is a végén darált

2015-08-20 21:52:47

A világelső szerb Novak Djokovics és a svájci Stan Wawrinka is döntő szettet hozó mérkőzésen jutott tovább a cincinnati férfi tenisztornán.

tenisz Stan Wawrinka Novak Djokovics Jelena Jankovics

Tenisz: 0:6-os kezdés sem gond; U. Radwanska meglepetése

2015-07-21 17:53:25

A hetedik helyen kiemelt francia Jérémy Chardy két szettben kikapott honfitársától, Paul-Henri Mathieu-től, így az első fordulóban búcsúzott a bastadi tenisztornán.

tenisz Urszula Radwanska Jelena Jankovics Cvetana Pironkova

Wimbledon: drámai meccsen esett ki a címvédő Kvitová

2015-07-04 19:01:07

A szerb Jelena Jankovics három játszmában, 3:6, 7:5, 6:4-re legyőzte a címvédő cseh Petra Kvitovát a wimbledoni tenisztorna női egyes versenyének 3. fordulójában

Wimbledon Petra Kvitová Jelena Jankovics

Tenisz: a 3. kiemelt a döntő szettben fordított Babos ellen

2015-06-17 16:17:22

Nagyot küzdött, de nem jutott be a nyolcaddöntőbe Babos Tímea a birminghami női tenisztornán. A 22 éves magyar játékos a 3. helyen kiemelt spanyol Carla Suárez-Navarro ellen az elveszített első szett után egyenlített, sőt a döntő játszmában 4:2-re is vezetett – továbbá az 5:3-hoz is volt labdája adogatóként –, de ezt követően nem nyert több játékot.

tenisz Jelena Jankovics Carla Suárez-Navarro Babos Tímea Ana Ivanovics

Tenisz: Jankovics két szettben nyert, Stosur meccs nélkül

2015-05-19 22:40:56

A strasbourgi női tenisztorna 2. fordulójában a második helyen kiemelt szerb Jelena Jankovics két 6:3-as szettben nyert a kínai Cseng Szaj-szaj ellen. A korábbi világelsőhöz hasonlóan a 3. körben van már az ausztrál Samantha Stosur is, aki meccs nélkül jutott tovább.

tenisz Samantha Stosur Jelena Jankovics Angelique Kerber

Szakadt a dressz, villant a fenék – nem Guardioláé az első baleset

2015-04-22 14:45:45

Josep Guardiola szakadt nadrágban ünnepelhette csapata, a Bayern München továbbjutását a Bajnokok Ligájában. A katalán vezetőedzőt a Porto ellen 6–1-re megnyert mérkőzés második félidejében érte a ruházati baleset, persze nem ő volt az első a sporttörténelemben, akit kamerák kereszttüzében, nézők millióinak szeme láttára hozott kellemetlen helyzetbe a ruhája. Nézzünk néhány emlékezetes esetet!

szakad ruha reped Ricky Berens José Mourinho Jelena Jankovics

Tenisz: Jankovics és Makarova is visszalépett Charlestonban

2015-04-09 23:40:39

A hatodik helyen kiemelt szerb Jelena Jankovics lábsérülés, a másodikként rangsorolt orosz Jekatyerina Makarova gyomorbántalmak miatt lépett vissza a charlestoni WTA-tornán a további küzdelmektől.

tenisz Jelena Jankovics Jekatyerina Makarova

Tenisz: Halep pályafutása eddigi legnagyobb sikerét aratta

2015-03-22 21:51:26

A román Simona Halep 2:6, 7:5, 6:4-re legyőzte a szerb Jelena Jankovicsot az Indian Wells-i tenisztorna női egyesének döntőjében, ezzel pályafutása eddigi legnagyobb sikerét aratta.

tenisz Simona Halep Jelena Jankovics Indian Wells

Tenisz: Serena Williams sérülés miatt visszalépett

2015-03-21 06:48:22

Térdsérülés miatt visszalépett elődöntőjétől a világelső Serena Williams az 5.381 millió dollár (1.51 milliárd forint) összdíjazású Indian Wells-i kemény pályás tenisztornán.

tenisz sérülés Serena Williams Jelena Jankovics Indian Wells Halep

Tenisz: Babos egy szettet nyert a korábbi világelső ellen

2015-02-15 21:52:15

A selejtezőből induló Babos Tímea három szettben kikapott a korábbi világelső Jelena Jankovicstól a dubai kemény pályás tenisztorna első fordulójában.

tenisz Jelena Jankovics Dubai Babos Tímea

Tenisz: korábbi világelső lesz Babos ellenfele Dubaiban

2015-02-14 17:55:51

A korábbi világelső szerb Jelena Jankovics lesz Babos Tímea ellenfele a dubai kemény pályás tenisztorna főtáblájának 1. fordulójában.