Serie A: a Roma korábbi edzője veszi át a Verona irányítását

A Serie A-ban szereplő Hellas Verona hivatalos közleményben jelentette be, hogy a klub új vezetőedzője Eusebio Di Francesco, aki korábban a Roma trénere is volt.

Serie A Hellas Verona Eusebio Di Francesco

Serie A: hiába vezetett kétszer is, ikszelt a Verona

2021-05-17 22:41:05

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 37. fordulójának záró mérkőzésén a Hellas Verona hazai pályán hiába vezetett kétszer is, 2–2-es döntetlent játszott a Bolognával.

olasz labdarúgás olasz bajnokság Verona Serie A Hellas Verona Bologna

Serie A: az Atalanta visszavette a második helyet; római ötös a szünet után

2021-05-09 16:56:00

Az Atalanta 5–2-re legyőzte a már biztosan kieső Parmát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 35. fordulójában.

Torino Serie A Parma Hellas Verona Cagliari Benevento

Serie A: hátrányban volt, hárommal válaszolt a Sampdoria

2021-04-17 17:02:02

A korai vezetés ellenére 3–1-re kikapott a Verona a Sampdoria otthonában az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 31. fordulójában.

Udinese Serie A Sampdoria Hellas Verona Crotone

Serie A: a Milan két góllal nyert Veronában, Insigne-duplával győzött a Napoli

2021-03-07 17:19:20

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 26. fordulójának vasárnapi játéknapján az AC Milan idegenben 2–0-ra legyőzte a Hellas Veronát. A sereghajtó Crotone hatgólos mérkőzésen nyert (4–2) a Torino ellen, míg a Fiorentina szintén hatgólos találkozón játszott döntetlent a Parmával (3–3). A nap utolsó mérkőzésén a Napoli 3–1-re megverte a Bolognát

Verona Torino Serie A Parma Milan Hellas Verona

Serie A: hiába vezetett, Veronában is kikapott a Parma

2021-02-15 22:47:10

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 22. fordulójának hétfői játéknapján a kiesés elől menekülő Parma hiába szerzett vezetést, idegenben 2–1-re kikapott a Hellas Veronától.

olasz labdarúgás olasz bajnokság légiósok Verona Parma Kosznovszky Márk

Serie A: 9 perc alatt hármat lőtt, magabiztosan nyert az AS Roma

2021-01-31 22:22:20

Az AS Roma az első félidőben nyújtott kiváló teljesítményével 3–1-re legyőzte az idény eddigi meglepetéscsapatának számító Hellas Veronát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 20. fordulójában.

olasz labdarúgás Verona Serie A Roma Hellas Verona AS Roma

Serie A: a Napoli kikapott; nyert a Lazio és a Sampdoria

2021-01-24 16:14:33

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 19. fordulójának vasárnapi játéknapján a Napoli 3–1-re kikapott a Hellas Verona vendégeként, míg a Genoa hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Cagliarit. A Sassuolo hiába szerzett vezetést a Lazio vendégeként, a római együttes fordított, és otthon tartotta a három pontot (2–1). A Sampdoria idegenben győzte le a Parmát (0–2).

olasz labdarúgás olasz bajnokság Verona Serie A Sassuolo Napoli

Serie A: látványos gólokkal fordított a Samp az Udinese ellen

2021-01-16 16:14:30

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 18. fordulójában a Sampdoria 2–1-re legyőzte az Udinesét, a Bologna 1–0-ra megverte a Hellas Veronát, a Torino és a Spezia pedig 0–0-s döntetlent játszott egymással.

Hellas Verona Bologna

Serie A: a Napoli kiszenvedte a győzelmet Udinében

2021-01-10 16:52:57

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 17. fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésein a Napoli a rendes játékidő utolsó percében döntötte el a mérkőzést, míg a Lazio könnyedén nyert a Parma vendégeként, melyen Balogh Botond 57 percet töltött a pályán.

olasz labdarúgás olasz foci labdarúgás Udinese Serie A Parma

Serie A: az Inter hozta a kötelezőt a Verona ellen

2020-12-23 17:18:42

Az Inter 2–1-re legyőzte a Hellas Veronát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 14. fordulójában.

olasz foci Serie A Inter Hellas Verona

Serie A: ismét botlott a Milan, nem bírt az utolsó előtti Genoával

2020-12-16 21:46:02

A Milan nagy meglepetésre nem bírt, és 2–2-es döntetlent játszott a Genoával az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 12. fordulójában.

olasz foci genoa Spezia Serie A Sassuolo Sampdoria

Serie A: továbbra sem megy hazai pályán a Laziónak

2020-12-12 22:30:22

A Lazio 2–1-re kikapott az idény egyik meglepetéscsapatának számító Hellas Veronától az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában. A rómaiak október 24-e óta nem tudnak hazai pályán nyerni a Serie A-ban.

olasz labdarúgás Verona Serie A Lazio Hellas Verona

Serie A: a Juventus csak ikszelt idegenben, az Atalanta otthon kapott ki

2020-11-28 20:03:51

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 9. fordulójában a Juventus meglepetésre 1–1-es döntetlenre volt képes a Benevento otthonában, míg az Atalanta 2–0-ra kikapott hazai pályán a Hellas Verona ellen.

Álvaro Morata Serie A Juventus Hellas Verona Cristiano Ronaldo Benevento

Serie A: kétgólos hátrányból fordított az Inter; nyert a Sassuolo

2020-11-22 16:57:43

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 8. fordulójának vasárnapi játéknapján az Inter kétgólos hátrányból fordított, és 4–2-re nyert a Torino ellen. A Sassuolo a Hellas Verona, a Bologna a Sampdoria otthonában győzött, míg a Roma egy félidő alatt elintézte a Parmát.

Udinese Torino Sassuolo Sampdoria Romelu Lukaku Roma

Serie A: elutasították a Napoli óvását, marad a pontlevonás

2020-11-10 18:49:31

Az Olasz Labdarúgó-szövetség fellebbviteli testülete elutasította a Napoli óvását, így jogerőre emelkedett a Juventus 3–0-s győzelme és a Napoli egypontos levonása. A nápolyi klub nem törődik bele az ítéletbe.A Roma fellebbezése sem járt sikerrel, a fővárosi klub a Hellas Verona elleni meccset bukta el 3–0-ra a zöldasztalnál.

koronavírus Serie A Roma Napoli Juventus Hellas Verona

Serie A: a kapus még a tizenegyes előtt odaszúrt egyet Ibrahimovicnak

2020-11-09 13:07:57

Már három elhibázott tizenegyesnél jár az idényben Zlatan Ibrahimovic, aki legutóbb a Hellas Verona ellen (2–2) sem tudott betalálni büntetőből – igaz, ebben szerepe lehetett Marco Silvestrinek is, a vendégek kapusa ugyanis még a lövés előtt odaszúrt egyet a svédnek.

Zlatan Ibrahimovic Serie A Milan Hellas Verona

Serie A: az AC Milan a 93. percben mentette meg a veretlenségét

2020-11-08 22:47:30

Sokáig emlékezetes hajrát hozott az AC Milan és a Hellas Verona összecsapása az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 8. fordulójában. A házigazda a 90. percben még hátrányban volt, Davide Calabria ekkor egyenlített, de a videobíró visszavonta a gólt, jött a 93. perc és Ibrahimovic, aki a játékrész közepén elhibázott tizenegyese után így ismét hős lehetett…

olasz labdarúgás Serie A Hellas Verona AC Milan

Serie A: ismét döntetlent játszott a Juve, ezúttal a Verona ellen

2020-10-25 22:04:57

A második félidő elején vezetést szerzett a Verona, ám örülhetett a döntetlennek is, mivel hatalmas nyomás alatt tartotta a kapuját a Juventus az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 5. fordulójában.

olasz labdarúgás Juventus Hellas Verona

Serie A: adminisztrációs hiba, a Roma 0–3-mal elveszítette az idénynyitót

2020-09-22 20:00:43

Az AS Roma egyik játékosának jogosulatlan szerepeltetése miatt az Olasz Labdarúgó-szövetség 3–0-val a Hellas Veronának írta jóvá a két csapat szombati bajnoki mérkőzését.