Találatok a golf US Open címkére

Találatok száma: 15

Golf: bejött a kiadós testépítés, DeChambeau-é a US Open

2020-09-21 10:36:51

Az amerikai Bryson DeChambeau nyerte meg vasárnap az év második major versenyét, a 12.5 millió dollár összdíjazású US Opent.

golf US Open golf Bryson DeChambeau

Golf: nézőket gázolt az önjáró golfkocsi

2019-06-16 10:51:48

A US Open a világ második legrégebbi PGA-golftornája, de az eddigi 118 verseny során még nem volt példa arra, ami az idei megméretés második napján történt. Két nézőt ugyanis elgázolt egy golfkocsi, amelyet nem vezetett senki.

golfkocsi golf US Open golf PGA

Golf, US Open: bravúr, 29 év után először címvédés

2018-06-18 11:29:33

Brooks Koepka régen látott bravúrt bemutatva megvédte címét a golfozók idei második kiemelt (major) versenyén, a 118. US Openen.

golf US Open golf Brooks Koepka

Golf: nagy összeomlás a US Openen, Dustin Johnson nyert

2016-06-20 16:26:43

Az amerikai Dustin Johnson nyerte meg a 116. US Opent, a golfozók idei második kiemelt (major) versenyét. Az első helyért 1.8 millió dollárt kapott.

golf US Open golf Dustin Johnson

Golf: Tiger Woods a US Openen sem tud elindulni

2014-05-29 10:22:31

A US Masters után az idei második Major-versenyt, a US Opent is kihagyja Tiger Woods, a világ legismertebb golfozója.

golf US Open golf Tiger Woods

Golf: tizenegy éves játékos indulhat a női US Openen

2014-05-20 18:02:58

A mindössze 11 éves Lucy Li megnyerte a női US Open selejtezőjét, ezzel a Major-verseny történetének legfiatalabb golfozója lehet.

golf US Open golf

Golf, US Open: Justin Rose és egy prímszám különös diadala

2013-06-14 20:25:05

Az angol Justin Rose nyerte meg a profi golfozók idei második kiemelt (major) versenyét, az Ardmore-ban magyar idő szerint hétfő hajnalban véget érő 113. US Opent. A sikerével a világranglista 3. helyére előrelépő Rose életében először nyert majorversenyt. A világelső Tiger Woods – holtversenyben többek között a címvédő, szintén amerikai Webb Simpsonnal – a 32. helyen végzett.

golf US Open golf Tiger Woods Rory McIlroy Phil Mickelson Justin Rose

Nyolcvanhárom éve várnak a Grand Slamre

2012-04-04 13:36:24

Akárcsak a teniszben, a profi golfban is négy nagy presztízsű viadal emelkedik ki az éves naptárból, ezeket Major-tornákként emlegetik. Rövid áttekintő.

golf US Open golf British Open golf Tiger Woods PGA-bajnokság Masters golf

Golf, US Open: amerre a fiatal északír lép, dőlnek a rekordok

2011-06-18 09:52:26

Rory McIlroy folytatta kiváló szereplését a golfozók idei második kiemelt (major) versenyén az egyesült államokbeli Bethesdában: a 22 éves északír játékos két forduló után 131 ütéssel, a US Open történetének eddigi legjobb félidei eredményével áll az élen.

Golf, US Open: vezet a nagy vesztes; kínlódnak az európai nagyágyúk

2011-06-17 08:55:48

Az északír Rory McIlroy áll az élen az első nap után a férfi golfozók idei második kiemelt (major) versenyén, az egyesült államokbeli Bethesdában zajló, 7.5 millió dollár összdíjazású US Openen.

Golf: olyan játékos nyerte a British Opent, akitől senki sem várta

2010-07-19 00:23:48

Az ilyen kaliberű viadalon még sohasem diadalmaskodó dél-afrikai Louis Oosthuizen nyerte meg a férfi profi golfozók idei harmadik kiemelt, úgynevezett major versenyét, a vasárnap befejeződő Brit nemzetközi bajnokságot a skóciai St. Andrewsban.

golf US Open golf British Open golf Tiger Woods Phil Mickelson

Golf: Graeme McDowell győzött, Woods negyedik lett az US Openen

2010-06-21 09:08:19

Meglepetésre az északír Graeme McDowell nyerte a profi golfozók idei második Major-tornáját, a kaliforniai Pebble Beachen rendezett US Opent, amelyen a világelső Tiger Woods a negyedik helyen végzett.

Golf: Woods brillírozott a US Openen, de Johnson is - ő vezet

2010-06-20 09:03:03

Tiger Woods idei legjobb teljesítményével, 66 ütéses harmadik fordulóval felkapaszkodott a harmadik helyre a kaliforniai Pebble Beach-ben zajló US Openen. A férfigolfozók idei második kiemelt, úgynevezett major versenyének szombati versenynapján szenzációsan játszott honfitársa, Dustin Johnson is, aki átvette a vezetést.