Találatok a Flavia Pennetta címkére

Találatok száma: 37

Videó: tüdőrákban elhunyt a klasszis teniszező, majd...

2016-05-17 08:24:35

Megrázó, de tanulságos reklámot készített az Olasz Onkológiai Szövetség az olasz teniszező, Flavia Pennetta főszereplésével. A US Open 2015-ös győztese a dohányzás legfőbb veszélyére, a tüdőrákra és annak következményére hívja fel a figyelmet.

tenisz dohányzás Flavia Pennetta

WTA-vb: Sarapova „nyugdíjazta” Pennettát, továbbvitte Radwanskát

2015-10-29 14:58:06

Marija Sarapova megőrizte százszázalékos mérlegét Flavia Pennetta ellen, így a Vörös csoportból rajta kívül a lengyel Agnieszka Radwanska jutott be az elődöntőbe a Szingapúrban zajló, hétmillió dollár összdíjazású tenisz WTA-világbajnokságon.

tenisz WTA-vb Marija Sarapova Flavia Pennetta

WTA-vb: Radwanska a kiesés szélén, Pennettától is kikapott

2015-10-27 10:44:55

Marija Sarapova után az olasz Flavia Pennetta is legyőzte a lengyel Agnieszka Radwanskát a Szingapúrban zajló tenisz WTA-világbajnokságon.

tenisz WTA-vb Flavia Pennetta Agnieszka Radwanska

WTA-vb: Halep és Sarapova győzelemmel kezdett

2015-10-25 15:50:30

Simona Halep 6:0, 6:3-ra nyert Flavia Pennetta ellen, míg Marija Sarapova 4:6, 6:3, 6:4-ra megverte Agnieszka Radwanskát a női teniszezők év végi világbajnokságának nyitó napján, a Piros csoportban.

tenisz WTA-vb Simona Halep Marija Sarapova Flavia Pennetta Agnieszka Radwanska

Tenisz: világbajnokságon búcsúzhat a profik világától

2015-10-21 18:13:59

Flavia Pennetta megnyerte szerdán a Darja Gavrilova elleni első fordulós mérkőzését a moszkvai tornán, ezzel ő lett a hetedik játékos, aki kvalifikálta magát a női teniszezők év végi világbajnokságára.

tenisz WTA-vb Flavia Pennetta

Képgaléria: Djokovics trófeával a fején pózolt a felhőkarcolók előtt

2015-09-15 10:08:52

A hagyományoknak megfelelően az amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) idei két győztese, a szerb Novak Djokovics és az olasz Flavia Pennetta is a New York-i felhőkarcolók árnyékában pózolt a GS-trófeával. A férfiaknál a világelső mókamester ezúttal sem hazudtolta meg magát: koronaként rakta a fejére a kupát. Tekintse meg a győztesek fotózásáról készített képgalériánkat!

tenisz képgaléria US Open Novak Djokovics Flavia Pennetta

Tenisz: Pennetta 8. egyesben, Babos 10. párosban

2015-09-14 12:31:26

A US Open megnyerésével az év végén visszavonuló olasz Flavia Pennetta a 26.-ról feljött a nyolcadik helyre a női teniszezők legfrissebb világranglistáján, amelyet továbbra is nagy fölénnyel vezet az elődöntőben búcsúzó amerikai Serena Williams.

tenisz WTA-világranglista Flavia Pennetta Babos Tímea

US Open: a bajnok Pennetta bejelentette, hogy visszavonul

2015-09-12 23:19:24

Az olasz Flavia Pennetta az után, hogy legyőzte honfitársát, Roberta Vincit a US Open döntőjében, bejelentette, hogy visszavonul.

visszavonulás US Open Roberta Vinci Flavia Pennetta

Pennetta az olasz házidöntő győztese, US Open-győztesként vonult vissza

2015-09-12 20:45:28

Az előzetes esélyeknek megfelelően Flavia Pennetta nyerte meg az olasz barátnők házidöntőjét New Yorkban. Az élete első egyéni Grand Slam-trófeáját 33 évesen megszerző olasz hölgy 93 perc alatt, 7:6, 6:2-re győzte le honfitársát, Roberta Vincit.

tenisz közvetítés US Open Roberta Vinci Flavia Pennetta

US Open: olasz döntő a nőknél, vége Serena szériájának

2015-09-11 18:34:16

Az olasz Flavia Pennetta két játszmában megverte a második kiemelt román Simona Halepet az amerikai nemzetközi teniszbajnokság női egyesének elődöntőjében, ezzel először jutott be Grand Slam-torna fináléjába. Pennetta a döntőben honfitársával, Roberta Vincivel játszik, aki szetthátrányból győzte le a világelső Serena Williamset.

Simona Halep Serena Williams Roberta Vinci Flavia Pennetta US Open tenisz

US Open: Halepet az eső és Azarenka sem tudta megállítani

2015-09-09 19:48:09

Flavia Pennetta szetthátrányból győzte le az ötödik kiemelt Petra Kvitovát a US Open női negyeddöntőjében. Az olasz játékos ellenfele az elődöntőben Simona Halep lesz, aki esőszünettel tarkított meccsen búcsúztatta Viktorija Azarenkát.

Viktorija Azarenka US Open Simona Halep Petra Kvitová Flavia Pennetta

US Open: drón esett a lelátóra, félbeszakadt a meccs – videó

2015-09-04 09:57:17

Egy kisebb drón esett a lelátóra a helyi idő szerint csütörtökön este játszott Flavia Pennetta–Monica Niculescu mérkőzés alatt az amerikai nemzetközi teniszbajnokságon.

tenisz drón US Open Monica Niculescu Flavia Pennetta

Tenisz: Serena Williams fordított, úton a 4. felé

2015-08-12 00:04:06

Serena Williams szetthátrányba került, de fordított az olasz Flavia Pennetta ellen a 2.5 millió dollár összdíjazású torontói kemény pályás női tenisztorna második fordulójában.

tenisz Serena Williams Flavia Pennetta

Wimbledon: Babosék elődöntősök női párosban

2015-07-08 21:04:50

Babos Tímea és Kristina Mladenovic elődöntőbe jutott a wimbledoni tenisztorna női páros küzdelmeiben, miután három szettben legyőzte a hetedik kiemeltet.

Wimbledon Kristina Mladenovic Flavia Pennetta Babos Tímea

Tenisz: Babos nyert Pennetta ellen, egyesben is elődöntős

2015-04-30 16:06:03

Babos Tímea 6:2, 5:7, 7:5-re legyőzte a harmadik helyen kiemelt Flavia Pennettát a marrákesi salakpályás tenisztornán, amelyen így egyesben is bejutott az elődöntőbe. Később párosban már az elődöntőt is sikerült megnyernie.

tenisz Marrákes Flavia Pennetta Babos Tímea

Hopman-kupa: Serenán egy fekete segített 0:6 után - videó

2015-01-05 10:18:19

Serena Williams egy kávénak köszönhetően tért magához a Flavia Pennetta elleni mérkőzésén a 6:0-ra elveszített első szett után a Hopman-kupán. Az amerikai teniszező fordított, az olaszok elleni párharcot pedig 3:0-ra megnyerte John Isner oldalán.

tenisz kávé Serena Williams Hopman-kupa Flavia Pennetta

Tenisz: Petkovic nyerte meg a Bajnokok Kupáját

2014-11-02 19:34:38

A negyedik helyen kiemelt német Andrea Petkovic nyerte a női teniszezők Szófiában rendezett, 750 ezer dollár összdíjazású, Bajnokok Kupája elnevezésű keménypályás tornáját, miután a vasárnapi döntőben három szettben jobbnak bizonyult a harmadikként rangsorolt olasz Flavia Pennettánál.

tenisz Flavia Pennetta Andrea Petkovic

US Open: Hingis álmát összetörték az oroszok

2014-09-07 06:53:12

Az orosz Jekatyerina Makarova, Jelena Vesznyina duó nyerte meg a női párosok küzdelmét a tenisz US Openen, miután a döntőben 2:6, 6:3, 6:2-re legyőzte a Martina Hingis, Flavia Pennetta svájci, olasz duót.

női páros US Open Martina Hingis Jelena Vesznyina Jekatyerina Makarova Flavia Pennetta

US Open: rossz kezdés után hengerelt S. Williams

2014-09-04 07:09:49

Serena Williams ugyan elbukta az első három játékot a negyeddöntőben az Amerikai nemzetközi teniszbajnokságon (US Open), de utána hengerelt, és két játszmában legyőzte az olasz Flavia Pennettát.

tenisz US Open Serena Williams Flavia Pennetta

US Open: Murray bírta jobban a szettek végét, jöhet Djokovics

2014-09-01 23:10:46

Az Amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) nyolcaddöntőjében a 2012-es győztes brit Andy Murray három szoros szettben legyőzte a francia Jo-Wilfried Tsongát, így bejutott a negyeddöntőbe, ahol a világelső szerb Novak Djokovics vár rá.

tenisz US Open Serena Williams Philipp Kohlschreibert Novak Djokovics Kaia Kanepi