Találatok a Farul Constanta címkére

Találatok száma: 7

Liga 1: korai büntető döntött, a Sepsi legyőzte a Farult

2021-12-12 17:13:13

A Sepsi OSK 1–0-ra legyőzte a Farul Constantát a román élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Liga 1) 19. fordulójának vasárnapi játéknapján. Az egyetlen, egyben győztes gólt Bogdan Mitrea szerezte tizenegyesből.

Sepsi OSK Liga 1 Farul Constanta

Mitrea tizenegyesével nyert, és már hat bajnoki óta veretlen a Sepsi

2021-12-12 15:17:30

Liga 1: pénzbüntetés a magyarellenes rigmusok miatt a Farulnak

2021-08-11 16:05:41

Mint beszámoltunk róla, alig egy hónap alatt már a harmadik romániai labdarúgó-mérkőzésen gyalázták a magyarokat a székelyföldi csapatok ellenfelei. Hétfő este a Farul Constanta ultrái nemcsak szavakban, hanem Niczuly Roland kapus rendszeres dobálásával tettekkel is bántalmazták a Sepsi OSK játékosait.

román bajnokság Sepsi OSK Farul Constanta

Sepsi OSK: tiltakozik a klub a magyarellenes rigmusok miatt

2021-08-10 12:32:51

Alig egy hónap alatt már a harmadik romániai labdarúgó-mérkőzésen gyalázták a magyarokat a székelyföldi csapatok ellenfelei. Hétfő este a Farul Constanta ultrái nemcsak szavakban, hanem Niczuly Roland kapus rendszeres dobálásával tettekkel is bántalmazták a Sepsi OSK játékosait.

Sepsi OSK Sepsi Farul Constanta

Piros lapok, balhé, elpocsékolt helyzetek: ismét kikapott a Sepsi

2021-08-09 17:17:04

A Sepsi OSK kikapott idegenben egyetlen góllal a román labdarúgó-élvonal 4. fordulójában a Farul Constantától. Mindkét csapat vezetőedzője piros lapot kapott, tehát Leo Grozavu és Gheorghe Hagi is.

onlive! közvetítés Sepsi OSK Sepsi Gheorghe Hagi Farul Constanta

Románia: megsérült a játékos, szürreális jelenetsor követte – videó

2019-08-19 21:51:26

A román másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Liga 2) 3. fordulójának vasárnapi játéknapján szürreális jelenetsor játszódott le a Concordia Chiajna–Farul Constanta (2–1) mérkőzésen. A hazaiak első gólját szerző Ionut Paun a 88. percben megsérült, és annak ellenére, hogy a sérülése meglehetősen súlyos volt, a pályára érkező mentősök rendkívül lassan tették a dolgukat.

Románia Ionut Paun Farul Constanta Concordia Chiajna

Videó: pofon vágta a kapust, majdnem csúnya vége lett

2015-12-06 15:29:29

Berohant a pályára egy román szurkoló és rátámadt Alexandru Gudeára, a hazaiak kapusára a Farul Constanta–Dunarea Calarasi (2–6) román másodosztályú labdarúgó-mérkőzésen. Az esetet a feldühödött kapus sem hagyta annyiban, úgy kellett leszedni „támadójáról”.