Találatok a El H-csoport címkére

Találatok száma: 16

Egygólos vereséget szenvedett a Ferencváros a Trabzonspor otthonában

2022-11-03 16:56:56

A labdarúgó Európa-liga H-csoportjának 6. fordulójában a Ferencváros 1–0-s vereséget szenvedett a Trabzonspor vendégeként. A magyar együttes már biztosan továbbjutott a nyolcaddöntőbe, míg a török bajnok a győzelem ellenére is az Európa-konferencialigában folytatja.

Trabzonspor Fradi Ferencváros FTC Európa-liga El H-csoport

El, H-csoport: a Cz életben tartotta esélyeit a tavaszi folytatásra

2022-10-27 23:01:26

Az Európa-liga H-csoportjában a Crvena zvezda 2–1-re legyőzte a Trabzonsport, így megtartotta esélyét a tavaszi folytatásra.

Trabzonspor Európa-liga El H-csoport Crvena zvezda

Alacsony színvonalú mérkőzésen nyert a Zvezda a török bajnok ellen

2022-10-27 20:24:32

élő közvetítés Trabzonspor Európa-liga El H-csoport Crvena zvezda

El: milliárdokat keresett a továbbjutás küszöbén álló FTC

2022-10-14 14:37:16

Négy fordulót követően kilenc ponttal a tabella élén áll a Ferencváros, ám a kupatavasz megélése még mindig nem jelenthető ki.

Ferencváros Európa-liga El H-csoport El

El, H-csoport: török négyes a Monaco kapujában

2022-10-13 23:02:31

Az Európa-liga H-csoportjában a Trabzonspor 4–0-s győzelmet aratott az enerváltan játszó Monaco ellen.

Trabzonspor Európa-liga El H-csoport AS Monaco

Meglepően sima Trabzon-siker az enervált Monaco ellen

2022-10-13 15:28:12

Az Európa-liga H-csoportjában a Trabzonspor a Monacót fogadta és 4–0-s győzelmet aratva tartotta életben továbbjutási esélyeit.

közvetítés Trabzonspor Monaco El-csoportkör El H-csoport El

El, H-csoport: sima Monaco-siker a Trabzonspor ellen

2022-10-06 20:50:49

A labdarúgó Európa-liga H-csoportjának harmadik körében a több mint 80 percet emberelőnyben játszó Monaco 3–1-es győzelmet aratott a török bajnoki címvédő Trabzonspor felett.

Wissam Ben Yedder Trabzonspor Európa-liga El H-csoport AS Monaco

El, H-csoport: a Trabzonspor két vállra fektette a Zvezdát

2022-09-15 20:44:43

Az Európa-liga H-csoportjának második körében a török bajnok Trabzonspor hazai pályán 2–1-re legyőzte a szerb bajnok Crvena zvezdát.

A Trabzonspor simán győzött a Crvena zvezda ellen

2022-09-15 18:41:45

élő eredménykövetés Trabzonspor Európa-liga El H-csoport Crvena zvezda

El: Picit talán még alaposabban készülnek fel belőlünk – Hajnal

2022-09-09 17:43:16

A Ferencvárosnál nem változtak a célok a továbbjutást illetően azt követően, hogy az együttes csütörtökön 3–2-es hazai győzelemmel kezdte meg szereplését a labdarúgó Európa-liga csoportkörében.

Trabzonspor Tokmac Nguen Hajnal Tamás Fradi Ferencváros FTC

Tényleg nem féltek: hősies győzelmet aratott odahaza a Ferencváros!

2022-09-08 20:27:07

A labdarúgó Európa-liga H-csoportjának 1. fordulójában a Ferencváros Budapesten 3–2-re megverte a török Trabzonsport.

onlive! közvetítés Trabzonspor Tokmac Nguen Fradi Ferencváros

Razgradi randevú: egy vendéggól és semmi más a Ludogorec–Espanyolon

2019-10-24 18:36:08

Az Espanyol idegenben 1–0-s győzelmet aratott a Ludogorec Razgrad felett, ezzel három fordulót követően átvette a vezetést a labdarúgó Európa-liga H-csoportjában.

Ludogorec Ferencváros Európa-liga Espanyol El H-csoport

Ez tényleg nem az a Ludogorec volt – kikapott a Ferencváros

2019-10-03 17:41:56

A magyar bajnok Ferencváros meglepetésre 3–0-ra kikapott hazai pályán a bolgár Ludogorectől  az Európa-liga H-csoportjának 2. fordulójában.

onlive! közvetítés Rafael Forster Ludogorec Jody Lukoki Fradi

Európa-liga: a Fradi döntetlent ért el az Espanyol otthonában

2019-09-19 21:57:43

A Ferencváros bravúros döntetlennel kezdte meg a labdarúgó Európa-liga csoportkörét csütörtök este: a zöld-fehérek a szünetben vezettek, majd 1–1-re végeztek az Espanyol vendégeként. A H-csoport másik mérkőzésén a Ludogorec a szünetben még hátrányban volt, végül mégis alapos verésben részesítette vendégét, a CSZKA Moszkvát (5–1).

onlive! közvetítés Fradi Ferencváros FTC Európa-liga

Bravúros pontszerzéssel indult a Ferencváros El-kalandja!

2019-09-19 20:31:47

A Ferencváros megkezdte Európa-liga-szereplését Barcelonában, ahol sokáig vezetett az Espanyol ellen, de a hazaiak egyenlítettek, majd nagyon izgalmasra sikeredett a mérkőzés hajrája. A H-csoport másik mérkőzésén a Ludogorec a szünetben még hátrányban volt, végül mégis alapos verésben részesítette vendégét, a CSZKA Moszkvát (5–1).

onlive! közvetítés Matías Vargas Javi López Isael Fradi

Nem tudta legyűrni a Cz-t az Arsenal (II), de így is továbblépett

2017-11-02 18:29:39

Nem tudta odahaza megverni a tartalékos Arsenal a Crvena zvezdát, de a döntetlennel is továbbjutottak a londoniak az Európa-liga H-csoportjából. A négyes másik mérkőzésén az 1. FC Köln megszerezte az első pontjait, öt gólt lőtt ugyanis a BATE együttesének.