Roma: megható felvételt osztott meg a koronavírusos bosnyák csatár

Pénteken jelentette be hivatalos Facebook-oldalán Edin Dzeko, hogy ő is elkapta a koronavírust, ezért azonnali hatállyal karanténba vonul, és elszigetelődik a csapattársaitól és a családjától. Néhány órával később aztán ismét jelentkezett a 34 éves csatár, s ezúttal arról posztolt videót, hogy két nagyobb gyermeke, a 4 éves Una és a 3 éves Dani meglátogatják, és a szoba ablakára lehelve üzennek neki.

koronavírus Roma Edin Dzeko

Serie A: Dzeko a Juventusban, Milik a Románál folytatja?

2020-09-14 20:56:16

Olasz lapértesülés szerint Edin Dzeko egyre közelebb kerül ahhoz, hogy a Serie A-ban címvédő Juventusnál folytassa pályafutását, ami megnyitná Arkadiusz Milik előtt a Roma kapuját.

spanyol átigazolás olasz átigazolás nemzetközi átigazolás Roma Napoli Luis Suárez

Juventus: közel a megegyezés Luis Suárezzel – sajtóhír

2020-09-02 11:51:40

Egybehangzó olasz sajtóhírek szerint a Juventus nagyon közel áll az FC Barcelona támadója, Luis Suárez szerződtetéséhez.

spanyol átigazolás olasz átigazolás nemzetközi átigazolás Serie A Roma Luis Suárez

Mbappé nem kellett a Caennak és a Chelsea-nek, Neymar hiába járt a Realnál

2020-05-04 10:39:28

Ember tervez, Isten végez – legalábbis ezzel vigasztaljuk magunkat és egymást, ha szokás szerint kudarcot vallunk. Igaz ez a labdarúgás világának egyik legérdekesebb szegmensére, az átigazolásokra is. Feleség, szülő, részegség, szolárium, luxuskocsi, emberrablás, halálos fenyegetés, kapzsi ügynök, bruttósítás, elromlott faxgép, veszkócsizma, az Úr szava, egy izlandi vulkán, anya-lánya szex, másnaposság, néhány lyukas fog, HIV-es pletyka, irigy elvtárs, a brazil kormány, letartóztatás, pénzfeldobás, kutyaugatás, tűzoltóautó és Sharon Stone miatt is maradt már el átigazolás. SOROZATUNK A MEGHIÚSULT ÁTIGAZOLÁSOKKAL FOGLALKOZIK.

Zinédine Zidane Zenit Real Madrid Neymar Lokomotiv Moszkva Kylian Mbappé

Roma: Angliába csábították, ezért mondott rá nemet Dzeko

2020-05-15 20:39:07

Edin Dzekót, a Roma labdarúgócsapatának csatárát korábban az angol élvonalbeli Evertonnal boronálták össze, ám a bosnyák futballista az időjárásra hivatkozva gyorsan lezárta a távozását firtató kérdést – derült ki Ian Darke, az ESPN és a BT Sport kommentátorának beszámolójából.

Roma Owen Hargreaves Everton Edin Dzeko AS Roma angol átigazolás

Futball: Kaká? Ugyan, inkább Simak! Luis Suárez? Inkább C. Alberto!

2020-04-10 11:12:03

majdnem-transzferek Werder Bremen Thiago Silva Stefan Effenberg Rivaldo Real Madrid

Serie A: a Romának még a kihagyott 11-es is belefért, hengerelt a Lazio

2019-09-29 17:10:38

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság vasárnap 15 órakor kezdődő három meccséből kettőt a hazaiak nyertek meg, a Lazio a Genoa, az Udinese a Bologna ellen, viszont a Roma győzni tudott a Lecce vendégeként, még úgy is, hogy Alekszandr Kolarov tizenegyest hibázott.

Serie A Roma Lazio Edin Dzeko Ciro Immobile AS Roma

Serie A: négyet vágott a Napoli; Dzeko a 94. percben döntött

2019-09-22 17:09:37

A Roma 2–1-es győzelmet aratott a Bologna otthonában az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 4. fordulójában. A „farkasok” győztes gólját Edin Dzeko fejelte a 94. percben, már emberhátrányban. A Napoli a duplázó Fernando Llorente vezérletével simán nyert az újonc Lecce vendégeként (4–1).

Serie A Roma Napoli Lecce Fernando Llorente Edin Dzeko

Serie A: megvan a Roma első győzelme az idényben

2019-09-15 19:56:48

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójában a Roma hazai pályán 4–2-re legyőzte a Sassuolót.

olasz foci Serie A Sassuolo Roma Justin Kluivert Henrih Mhitarjan

Roma: hosszabbítottak Dzekóval, újabb 3 évre marad – hivatalos

2019-08-16 22:30:40

Az olasz élvonalbeli AS Roma labdarúgócsapata a hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződést hosszabbított Edin Dzekóval.

Serie A Roma Edin Dzeko olasz átigazolás szerződéshosszabbítás

Inter: ennyit kér a Roma Dzekóért, a milánóiak inkább várnak

2019-07-05 14:27:40

Húszmillió euró helyett inkább elnapolnák az Internazionalénál Edin Dzeko átigazolását, hiszen a bosnyák támadó szerződése egy éven belül lejár a Románál. A megállapodást az is későbbre tolhatja, hogy Antonio Conte más játékos megszerzését tartja fontosabbnak.

Serie A Roma Inter Edin Dzeko nemzetközi átigazolás olasz átigazolás

Roma: London helyett Milánóban köthet ki a gólvágó

2019-04-18 17:43:32

A Football Italia és a La Gazzetta dello Sport egybehangzóan állítja, hogy Edin Dzeko nem tér vissza Angliába, a bosnyák támadó ugyanis nemet mondott a West Ham United ajánlatára, és inkább Olaszországban akar maradni. A 33 éves labdarúgó menedzserével az Internazionale vette fel a kapcsolatot a Gazzetta forrásai szerint.

nemzetközi átigazolás West Ham United Inter Edin Dzeko AS Roma olasz átigazolás

BL: Pepével kakaskodott, kínos műesés lett belőle – videó

2019-03-07 08:33:48

Mint beszámoltunk róla, az FC Porto hosszabbítás után 3–1-re legyőzte az AS Romát, így kiharcolta a továbbjutást a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe. A mérkőzés egyik legkínosabb jelenete a hazaiak védője, Pepe és a vendégek csatára, Edin Dzeko között játszódott le: egy kis kakaskodás után a bosnyák futballista egyszerűen a földre vetette magát. Íme!

Roma Porto Pepe Edin Dzeko Bajnokok Ligája

Serie A: Dzeko döntött a 95. percben, hátrányból nyert a Roma

2019-02-23 22:13:49

Edin Dzeko 95. percben szerzett góljának köszönhetően az AS Roma hátrányból felállva 3–2-re legyőzte idegenben a kieső helyen álló Frosinonét az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 25. fordulójának szombat esti mérkőzésén.

Serie A Roma Kosztasz Manolasz Frosinone Edin Dzeko

FFT: Nehezebb volt a Barcát kiverni, mint a bajnoki cím a Cityvel – Dzeko

2019-02-22 17:51:39

Interjú az AS Roma bosnyák csatárával, akinél senki sem szerzett több gólt a BL-ben 2018-ban.

Manchester City FourFourTwo FFT Edin Dzeko Barcelona AS Roma

Serie A: a Roma simán nyert a sereghajtó otthonában

2019-02-08 22:25:08

A Roma két gyors góllal eldöntötte a sereghajtó Chievo elleni idegenbeli meccsét a Serie A 23. fordulójának pénteki játéknapján.

Stephan El Shaarawy Serie A Roma Edin Dzeko Chievo Alekszandar Kolarov

Olasz Kupa: Edin Dzekót két mérkőzéstől eltiltották

2019-02-02 00:12:52

Edin Dzekót, a Roma labdarúgóját két Olasz Kupa-mérkőzéstől eltiltották, mert szerdán a Fiorentina elleni negyeddöntőben leköpte a játékvezetőt.

Roma Olasz Kupa Edin Dzeko

Roma: Dzekónak eldurrant az agya, leköpte a bírót? – videó

2019-01-31 08:10:57

Hosszas eltiltás várhat Edin Dzekóra, a Roma labdarúgócsapatának bosnyák sztárjára, miután szerda este az Olasz Kupa Fiorentina elleni negyeddöntőjében teljesen eldurrant az agya.

videó köpés kiállítás Roma Olasz Kupa Fiorentina

Szenvedett a Plzen ellen a Real Madrid, de nyerni tudott

2018-10-23 20:36:21

Egy góllal jobb volt a címvédő a cseheknél, Lopetegui talán utolsó realos mérkőzésén. A Roma ellenben biztosan győzött a CSZKA Moszkva ellen a Bajnokok Ligája harmadik fordulójában a G-csoportban.

Viktoria Plzen Roma Real Madrid Patrik Hrosovsky Marcelo Karim Benzema

NL: Izland kiesett az A-ligából; Dzekóék közel a csoportelsőséghez

2018-10-15 18:19:56

Az izlandi labdarúgó-válogatott hazai pályán 2–1-es vereséget szenvedett Svájctól a Nemzetek Ligájában, így biztossá vált, hogy kiesik az A-divízióból. A bosnyákok Edin Dzeko duplájával 2–0-ra legyőzték Észak-Írországot.