Találatok a Dustin Johnson címkére

Találatok száma: 20

Golf: a világelső Dustin Johnson nyerte a Masterst

2020-11-15 22:22:29

A világelső Dustin Johnson nyerte meg a profi golfozók idei harmadik, egyben utolsó major versenyét, a 11 millió dollár összdíjazású US Masterst – írja az MTI.

golf US Masters Dustin Johnson

Golf: a világelső Dustin Johnson lett az év játékosa

2020-09-15 10:33:44

A világelső Dustin Johnsont választották meg a 2019–2020-as idény legjobb golfozójának a legrangosabb körversenyen, a US PGA Touron.

golf Scottie Scheffler Dustin Johnson

Golf: még senki sem nyert egy füst alatt ilyen sok pénzt

2020-09-08 09:36:06

Dustin Johnson nyerte meg a golfozók legrangosabb sorozatának (PGA Tour) döntőjét, a Tour Championshipet, ezzel csúcsnak számító 15 millió dolláros (mintegy 4.4 milliárd forintos) prémiumot könyvelhetett el.

golf Dustin Johnson

Golf: Dustin Johnson tornagyőzelmével a világranglista élére állt

2020-08-24 09:48:29

Az amerikai Dustin Johnson nyerte a profi golfozók legrangosabb sorozatának (PGA Tour) legutóbbi versenyét a Massachusetts állambeli Nortonban, ezzel visszatért a világranglista élére.

golf PGA Dustin Johnson

Golf: Dustin Johnson nyert Cromwellben

2020-06-29 11:43:30

Dustin Johnson nyerte meg vasárnap a profi golfozók legrangosabb sorozatának legújabb, 7.5 millió dollár összdíjazású versenyét a Connecticut állambeli Cromwellben.

Golf: a világelső idén harmadszor nyert PGA-versenyt

2018-07-30 09:51:35

A világelső amerikai Dustin Johnson nyerte meg vasárnap a profi golfozók első számú sorozatának legutóbbi versenyét, a 6,2 millió dollár összdíjazású RBC Canadian Opent.

Golf: újra világelső, elképesztő ütéssel ünnepelte meg – videó

2018-06-11 14:17:47

Az amerikai Dustin Johnson nyerte meg a profi golfozók legrangosabb sorozatának vasárnap zárult memphisi versenyét, ezzel visszavette vezető helyét a világranglistán honfitársától, Justin Thomastól.

Golf: nincs megállás, 2008 óta tart a világelső sikersorozata

2018-01-08 14:30:30

A világelső Dustin Johnson sikerével indult az év a profi golfozók legrangosabb sorozatában, a US PGA Touron.

Golf: a világelső leesett a lépcsőn, visszalépett

2017-04-06 21:34:24

A világelső Dustin Johnson visszalépett a csütörtökön rajtolt US Masterstől, a golfozók idei első Major-viadalától.

Golf: veszélyben a világelső szereplése a US Mastersen

2017-04-06 11:32:03

A világelső Dustin Johnson szerencsétlen balesetet szenvedett szerda este, így veszélybe került szereplése a csütörtökön rajtoló US Mastersen, a golfozók idei első majorviadalán.

Golf-vb: történelmi diadalt aratott a világelső

2017-03-27 11:21:51

A világelső Dustin Johnson nyerte meg a profi golfozók 9.75 millió dollár összdíjazású meccsjátékos világbajnokságát (WGC-Dell Technologies Match Play), a világbajnoki sorozat idei második versenyét Austinban. Sikerével Johnson az első golfozó, aki mind a négy vb-versenyen diadalmaskodott már pályafutása során.

golf-vb golf Dustin Johnson

Golf: a világranglista vezetője nyert Mexikóban

2017-03-06 14:17:17

Az amerikai Dustin Johnson az első versenyét nyerte azután, hogy két hete a világranglista élére ugrott a profi golfozók között.

Golf: Dustin Johnson nyert, ezzel a ranglista élére ugrott

2017-02-20 15:49:43

Az amerikai Dustin Johnson lett a profi golfozók világranglistájának huszadik listavezetője, miután vasárnap megnyerte a hétmillió dollár összdíjazású Genesis Opent.

Golf: nagy összeomlás a US Openen, Dustin Johnson nyert

2016-06-20 16:26:43

Az amerikai Dustin Johnson nyerte meg a 116. US Opent, a golfozók idei második kiemelt (major) versenyét. Az első helyért 1.8 millió dollárt kapott.

golf US Open golf Dustin Johnson

Paulina Gretzky már lenyomja a papát – golfban

2014-01-16 16:00:28

Wayne Gretzkyt aligha kell bemutatni a sportszeretőknek, a megannyi bajnoki cím és a rekordok tömkelege is bizonyítja, hogy a jégkorong történetének egyik, ha nem a legjobb játékosa volt. Lányát, Paulinát mi is számtalanszor bemutattuk már, most azonban újabb oldaláról ismerhetjük meg.

Wayne Gretzky Paulina Gretzky Dustin Johnson

Golf-vb: az amerikaiak letarolták az idei szériát

2013-11-03 12:35:00

Dustin Johnson nyerte meg a profi golfozók világbajnokságának idei utolsó, negyedik versenyét, a csütörtöktől vasárnapig a kínai Sanghajban megrendezett, 8.5 millió dollár összdíjazású HSBC-Championst, ezzel teljessé tette az amerikaiak idei vb-tarolását, sőt közelített Tiger Woods nagy sorozatához is.

Wayne Gretzky lányát letapizta egy kenguru (is) - képek

2013-10-28 18:50:08

Paulina Gretzky, a legendás jégkorongozó, Wayne Gretzky legidősebb lánya Ausztráliában nyaral vőlegényével, és ha már ott van, természetesen megismerkedett egy koalával és egy kenguruval is. Az már más kérdés, hogy Zsebibabáék nem tudtak ellenállni a csinos modell kebleinek.

kenguru Wayne Gretzky Paulina Gretzky Dustin Johnson Ausztrália nyaralás

Máris eljegyezték Wayne Gretzky dögös lányát - galéria

2013-08-19 12:24:47

Az amerikai férfiak nagy szomorúságára a hokilegenda Wayne Gretzky dögös lánya, Paulina hamarosan végleg kikerülhet abból a bizonyos sok halat tartalmazó tengerből, miután párja, Dustin Johnson eljegyezte őt.

Golf: a világelső dilemmája: olimpia, de milyen színekben?

2013-01-09 10:01:03

Az eső, majd a viharos szél miatti halasztások alaposan elnyújtották a profi golfozók 2013-as amerikai körversenyének első viadalát, de magyar idő szerint szerda virradóra csak-csak sikerült győztest hirdetni: az előző év tornagyőzteseinek hagyományos hawaii viadalát az amerikai Dustin Johnson nyerte meg. Heti összefoglalónkat azonban kezdjük a világelső Rory McIlroyjal, aki súlyos dilemmával küzd.

golf Steve Stricker Ryder-kupa Rory McIlroy Dustin Johnson

Videó: pontos ütés - kilőtte a darun álló operatőrt a profi golfozó

2012-03-12 14:53:30

A profi golfozók világbajnoki sorozatának idei második versenyén, a 8.5 millió dollár összdíjazású Cadillac Championshipen Dustin Johnson egészen kivételes ütéssel került be a híradásokba. A golfozónak sikerült eltalálnia a darun álló operatőrt a magyar idő szerint hétfőre virradóra véget érő floridai viadalon.