Találatok a Dominic Thiem címkére

Találatok száma: 206

Tenisz: Thiem csuklósérülés miatt nem indul Wimbledonban

2021-06-24 19:12:42

A világranglistán ötödik helyezett osztrák Dominic Thiem sérülés miatt nem indul a hétfőn kezdődő wimbledoni teniszbajnokságon.

tenisz Wimbledon Dominic Thiem

Roland Garros: Thiem kétszettes előnyről búcsúzott az első körben!

2021-05-30 18:01:28

Dominic Thiem kétszettes előnyről, 4 óra 28 perces csatában 4:6, 5:7, 6:3, 6:4, 6:4-re kikapott a spanyol Pablo Andújartól a francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) első fordulójában.

tenisz Roland Garros Pablo Andújar Grigor Dimitrov Dominic Thiem Alexander Zverev

Tenisz: Fucsovics két pontra volt Thiem legyőzésétől

2021-05-12 13:19:35

Fucsovics Márton három szettben kikapott a negyedik helyen kiemelt osztrák Dominic Thiemtől a Rómában zajló salakpályás tenisztorna férfiversenyének második fordulójában, szerdán – írta a Magyar Távirati Iroda.

tenisz Fucsovics Márton Dominic Thiem ATP Róma

Tenisz: „Fucsovics élete formájában van” – bók a US Open címvédőjétől

2021-05-11 15:47:58

Elismerően beszélt első római ellenfeléről, Fucsovics Mártonról Dominic Thiem, a férfi tenisz-világranglista negyedik helyezettje – írta a Magyar Távirati Iroda.

tenisz Fucsovics Márton Dominic Thiem

Tenisz: Sascha Zverev először győzte le salakon Nadalt

2021-05-07 17:33:30

Alexander Zverev két játszmában legyőzte Rafael Nadalt a madridi salakpályás 1000-es tenisztorna férfi egyesének pénteki negyeddöntőjében, így készülhet a Dominic Thiem elleni elődöntőre.

tenisz Rafael Nadal Dominic Thiem Alexander Zverev ATP Madrid

Tenisz: Medvegyev kiesett, Thiem továbbjutott Madridban

2021-05-06 15:46:05

A harmadik helyen kiemelt osztrák Dominic Thiem továbbjutott a nyolcaddöntőből, a másodikként rangsorolt Danyiil Medvegyev viszont meglepetésre kiesett a Madridban zajló salakpályás tenisztornán.

Paula Badosa Dominic Thiem Danyiil Medvegyev Ashleigh Barty ATP Madrid

Tenisz: Thiem könnyedén nyert, Brady kiesett Madridban

2021-05-04 21:46:47

A harmadik helyen kiemelt osztrák Dominic Thiem könnyedén, kevesebb mint egy óra alatt győzött a Madridban zajló salakpályás tenisztorna férfiversenyének második fordulójában.

női tenisz férfi tenisz Madrid Jennifer Brady Dominic Thiem ATP Madrid

Tenisz: Thiem Monte-Carlóban sem indul

2021-04-01 14:28:30

A most zajló miami versenyhez hasonlóan a jövő vasárnap kezdődő monte-carlói tornán sem indul Dominic Thiem, a férfi tenisz-világranglista negyedik helyezettje – írja a Magyar Távirati Iroda.

tenisz Dominic Thiem

Tenisz: Dominic Thiem legfőbb célja a Roland Garros megnyerése

2021-03-09 09:54:04

A US Open-győztes Dominic Thiem legfontosabb célja karrierje során, hogy megnyerje a francia nyílt teniszbajnokságot – közölte a Magyar Távirati Iroda.

tenisz Roland Garros Dominic Thiem

Aus. Open: Djokovics meggyógyult, kiejtette Fucsovics legyőzőjét

2021-02-14 08:39:53

A Melbourne-ben zajló Australian Openen magyar idő szerint vasárnap két vaskos meglepetést regisztrálhattunk a férfiak mezőnyében, és egyet a nőknél. Kiesett a férfi egyes harmadik kiemeltje Dominic Thiem, és búcsúra kényszerült a 20. helyen kiemelt Félix-Auger-Aliassime is, akit selejtezőből indult orosz, Aszlan Karacev kétszettes hátrányból győzött le. Továbbjutott a saját bevallása szerint hasfalizom-szakadással (!) küzdő világelső, Novak Djokovics, aki a Fucsovics Mártont búcsúzta Milos Rakonic gyűrte le négy játszmában. A nőknél a tajvani Hszie Szu-vej legyőzte a 14. kiemelt Markéta Vondrousovát, és Garbine Muguruza is búcsúzott.

Grigor Dimitrov Dominic Thiem Australian Open Aszlan Karacev

Aus. Open: Thiem kétszettes hátrányból fordított Kyrgios ellen

2021-02-12 12:45:12

A 3. helyen kiemelt osztrák Dominic Thiem kétszettes hátrányból fordítva 4:6, 4:6, 6:3, 6:4, 6:4-re legyőzte a hazai közönség előtt szereplő Nick Kyrgiost az ausztrál nyílt teniszbajnokság (Australian Open) harmadik fordulójában, így bejutott a nyolcaddöntőbe, ahol a bolgár Grigor Dimitrovval találkozik majd.

tenisz Nick Kyrgios Dominic Thiem Australian Open

Australian Open: nézők előtt, bemutatómérkőzésekkel indult el a teniszélet

2021-01-29 14:39:35

Nézők előtt rendezett bemutatómérkőzésekkel vette kezdetét a február 8-án rajtoló ausztrál nyílt teniszbajnokságot felvezető sorozat – számolt be az MTI.

Novak Djokovics Filip Krajinovics Dominic Thiem Australian Open

Aus. Open: a CAS ítélkezik Jasztremszka doppingügyében

2021-01-26 18:27:56

A nemzetközi Sportdöntőbíróság (CAS) dönt arról, hogy pozitív doppingmintája ellenére az ukrán Dajana Jasztremszka elindulhat-e az ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

tenisz női tenisz dopping WTA ITF Dominic Thiem

Tenisz: Nadal 800. hete a top 10 tagja

2021-01-18 09:20:19

A múlt heti tornák nem változtattak a közvetlen élcsoport sorrendjén a férfi teniszezők világranglistáján.

tenisz férfi tenisz Rafael Nadal Novak Djokovics Fucsovics Márton Dominic Thiem

Laver-kupa: a US Open-győztes is ott lesz a 2021-es tornán

2020-11-25 10:11:53

Az idei US Open-bajnok Dominic Thiem vállalta a szereplést a jövő szeptemberi férfi tenisz Laver-kupán.

tenisz Roger Federer Laver-kupa Dominic Thiem

ATP-vb: Medvegyev legyőzte Thiemet, ő az új világbajnok!

2020-11-22 21:57:26

Az orosz Danyill Medvegyev nyerte meg a férfi teniszezők Londonban rendezett ATP-világbajnokságát, a fináléban döntő szettben múlta felül az osztrák Dominic Thiemet. Medvegyev csak a második orosz teniszező, aki világbajnoki címet tudott szerezni, hazájából az első Nyikolaj Davigyenko volt 2009-ben.

Nyikolaj Davigyenko Dominic Thiem Danyiil Medvegyev ATP-vb

Danyiil Medvegyev 2020-ban az ATP világbajnoka

2020-11-22 18:44:38

tenisz Dominic Thiem Danyiil Medvegyev ATP-világbajnokság ATP

ATP-vb: Thiem elképesztő végjátékban legyőzte Djokovicsot, döntős!

2020-11-21 18:10:05

Az osztrák Dominic Thiem jutott be elsőként az ATP-világbajnokság döntőjébe, mivel három szettben legyőzte a világelső szerb Novak Djokovicsot. Ellenfele a Rafael Nadal–Danyiil Medvegyev találkozó győztese lesz a londoni fináléban.

tenisz Rafael Nadal Novak Djokovics Dominic Thiem Danyiil Medvegyev ATP-vb

ATP-vb: Nadal szoros mérkőzésen verte Cicipaszt, és ezzel továbbjutott

2020-11-19 16:35:12

A londoni rendezésű tenisz ATP-világbajnokság csoportkörének harmadik fordulójában a spanyol Rafael Nadal a görög Sztefanosz Cicipaszt, az orosz Andrej Rubljov az osztrák Dominic Thiemet győzte le.

Dominic Thiem Andrej Rubljov ATP-világbajnokság ATP-vb ATP London

ATP-vb: a címvédő kiizzadta, Nadallal küzd az elődöntőért

2020-11-17 17:40:13

A férfi teniszezők év végi világbajnokságán a London 2020 csoport 2. fordulójában az osztrák Dominic Thiem két rövidítéses szettben legyőzte a spanyol Rafael Nadalt. Az esti meccsen Sztefanosz Cicipasz legyűrte Andrej Rubljovot, ezzel Thiem csoportelsőként a négy között, az orosz pedig kiesett.