NBA: a Denver Nuggets szerb centere lett az MVP

Nikola Jokics, a Denver Nuggets centere lett az idény legértékesebb játékosa az észak-amerikai profi kosárlabdaligában (NBA) – írja az MTI.

kosárlabda Nikola Jokics NBA MVP Denver Nuggets

Borzasztó Bucks-blama Brooklynban, a Sunsé az első a Nuggets ellen

2021-06-08 08:56:16

39 pontos Nets-sikert hozott a kiemelt keleti párharc második meccse, Nyugaton pedig az utolsó másfél negyed remeklésével őrizte meg pályaelőnyét a Phoenix.

Phoenix Suns NBA Milwaukee Bucks Denver Nuggets Brooklyn Nets

NBA: a Brooklyn hatalmas verést mért a Milwaukee-ra

2021-06-08 06:41:36

A Brooklyn Nets fölényesen, 125–86-ra legyőzte vendégét, a Milwaukee Bucks legénységét az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) hétfői játéknapján, és már 2–0-ra vezet a Keleti főcsoport elődöntőjében. Nyugaton a Phoenix Suns 122–105-ös hazai sikerrel kezdte a Denver Nuggets elleni, szintén a főcsoportdöntőért zajló párharcot.

A Nuggets és a Suns ment tovább, kiesett a Lakers és a Blazers

2021-06-04 08:32:34

Devin Booker parádéjával és összességében sima vereséggel ért véget LeBron Jamesék címvédő hadjárata, a Denver pedig az utolsó bő egy negyedben fordított Portlandben.

Portland Trail Blazers Phoenix Suns NBA Los Angeles Lakers LeBron James Denver Nuggets

NBA: a Nuggets játékosa Istennek adott hálát, amikor Lillard végre hibázott – videó

2021-06-02 10:15:24

Az NBA rájátszásának első körében szerda hajnalban a Denver Nuggets két hosszabbítás után 147–140-re nyert a Portland Trail Blazers ellen, ezzel átvette a vezetést a párharcban. A vereség ellenére Damian Lillard zseniális teljesítményt nyújtott, az ellenfél is csak imádkozni tudott, hogy hibázzon.

amerikai sportok Portland Trail Blazers NBA Denver Nuggets Damian Lillard

NBA: továbbjutott a Nets, előnyben a Nuggets és a Suns

2021-06-02 06:55:03

Az NBA rájátszásának első körében szerda hajnalban a Brooklyn Nets negyedszer is legyőzte a Boston Celticset, így továbbjutott, a Denver Nuggets két hosszabbítás után nyert a Portland Trail Blazers ellen, ezzel átvette a vezetést a párharcban, míg a Phoenix Suns simán győzött a címvédő Los Angeles Lakers ellen, s egy meccsre került a továbbjutástól.

Portland Trail Blazers Phoenix Suns NBA Los Angeles Lakers Denver Nuggets Brooklyn Nets

NBA: söpört a Bucks, egyenlített a Portland, fordított a Jazz

2021-05-30 08:47:27

A Milwaukee 4–0-val vetett véget a Miami szezonjának, a Sixers ismét gálázott a Wizards ellen, a Blazers simán lejátszotta a Denvert, a Jazz pedig a hajrában múlta felül a Memphist az NBA rájátszásában.

kosárlabda Washington Wizards Utah Jazz Portland Trail Blazers Philadelphia 76ers NBA

Fordított a Lakers és a Nuggets, 3–0-ra vezet a Bucks

2021-05-28 09:20:56

Gyakorlatilag eldőlt a Milwaukee-Miami párharc, a jól kezdő Suns és Blazers pedig hátrányba került – ez történt hajnalban az NBA rájátszásában.

NBA rájátszás NBA Milwaukee Bucks Miami Heat Los Angeles Lakers Denver Nuggets

Visszavágott a Denver Lillardéknak, simán nyert a Bucks

2021-05-25 08:17:14

Két hazai győzelemmel folytatódott az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszása magyar idő szerint keddre virradóra: 132–98-as sikerével a Milwaukee Bucks összesítésben már 2–0-ra vezet a Miami Heat ellen, míg a Denver Nuggets 128–109-es diadallal vett elégtételt a Portland Trail Blazersen a nyitó csata elvesztéséért – a párharc 1–1-ről folytatódik majd Oregonban.

amerikai sportok Portland Trail Blazers NBA Milwaukee Bucks Miami Heat Denver Nuggets

NBA: a Bucks triplarekorddal söpörte el a Miamit

2021-05-25 06:47:48

Portland Trail Blazers NBA rájátszás NBA Milwaukee Bucks Miami Heat Jannisz Adetokunbo

NBA: Durant túlnőtte Jokicsot, Denverben nyert rangadót a Nets

2021-05-09 09:01:21

Russell Westbrook győztes játékokkal és történelmi statisztikával vezette újabb sikerre a Washingtont, Bradley Beal 50 pontot dobott, amire Steph Curry 49-cel és 11 triplával válaszolt – győzött a Jazz, a Sixers, a Blazers és a Grizzlies is.

Denver Nuggets Brooklyn Nets Bradley Beal Kevin Durant NBA Nikola Jokics

Újabb meccset és húzóembert vesztett a Nuggets a GSW otthonában

2021-04-24 10:25:03

Tartalékosan is legyőzte a Miamit az Atlanta, Brooklynban kapott ki a Boston, pontzáport nyert Portlandben a Memphis – íme, a hajnali események összefoglalója.

kosárlabda férfi kosárlabda amerikai sportok Washington Wizards Portland Trail Blazers Oklahoma City Thunder

Philadelphiában nyert a Suns, már nyolcnál tart a Knicks

2021-04-22 10:58:18

A Hawks elleni ki-ki meccset is behúzta a New York, egylabdás végjátékot nyert a Denver, a Memphist is legyőzte a Clippers, a Washingtont pedig a Warriors sem tudta megállítani az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában.

Washington Wizards Phoenix Suns Philadelphia 76ers New York Knicks NBA Golden State Warriors

NBA: 31–3-as széria – a Boston a végén átsöpört a Denveren

2021-04-12 07:51:02

A Boston Celtics úgy verte meg 105–87-re a Denver Nuggetset az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján, hogy a harmadik negyed végén 79–65-re még Nikola Jokicsék vezettek – ezt követően a vendégek 31–3-as szériával fordítottak 96–82-re, s megnyugtató különbségű sikert arattak. A Nuggets sorozatban nyolc győzelem után szenvedett vereséget.

San Antonio Spurs NBA Denver Nuggets DeMar DeRozan Dallas Mavericks Boston Celtics

NBA: Nikola Jokics parádésan osztogatott, rekordot döntött

2021-04-05 06:40:41

Sorozatban az ötödik mérkőzését is megnyerte a Denver Nuggets az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA): Nikola Jokics és társai hazai pályán 119–109-re verték meg az Orlando Magicet magyar idő szerint hétfőre virradóra.

Nikola Jokics NBA Denver Nuggets

A Magic a Sunst, a Raptors a Denvert lepte meg

2021-03-25 10:11:35

Egylabdás meccsen gyűrte le a Bostont a Bucks, nem lett rangadó a Jazz–Netsből, ismét kikapott az Atlanta, győzött a Clippers, a Dallas és a Hornets – ez történt az NBA alapszakaszának legutóbbi játéknapján.

kosárlabda Toronto Raptors Phoenix Suns Orlando Magic NBA Denver Nuggets

NBA: a Bucks 19, a Nets 16 pontos hátrányból nyert

2021-03-18 07:15:23

A Milwaukee 19, a Brooklyn 16 pontos hátrányból felállva nyert az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján: a Bucks a Philadelphia 76ers együttesét győzte le hosszabbítás után 109–105-re, míg a Nets az Indiana Pacerst verte meg 124–115-re.

Nikola Jokics NBA Milwaukee Bucks Luka Doncic Jannisz Adetokunbo James Harden

A Pacers beleköpott a Suns levesébe, Denverben nyert a Dallas

2021-03-14 09:21:24

A Milwaukee leküzdötte a Washingtont, pontszegény meccsen nyert a Brooklyn, győzött a Portland, az Atlanta és a Charlotte, a New York pedig ismét magabiztos volt – ez történt az NBA alapszakaszának legutóbbi játéknapján.

Phoenix Suns NBA Indiana Pacers Denver Nuggets Dallas Mavericks

Domináns Denver: 31 ponttal nyert Milwaukee-ban a Nuggets

2021-03-03 08:40:13

A Lakers otthonában is győzött a Suns, a Clippers elleni rangadót is megnyerte a Boston, Nate McMillan győzelemmel debütált a Hawks vezetőedzőjeként, parádézott a Spurs és a Memphis is.

NBA: az 50. is megvan, Jokics fantasztikus társaságba került

2021-03-03 06:47:04

A Phoenix Suns 114–104-re győzött a Los Angeles Lakers vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) magyar idő szerint szerda hajnali mérkőzésén, és ugyancsak idegenben nyert fontos meccset a Denver Nuggets – Nikola Jokics tripla duplával segítette sima győzelemhez (128–97) csapatát a Milwaukee Bucks otthonában.